Zobacz zdjęcia (3)
Gra w Słoiku - Gra dla Par, prezent na rocznice dla Par, Małżeństw, Gdańsk - zdjęcie 1
Gra w Słoiku - Gra dla Par, prezent na rocznice dla Par, Małżeństw, Gdańsk - zdjęcie 2 Gra w Słoiku - Gra dla Par, prezent na rocznice dla Par, Małżeństw, Gdańsk - zdjęcie 3
1 / 3

Gra w Słoiku - Gra dla Par, prezent na rocznice dla Par, Małżeństw id:44719

Gdańsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Nazywam się Agnieszka Flisikowska i serdecznie polecam moją autorską „Grę w Słoiku”, która jest jednym z najpiękniejszych prezentów na wszelkie Rocznice dla Par, Małżeństw i Partnerów/Partnerek, Żon i Mężów, bo co można podarować bliskim Parom, czy mojemu Partnerowi czy Partnerce, jak nie zaproszenie do „Chcę Cię wysłuchać… i tego, co jest dla Ciebie ważne…” …

„Z czego składa się Gra?”
– Gra jest przygotowywana ręcznie i składa się z ekologicznej torby, słoika (bardzo ładny słoiczek, pasuje na prezent), z instrukcji oraz z zestawu pytań (to clou całej gry), które odnoszą się do 3 obszarów: przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.
Całość jest bezpiecznie i z dbaniem o środowisko, zapakowana na potrzeby ew. wysyłki (należy doliczyć koszt ok 15 zł)

„Gra” robi ogrom dobrego… pozwala Parze się usłyszeć… tak prawdziwie… bez pośpiechu i ściemniania… w końcu z prawdziwymi i głębokimi odpowiedziami na pytania, które często od lat nosimy w sobie.

Czasem – podczas tej Gry – Pary przypominają sobie, dlaczego kiedyś wybrali właśnie siebie…. I cudne jest to, kiedy zaczynają się słuchać wzajemnie… tak prawdziwie i głęboko… i kiedy poznają siebie nawzajem na nowo… albo po prostu „przypominają sobie siebie” na nowo….

Ta Gra jest również dla tych Związków, które „mają się dobrze”, ale chcą się jeszcze bardziej poznać… jeszcze głębiej usłyszeć… być jeszcze bliżej siebie….
Serdecznie zapraszam!

Opinie Uważności - Agnieszka Flisikowska (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Uważności - Agnieszka Flisikowska

Nazwa firmy: Uważności - Agnieszka Flisikowska
Imię i nazwisko: Agnieszka Flisikowska
Adres: Gdańsk, ul. Tuchomska 13, 80-178, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 4762

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie