Grzegorz Sirant fotografia

Przecław, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

O nas

Reportaż ślubny + plener

Ten jeden moment, najważniejszy w waszym życiu, chwile które chcielibyście mieć uchwycone jak najpiękniej. Dla każdego ślub to indywidualna uroczystość, intymna chwila, dlatego ja robiąc wam zdjęcia będę wszędzie, ale niewidoczny… wiem, że zbyt nachalne fotografowanie peszy głównych aktorów, dlatego moim zadaniem jest być dyskretnym, tak żebyście czy to na przygotowaniach, czy na błogosławieństwie czy podczas przysięgi czuli się swobodnie i wyjątkowo- tylko dla siebie, bo to przecież o to w tym wszystkim chodzi. No chyba, że sami będziecie pchali mi się przed obiektyw, to wtedy nic nie zrobię.

Chcecie zdjęcia grupowe, z rodzicami czy najlepszymi przyjaciółmi powiedzcie mi o tym- zrobię je, jednak moim zadaniem jest uchwycenie chwil takich których wy gołym okiem w życiu byście nie zobaczyli… czy to łzę babci podczas przysięgi, czy wirujący seks na parkiecie, albo muchę w locie do kandydata na pana młodego

Sesja ślubna

Jeśli moja wizyta na waszym ślubie jest wam zbędna i wolicie kameralną uroczystość bez fleszy i obcego „ natręta” , a chcielibyście przeżyć fajną przygodę z aparatem w tle i jeszcze raz założyć suknię ślubną czy smoking to jestem również do waszej dyspozycji.. Macie wspólną pasję, wymarzone miejsce na plener czy swoje ulubione miejsca powiedźcie mi o tym, coś wspólnie wymyślimy…dla zadowolonych młodych polecę nawet na Majorkę jeśli macie takie życzenie

Sesja narzeczeńska/ partnerska

Sesja partnerska… banalne, nudne, przereklamowane… Wszędzie wkoło o tym słychać, nastał nowy trend – robienie sobie zdjęć przed ślubem… nie kręci mnie to, ale jeśli jesteście fajnymi zwariowanymi ludźmi, mającymi ochotę zrobić sobie kilka fotek bez sztucznych póz i ustawiania się, to myślę że coś da się zrobić… miłość przecież można pokazać na kilka sposobów… wystarczy chcieć.

Sesja rodzinna

Fotografować szczęśliwych ludzi jest niezwykle przyjemnie. A fotografować szczęśliwych ludzi z małą królewną, czy odważnym bohaterem jest cudownie. Bo tak naprawdę co więcej nam potrzeba? Kawałek słońca, zieleni, nawet nie bo radość i miłość która bije od zakochanych po uszy w sobie i swoich szkrabach ludzi przebija te nawet najznakomitsze plenery. Zresztą zobaczcie sami.

liczba odwiedzin: 1652

Wyjątkowe sale weselne w mieście Przecław

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy