Zobacz zdjęcia (5)
Gift Factory For Weddings Podziękowania dla Gości Weselnych, Warszawa - zdjęcie 1
Gift Factory For Weddings Podziękowania dla Gości Weselnych, Warszawa - zdjęcie 2 Gift Factory For Weddings Podziękowania dla Gości Weselnych, Warszawa - zdjęcie 3 Gift Factory For Weddings Podziękowania dla Gości Weselnych, Warszawa - zdjęcie 4 Gift Factory For Weddings Podziękowania dla Gości Weselnych, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Gift Factory For Weddings Podziękowania dla Gości Weselnych id:29811

Warszawa, mazowieckie

O nas

Oferta Gift Factory For Weddings to nowoczesna i modna propozycja prezentowa przygotowana specjalnie z myślą o najbardziej wyjątkowym dniu Waszego życia. Projekt Gift Factory For Weddings został w całości poświęcony realizacji zamówień prezentowych na śluby i przyjęcia weselne. Nasza specjalizacja to projektowanie i przygotowywanie zastawów prezentowych, którymi obdarowujecie swoich najbliższych w dniu Waszego ślubu.

Wasze szczęście to nasza inspiracja!

Wszystkie Wasze pomysły na motyw przewodni wesela, jego klimat i styl do dla nas niekończące się źródło inspiracji. To dzięki Wam codziennie możemy poszerzać naszą ofertę o kolejne, nieoczywiste propozycje ślubnych prezentów. Obok zaskakujących propozycji prezentowych, realizujemy także zamówienia na klasyczne podziękowania dla gości i tradycyjne zestaw prezentowe dla rodziców i świadków. Nie rezygnujemy ze zwyczajowych confetti (migdałów w lukrze), czy słoiczków wypełnionych miodem, jednak zawsze dbamy o ich najwyższą jakość.

Podziękowania dla gości, upominki dla świadków, prezenty dla rodziców i dziadków to nie tylko miły gest obdarowującego, ale także sposób na podziękowanie za pomoc i wsparcie. Wiemy jak duże znaczenie niosą za sobą nawet niewielkie podarunki. Z tego powodu dbamy zarówno o ich jakość, jak i za ich odpowiednie dopasowane do stylu organizowanego przez Was przyjęcia. Proponujemy różnorodne sposoby oznaczenie wybranych przez Was zestawów prezentowych. Począwszy od standardowych rozwiązań takich jak laserowe grawerowanie opakowań, po niekonwencjonalne zamknięcia pudełek prezentowych przy wykorzystaniu zadrukowanej materiałem reklamowym folii.

Jak działamy?

Idealny prezent to wypadkowa całego szeregu ważnych i ważniejszych czynników. Zapewniamy: Nikt nie zdaje sobie z tego sprawy lepiej niż ekipa Gift Factory! Nawet najszersza oferta, bez odpowiedniego zaangażowania całego zespołu, nie gwarantuje sukcesu. Dzień Waszego ślubu to dzień szczególny i to właśnie dlatego poświęcacie tyle uwagi na jego doskonałe zaplanowanie. Od wyboru miejsca i daty, sukni ślubnej, garnituru, wyglądu zaproszeń, kwiatów, menu, dekoracji stołu, aż po najdrobniejszy szczegół - dbacie o to, aby w tym dniu wszystko było perfekcyjne i na swoim miejscu. Wasze zaangażowanie i wyjątkowa dbałość o najdrobniejsze detale, stała się dla nas inspiracją do stworzenia kolekcji Gift Factory For Weddings.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze prezenty dodatkowo uświetniły, tak starannie przez Was zaplanowane, przyjęcie weselne. Wasze zdanie w tym wyjątkowym dniu ma dla nas pierwszorzędne znaczenie. Wybrany przez Was motyw przewodni wesela, dekoracje, kolory, kwiaty, styl, w którym chcielibyście zorganizować całe przyjęcie - rok rocznie stają się dla nas inspiracją i źródłem pomysłów przy projektowaniu kolekcji prezentów ślubnych Gift Factory For Weddings. Każdą naszą propozycję prezentową, możecie dowolnie edytować, zaproponować nam preferowane przez siebie dodatki, kolory, dekoracje - podejmiemy każde wyzwanie! Z tego powodu, od momentu otrzmiania od Was pierwszego zapytania, w procesie wyboru towarzyszyć Wam będzie doradca Gift Factory For Weddings. To on pomoże Wam wybrać idealne podziękowania dla gości, rodziców i świadków, doradzi jaki upominek najpełniej spełni Wasze oczekiwania. Podczas wyboru doskonałego zestawu upominkowego możecie liczyć także na wsparcie naszego towaroznawcy i sommeliera.

#Podziękowania dla Gości #Upominki dla Świadków #Prezenty w Podziękowaniu dla Rodziców i Dziadków

Wiemy jak duże znaczenie niosą za sobą nawet niewielkie podarunki. Z tego powodu dbamy zarówno o ich jakość, jak i za ich odpowiednie dopasowane do stylu organizowanego przez Was przyjęcia

Opinie (1)

Gift Factory For Weddings Podziękowania dla Gości Weselnych id:29811
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
P
Paulina GAJKOWSKA
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-06-2017
Będzin
Data dodania: 31-07-2017

Świetny kontakt z firmą, ludzie z pasją. Zamówiliśmy cudowne słoiczki z włoskimi migdałami. Indywidualne podejście do klienta. POLECAM GORĄCO!!!! Przemiły kontakt! :) POZDRAWIAM I DZIĘKUJEMY! :)

liczba odwiedzin: 3616

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie