Zobacz zdjęcia (5)
Gorteks profesjonalna bielizna ślubna, Białystok - zdjęcie 1
Gorteks profesjonalna bielizna ślubna, Białystok - zdjęcie 2 Gorteks profesjonalna bielizna ślubna, Białystok - zdjęcie 3 Gorteks profesjonalna bielizna ślubna, Białystok - zdjęcie 4 Gorteks profesjonalna bielizna ślubna, Białystok - zdjęcie 5
1 / 5

Gorteks profesjonalna bielizna ślubna id:51056

Białystok, podlaskie

O nas

Historia firmy GORTEKS sięga roku 1956, kiedy to w Białymstoku powstała spółdzielnia pracy „Wzorcowa”. Wraz z upadkiem komunizmu „Wzorcowa” i podobne do niej zakłady były likwidowane, pozostawiając wielu wysoko wykfalifikowanych specjalistów.

W roku 1994, korzystając z bogactwa wiedzy i doświadczenia byłych pracowników “Wzorcowej”, Pan Andrzej Szeremeta, syn Dyrektora Produkcji „Wzorcowej”, założył jedną z pierwszych prywatnych firm gorseciarskich w kraju. Po dziś dzień nasza firma jest prowadzona przez jej założyciela, Andrzeja Szeremetę, jego żonę oraz synów, którzy wspólnie tworzą Zarząd spółki.

Ponad 26 lat doświadczenia w produkcji i dystrybucji bielizny pozwoliło naszemu Zespołowi zdobyć unikalną wiedzę, a także wypracować rozbudowaną gamę produktów i konstrukcji. W naszej ofercie Klienci znajdą szeroki wybór bielizny damskiej, w tym biustonoszy push-up, usztywnianych, półusztywnianych oraz miękkich, fig, stringów, koszulek, gorsetów, pasów do pończoch i akcesoriów. Wieloletnia praktyka pokazała nam jak różne są kobiece biusty i ich potrzeby. To dlatego, nieustannie pracujemy nad nowymi konstrukcjami oraz poszerzaniem gamy rozmiarów. Nasze biustonosze dostępne są w obwodach od 65 do 100, miseczkach od A do J.

Bielizna GORTEKS jest produkowana w naszej fabryce w Białymstoku. Wykorzystywane przez nas surowce pochodzą przede wszystkim od renomowanych europejskich producentów.

liczba odwiedzin: 1206

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie