Zobacz zdjęcia (5)
GiftArt - podziękowania i prezenty , Skomielna Czarna - zdjęcie 1
GiftArt - podziękowania i prezenty , Skomielna Czarna - zdjęcie 2 GiftArt - podziękowania i prezenty , Skomielna Czarna - zdjęcie 3 GiftArt - podziękowania i prezenty , Skomielna Czarna - zdjęcie 4 GiftArt - podziękowania i prezenty , Skomielna Czarna - zdjęcie 5
1 / 5

GiftArt - podziękowania i prezenty id:50720

Skomielna Czarna, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
601-517...
(12) 312...

O nas

Uwielbiamy prezenty, upominki personalizowane. Każdy taki prezent jest wyjątkowy bo jest przeznaczony tylko dla nas i zawsze gdy do niego wracamy myślimy o osobie, która nam go podarowała bo wiemy, że ona wybierając taki prezent myślała o nas. I to jest najpiękniejsze. Tym chcemy się z Wami podzielić.

Upominki, prezenty na wszystkie wyjątkowe okazje, które można kupić lub z naszą pomocą zrobić samemu. Jesteśmy cały czas udzielając profesjonalnych i rzetelnych porad, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów aby spełnić Wasze wymagania. Pasja, dokładność i profesjonalizm to cechy które wyróżniają nas wśród innych.

Naszą największą zaletą jest to, że łączymy kilka elementów jak projektowanie, wycinanie laserowe i grawerowanie oraz zdobienie gotowych już wyrobów.

Naszym priorytetem jest aby otaczać się produktami naturalnymi przyjaznymi dla środowiska a więc i dla nas.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Skomielna Czarna, , 32-437, woj. małopolskie
601-517...
(12) 312...
liczba odwiedzin: 1819
Zadzwoń
601-517...
(12) 312...
Napisz

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie