Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Grzegorz Majchrzak Fotografia id:18630

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 26-01-2016
Liczba odwiedzin: 561

Oferta

Od dziecka interesowała mnie plastyka. Towarzyszy mi ona odkąd sięgam pamięcią. Uwielbiałem rysować, rzeźbić, pracować w glinie. Mój pierwszy aparat fotograficzny dostałem od mojej chrzestnej na komunię. Była to CMENA 8M. Fotografowałem głównie swoją rodzinę. Fotografia analogowa nauczyła mnie szacunku do każdego zdjęcia. Ograniczona ilość klatek na dość trudno dostępnej i drogiej jak na owe czasy kliszy, wymagała ustawienia prawidłowej ekspozycji i precyzyjnego kadrowania. Według mnie jest to klucz do zrobienia dobrego zdjęcia.

Po latach ukończyłem Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Na drugi dzień po obronie dyplomu wyjechałem do Irlandii gdzie po trzech latach pobytu, za sprawą mojego przyjaciela znowu spotkałem się z fotografią, tym razem ślubną. Wrodzona wrażliwość i spostrzegawczość a także wykształcenie sprawiły że od pierwszego dnia pracy jako fotograf, zauważyłem że doskonale odnajduję się we współpracy z parą a każde dobre zdjęcie cieszy mnie coraz bardziej.

Oferta.

-Przygotowania Panny Młodej (Pana młodego jeśli miejsce jego przygotowań znajduje się nie dalej niż 5 km od miejsca przygotowań Panny Młodej),
-Ceremonia w kościele, Urzędzie Stanu Cywilnego lub w plenerze,
-Sesja plenerowa w dniu ślubu przed lub po ceremonii,
-Zabawa weselna do godziny 22-ej,

Gwarantuję minimum 450 zdjęć w pełnej rozdzielczości, obrobionych w programie graficznym na nośniku USB oraz galerię na mojej stronie internetowej, zabezpieczonej hasłem na okres 1 roku.
cena: 2500 zł

-Przygotowania Panny Młodej (Pana młodego jeśli miejsce jego przygotowań znajduje się nie dalej niż 5 km od miejsca przygotowań Panny Młodej),
-Ceremonia w kościele, Urzędzie Stanu Cywilnego lub w plenerze,
-Sesja plenerowa w inny dzień,
-Oczepiny,
-Zabawa weselna do godziny 1-ej,

Gwarantuję minimum 700 zdjęć w pełnej rozdzielczości, obrobionych w programie graficznym na nośniku USB oraz galerię na mojej stronie internetowej, zabezpieczonej hasłem na okres 1 roku.
cena: 3000 zł

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Grzegorz Majchrzak Fotografia
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:53-139

Nowe ogłoszenia