FotoTim Fotografia

2100 zł
Gniezno, wielkopolskie
(2)
Dodaj opinię
694-241...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

O nas

CZYTELNOŚĆ OFERTY i zupełny brak ukrytych kosztów to dla nas priorytet.
Wszystkie reportaże i sesje wykonujemy BEZ OGRANICZEŃ CZASOWYCH !
Nie ma limitu ilości wykonanych zdjęć, 'nie oszczędzamy' lustrzanek, przez co Para Młoda zyskuje różnorodność ujęć ;)

FOTOGRAFIA ŚLUBNA ok. 2400 zł (full pakiet + ok. TYSIĄC ZDJĘĆ obrobionych!!)
WIDEOFILMOWANIE kamerzysta ok. 2400 zł (full pakiet) - DYNAMICZNY DŹWIĘK STEREO z przyjemnym i wyraźnym BASEM!

W tak atrakcyjnych cenach gwarantujemy nadzwyczajną obróbkę kolorystyczną zarówno w fotografii jak w filmie. Do żywych i soczystych kolorów przykładamy szczególną uwagę poświęcając na ten element sporo czasu. Często zdarza się, że materiały weselne są ponure (prawie bez koloru), u nas kolory są 'bajeczne' i jednocześnie naturalne.
Do tego około 1000 FOTEK (obrobionych i starannie przygotowanych), piękną czołówkę filmową, oryginalne i nigdzie niespotykane klipy, a także zupełnie nowe zakończenia filmów rozbawiające do łez ... TO PRAWDZIWY HIT ! ;)

Oprócz tego, w cenie gwarantujemy wiele nowoczesnych i oryginalnych motywów, których na próżno szukać u konkurencji. Każdego dnia wymyślamy coś nowego, aby nie stać w miejscu, tylko systematycznie iść z postępem ;)
Dzięki temu, gołym okiem widać u nas tą 'świeżość' i życie tym co wykonujemy ;))

Film od pierwszej do ostatniej minuty przyciąga modnym stylem, całym szeregiem NOWINEK WIZUALNO - TECHNICZNYCH.
Nie idziemy na skróty, wyciągamy z materiałów maksimum ile się da, tworzymy dodatkowe rzeczy nie kalkulując, że coś jest czasochłonne ;) W ten sposób unikamy monotonii, a film zaskakuje z każdą minutą 'czymś innym' :)
Tylko taki czasochłonny i drobiazgowy montaż, może zaowocować rewelacyjnym efektem końcowym. Nie sztuką jest pokazać, np. całe piosenki z jednego ujęcia, profesjonalny montaż to coś więcej .. ;)

CO WAŻNE .. nasza firma stawia na JASNOŚĆ I CZYTELNOŚĆ OFERTY, nie ma ukrytych kosztów, podstępu i kombinacji - jak to najczęściej niestety bywa. Dalecy jesteśmy od tego typu zachowań ;)


To Państwo decydujecie od której godziny mamy zaczynać filmowanie/fotografowanie i do której godziny mamy towarzyszyć Wam na weselu. Standardowo zostajemy do oczepin włącznie + blok taneczny z ostatnim tańcem. Nie ma problemu abyśmy zostali dłużej, jeśli będzie taka potrzeba - wszystko do ustalenia z nami indywidualnie ;)

Na sesji plenerowej nie ograniczamy ani czasu, ani ilości wykonanych zdjęć ;) Klienci naprawdę wracają od nas z ogromną ilością bajecznie kolorowych fotek i to bardzo urozmaiconych. Każdy kadr przedstawia inną scenę, nie dublujemy ujęć, co często można zauważyć u innych fotografów, czym sztucznie podbijają liczbę zdjęć.
U nas finalnie jest zrobiony duży porządek, bez dubli i podobnych kadrów, co uznajemy za standard i nasz obowiązek ;)
Zachęcamy do wykonania pleneru nawet w kilku miejscach bez ograniczeń czasowych, w dowolny ustalony dzień. Jesteśmy otwarci również na wszelkie Państwa prośby i pomysły ;)

Zapraszamy bezpośrednio na naszą stronę (link w kontakcie).
Tam opisujemy szczegółowo całą naszą ofertę.

Całość nagrywamy najnowszym sprzętem FULL HD 1920 x 1080i z wymienną optyką (szokujący efekt).
Oprócz świetnego obrazu zaskakujemy super czystym, dynamicznym i wyraźnym dźwiękiem STEREO (ścieżki dźwiękowe z telewizyjnych rejestratorów!)

Zachęcamy również do niezobowiązującego spotkania z nami, mamy naprawdę mnóstwo ciekawych materiałów, m.in. doskonałą jakościowo WIELKĄ FOTOKSIĘGĘ (30cm x 60cm), która w połączeniu z naszymi specjalnymi projektami tworzy wyjątkowo oryginalną pamiątkę.
Tej KSIĘGI nie da opisać się słowami ;)

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta nr 1

2100zł/ całość
FotoTim Fotografia
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2017
Wielichowo
Data dodania: 19-04-2018

Jesteśmy zachwyceni współpracą z FotoTim. Zarówno film jak i zdjęcia przerosły nasze oczekiwania! Na każdym etapie była znakomita komunikacja i pełny profesjonalizm. Widać, że FotoTim wykonuje swoją pracę z pasją. Wiele ciekawych i nietuzinkowych ujęć oraz rewelacyjna jakość obrazu i dźwięku. Gorąco polecamy!

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2017
Rojewo
Data dodania: 23-08-2017

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z FotoTIM i polecamy wszystkim!! :)
Mamy piękne zdjęcia z sesji narzeczeńskiej oraz film i zdjęcia ze ślubu! Co ważne przy współpracy: nie ma limitu zdjęć, pełne dostosowanie się do naszych oczekiwań, świetna komunikacja w trakcie ustalania szczegółów przed uroczystością, no i najważniejsze - bardzo okazyjna cena, biorąc pod uwagę jakość usług.

Nazwa firmy: FotoTim
Imię: Tomek 
Adres: Gniezno, woj. wielkopolskie
694-241...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6647
Zadzwoń
694-241...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Gniezno

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy