Zdjęcia | Oferta

Fotoreportaż z całego dnia ślubu. id:11159

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 27-10-2013
Liczba odwiedzin: 353

Oferta

Dlaczego ja? Traktuję dzień ślubu jako święto Panny Młodej. To Ty będziesz centrum wydarzeń i centrum moich zdjęć. To dookoła Ciebie, biorącej ślub kręcić się będzie tego dnia cały świat i na ciebie zwrócę moje obiektywy, a światło będę oceniał tylko pod względem tego, czy odpowiednio na Ciebie pada, czy jest dla Ciebie korzystne i będę szukał tego najlepszego dla Ciebie. Zdjęcia z tym złapanym światłem zostaną na zawsze, a Ty na zawsze będziesz wyglądać pięknie… Prawdopodobnie zabrzmiało to jak wyświechtany slogan, ale ja po prostu tak myślę o fotografii ślubnej.
Dlatego robiąc zdjęcia, skupię się głównie na Tobie i na Twoich emocjach. Bo przecież one, to co czujesz, przeżywasz – ma większe znaczenie niż cała reszta.
Twoje emocje i odczucia, Twoje piękno, mój aparat i światło z pewnością zaowocują zdjęciami, z którymi album wzruszy Ciebie, a u znajomych – mam nadzieję, spowoduje małe ukłucie zazdrości.
Obiecuję, że wszystko poza Tobą, będę na swoich fotografiach traktował, jako tło. Uzupełnienie, dodatek do Ciebie. Twój przyszły małżonek… musi się ze mną zgodzić i przyjąć moje podejście – dla niego też, najbardziej istotna jesteś Ty. Oczywiście Twój przyszły mąż też będzie na tych fotografiach, jego emocje i uczucia też na nich będą. Podobnie jak szczęście i wzruszenie Twojej rodziny i gości.

Specjalizacja:

  • sesja plenerowa
  • studio

Dane kontaktowe

Fotoreportaż z całego dnia ślubu.
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Kod:30-509

Godziny pracy

Pn:10:00 - 22:00
Wt:10:00 - 22:00
Śr:10:00 - 22:00
Cz:10:00 - 22:00
Pt:10:00 - 22:00
Sb:nieczynne
Nd:12:00 - 20:00

Nowe ogłoszenia