Fotoreportaż z całego dnia ślubu. id:11159

Oferta
Dodaj do plannera

Dlaczego ja? Traktuję dzień ślubu jako święto Panny Młodej. To Ty będziesz centrum wydarzeń i centrum moich zdjęć. To dookoła Ciebie, biorącej ślub kręcić się będzie tego dnia cały świat i na ciebie zwrócę moje obiektywy, a światło będę oceniał tylko pod względem tego, czy odpowiednio na Ciebie pada, czy jest dla Ciebie korzystne i będę szukał tego najlepszego dla Ciebie. Zdjęcia z tym złapanym światłem zostaną na zawsze, a Ty na zawsze będziesz wyglądać pięknie… Prawdopodobnie zabrzmiało to jak wyświechtany slogan, ale ja po prostu tak myślę o fotografii ślubnej.
Dlatego robiąc zdjęcia, skupię się głównie na Tobie i na Twoich emocjach. Bo przecież one, to co czujesz, przeżywasz – ma większe znaczenie niż cała reszta.
Twoje emocje i odczucia, Twoje piękno, mój aparat i światło z pewnością zaowocują zdjęciami, z którymi album wzruszy Ciebie, a u znajomych – mam nadzieję, spowoduje małe ukłucie zazdrości.
Obiecuję, że wszystko poza Tobą, będę na swoich fotografiach traktował, jako tło. Uzupełnienie, dodatek do Ciebie. Twój przyszły małżonek… musi się ze mną zgodzić i przyjąć moje podejście – dla niego też, najbardziej istotna jesteś Ty. Oczywiście Twój przyszły mąż też będzie na tych fotografiach, jego emocje i uczucia też na nich będą. Podobnie jak szczęście i wzruszenie Twojej rodziny i gości.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • plener
  • studio

Cennik

Orientacyjna cena: 2100 PLN / całość

Korzystając z mich usług, nie musisz z niczego rezygnować; ani z sesji, ani z fotografowania przygotowań, nie wyjdę też ze ślubu zaraz po 22-giej. Fotografuję wszystko, robię pełny fotoreportaż z całego dnia ślubu. Sesję robimy wtedy, kiedy Ci pasuje.
Cenę uzależniam od ilości czasu jaką później poświęcę zdjęciom. Czy mam dla Ciebie wyedytować 50, 100, czy 500 zdjęć? Będziesz chciała jeden, czy trzy albumy?
Napiszę tu 2100 PLN, bo coś muszę. Ale zadzwoń, powiedz czego oczekujesz - porozmawiamy

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Fotoreportaż z całego dnia ślubu.
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Kod:30-509
Data dodania: 27-10-2013
Liczba odwiedzin: 322

Godziny pracy

Pn:10:00 - 22:00
Wt:10:00 - 22:00
Śr:10:00 - 22:00
Cz:10:00 - 22:00
Pt:10:00 - 22:00
Sb:nieczynne
Nd:12:00 - 20:00

Nowe ogłoszenia