Zobacz zdjęcia (5)
Wiktoria Makuła Fotografia Fotograf Ślubny, Częstochowa - zdjęcie 1
Wiktoria Makuła Fotografia Fotograf Ślubny, Częstochowa - zdjęcie 2 Wiktoria Makuła Fotografia Fotograf Ślubny, Częstochowa - zdjęcie 3 Wiktoria Makuła Fotografia Fotograf Ślubny, Częstochowa - zdjęcie 4 Wiktoria Makuła Fotografia Fotograf Ślubny, Częstochowa - zdjęcie 5
1 / 5

Wiktoria Makuła Fotografia Fotograf Ślubny id:51909

Częstochowa, śląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Uwiecznianie na zdjęciach pięknych momentów jest zatrzymaniem spełnionych marzeń, upamiętnieniem ich na fotografiach. Mojej pracy nie nazywam pracą, to moje życie i pragnę nim dzielić się z Wami. Jeśli zlecicie mi uwiecznienie ważnych dla Was chwil to na pewno zrobię to z całym sercem, żebyście za każdym razem oglądając wykonane zdjęcia mieli uśmiech na twarzy.

Wykonuję reportaże ślubne oraz sesje narzeczeńskie i poślubne / plenerowe. W pakiecie dostajecie ode mnie sesję narzeczeńską, która jest dla mnie kluczowa w celu lepszej współpracy, zapoznania się. Dodatkowo zmniejsza Wasz stres przed obiektywem, stajecie się naturalniejsi co jest bardzo ważne na zdjęciach. Nigdy nie zostawiam moich par tylko z smutnym linkiem do galerii online. Podstawą jest u mnie album w pakiecie, aby Wasze wspomnienia nie zostały zapomniane i schowane w szafie tylko stały się piękną pamiątką na długie lata. Album możecie zamienić na piękne drewniane pudełko z odbitkami oraz pendrive.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Częstochowa, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 552

Popularne miasta w okolicy