Gościniec Wiecha - wesela w staropolskim stylu id:17420

Kawęczyn, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • obiad weselny
  • gościniec

Okolica, miejsce

  • wesele w plenerze

Gościniec Wiecha to idealne miejsce na zorganizowanie niezapomnianego przyjęcia weselnego. Ta wyjątkowa impreza wymaga ogromnego zaangażowania oraz niepowtarzalnej atmosfery. W Gościńcu Wiecha spełniają się marzenia o idealnym weselu. Nasze sale weselne są inne niż wszystkie. Zaufało nam już wiele par, które wspominają ten wyjątkowy dzień z uśmiechem na ustach. Wesela w iście dworskim stylu, to nasza specjalność.

Wesele w starej karczmie:
Stara Karczma to urokliwe miejsce, gdzie do Państwa dyspozycji mamy również zadaszony teren przed karczmą. Dzięki takiej konfiguracji mogą Państwo cieszyć się również zabawą na świeżym powietrzu. W Karczmie możemy zorganizować dla Państwa imprezę weselną do 300 osób z przepysznym, staropolskim menu. Szczegóły dotyczące potraw ustalamy indywidualnie z zainteresowanymi. Jeżeli ktoś z gości poczuje się zmęczony, do Państwa dyspozycji są również pokoje gościnne. Dla Pary Młodej oferujemy apartament małżeński w cenie imprezy.

Wesele w stylowym dworku:
Stylowy pensjonat utrzymany w dworskim klimacie, to miejsce idealne na zorganizowanie mniejszego wesela - do 120 osób. Do Państwa dyspozycji są dwie przepiękne, nastrojowe sale oraz pokoje gościnne. Dla Pary Młodej oferujemy apartament małżeński w cenie imprezy. Menu ustalamy indywidualnie z zainteresowanymi.

Wesele w plenerze
Naszą specjalnością są również wesela plenerowe. Jeżeli marzy Wam się wesele na świeżym powietrzu w przypiekany, letni dzień, zorganizujemy je specjalnie dla Was. Ilość gości jak również menu ustalamy indywidualnie z zainteresowanymi.

Jak przystało na wesele w staropolskim stylu, w Gościńcu Wiecha czekają na Państwa niezapomniane atrakcje. Dla Pary Młodej jak i dla gości weselnych, proponujemy między innymi przejazd bryczką, konkursy ludowe i wiele innych.

Jeżeli macie Państwo zupełnie inny pomysł na własne wesele, chętnie podejmiemy wyzwanie zorganizowania dla Was tego specjalnego dnia. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Kameralne pokoje gościnne
Gościom weselnym oferujemy 10 pokoi typu studio, mogących pomieścić od 2 do 5 osób. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, umywalką i toaletą. Dla każdego mamy ręczniki i świeżutką pościel.

Parking
Do Państwa dyspozycji jest również ogromy parking, gdzie bez obaw można pozostawić swój pojazd.liczba odwiedzin: 2310

Popularne miasta w okolicy