Zobacz zdjęcia (5)
Freak Fotobudka, Pruchnik - zdjęcie 1
Freak Fotobudka, Pruchnik - zdjęcie 2 Freak Fotobudka, Pruchnik - zdjęcie 3 Freak Fotobudka, Pruchnik - zdjęcie 4 Freak Fotobudka, Pruchnik - zdjęcie 5
1 / 5

Freak Fotobudka id:14568

Pruchnik, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Jeśli poszukujesz ciekawej atrakcji na wesele lub inną imprezę, nie musisz już dłużej szukać wystarczy że wejdziesz na naszą stronę internetową.
Nasza Fotobudka to idealne rozwiązanie!

Rób zdjęcia bez żadnych ograniczeń! Już teraz zagwarantuj sobie udaną imprezę! Dlaczego by nie zaskoczyć Waszych gości i zachęcić ich do odrobiny szaleństwa? Nasza budka jest właśnie po to! Gwarantujemy, że po takiej ilości zdjęć, gadżetów i uśmiechu, każde wesele się uda. Będzie efektownie, aktywnie i zabawnie, a przede wszystkim będzie co wspominać! Zabawa trwa tyle, ile zechcesz, nawet całą dobę!

Zapewniamy nielimitowaną ilość zdjęć. Unikalny podpis wydrukowanych zdjęć, sprawi, że tego wydarzenia nie pomylisz z żadnym innym, a fotka będzie stanowiła oryginalną pamiątkę. W stopce na Twoje życzenie możemy wpisać dowolną treść: imiona pary młodej, datę, logotyp sponsora, cokolwiek zechcesz. Wszystkie zdjęcia wykonane przez Fotobudkę zapisujemy na pendrivie i oddajemy po imprezie właśnie Tobie! Na stronie naszą ofertę uatrakcyjnia album, do którego można wkleić wydrukowane zdjęcia a Wasi Gocie zostawią pamiątkowe wpisy.

Nasza oferta wynajmu fotobudki skierowana jest do klientów indywidualnych organizujących wesela, urodziny, komunie, studniówki, a także dla firm organizujących eventy, bankiety, imprezy firmowe i bale sylwestrowe. Fotobudka jest znakomitymnarzędziem marketingowym dla firm. Na zdjęciach można umieścić dane kontaktowe i logo firmy, dzięki temu uczestnicy zapamiętają, kto był organizatorem imprezy – jest to “wizytówka doskonała”, ponieważ każdy zachowa swoje zdjęcie na pamiątkę, a nawet pokaże znajomym. Na fotobudce również można umieścić grafikę reklamową, np. z nazwą imprezy lub produktu – dzięki temu uczestnicy na pewno zapamiętają, kto był organizatorem. Do pytań odnośnie naszej oferty podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy nasze usługi do stawianych nam wymagań. Liczy się dla nas dobry kontakt z klientami i miła atmosfera podczas niezapomnianej zabawy z fotobudką. Z naszej oferty korzystają mieszkańcy takich miast jak Rzeszów, Jarosław, Przemyśl, Przeworsk, Stalowa Wola oraz z innych miejscowości województwa podkarpackiego.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Pruchnik, , 37-560, woj. podkarpackie
liczba odwiedzin: 1799

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie