Zobacz zdjęcia (5)
Gustawek na Słodko - Wspaniałe słodkości na Twoim weselu - Słodki Stół, Banino - zdjęcie 1
Gustawek na Słodko - Wspaniałe słodkości na Twoim weselu - Słodki Stół, Banino - zdjęcie 2 Gustawek na Słodko - Wspaniałe słodkości na Twoim weselu - Słodki Stół, Banino - zdjęcie 3 Gustawek na Słodko - Wspaniałe słodkości na Twoim weselu - Słodki Stół, Banino - zdjęcie 4 Gustawek na Słodko - Wspaniałe słodkości na Twoim weselu - Słodki Stół, Banino - zdjęcie 5
1 / 5

Gustawek na Słodko - Wspaniałe słodkości na Twoim weselu - Słodki Stół id:47484

Banino, pomorskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Po pierwsze - nie ma nic gorszego niż kiepski tort.
Po drugie - nie ma nic gorszego niż kiepskie ciasta.

Właśnie dlatego! dlatego u mnie nie ma miejsca na przeciętność, bylejakość i zadowolenie się "było ok".

Co może być lepszego niż kiepski tort? WYJĄTKOWY tort, tort który goście będą pamiętać bardziej niż tańce wujka Stefana po północy. Taki właśnie tort dla Ciebie, dla Was przygotuję. Będzie wyjątkowy w swojej urodzie i nie zapomniany w smaku, a szczegóły ustalimy razem. Ja inspiruję, Ty decydujesz. Albo Wy, ale bądźmy szczere... ;)

Co może być lepszego niż kiepskie ciasto? SŁODKI STÓŁ, ale taki który będzie drugim ulubionym obiektem fotografa (przed Twoją suknie się nie pcham!) Taki słodki stół, o który następnego dnia na instagramie będą pytać wszystkie Twoje koleżanki, które nie miały szczęścia zobaczyć go na żywo.
Taki SŁODKI STÓŁ, od którego ciężko będzie wrócić do stołu, bo różnorodność i ten smak (TEN!) sprawią że nic więcej jeść nie będzie trzeba.

To jak? Spróbujesz?

Działam na terenie województwa pomorskiego, choć nie wykluczam dalszych wyjazdów na naprawdę fajne realizacje.

Świetnie się czuję w realizacjach w stylu BOHO & Rustyk. Genialnie się odnajduje w stylu glamour i klasycznym. Jeśli lubisz eksperymenty, zróbmy je razem! Do odważnych świat należy, a tylko szaleńców zapamiętuje ;)

Moja oferta smakowa jest jak my-kobiety - zmienna. Nie lubię robić w kółko tego samego, dlatego kombinuję, ale zawsze na mężu ;) Dlatego zawsze warto się spotkać i porozmawiać o Waszych smakach i przyzwyczajeniach.

Oferuję pełen zakres usług związanych ze słodkim stołem - od przygotowania słodkości, przez transport, rozstawienie, wypożyczenie zastawy, wybór kwiatów i dekoracji aż po finalne ułożenie. Żaden stół nie jest taki jak wcześniejszy, każdy jest odpowiedzią na Wasze oczekiwania.
To samo tyczy się tortu, ale moja rola kończy się na dostarczeniu go do sali weselnej, gdzie zajmą się nim profesjonaliści w krojeniu - ja kroję zawsze krzywo ;)

Cennik zaczyna się od 40 zł za osobę za słodki stół i 14 zł za porcję Tortu weselnego. Wszystko zależy od ilości gości i wariactw które chcemy razem zrobić.

Daj znać czego szukasz, poszukamy razem!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

liczba odwiedzin: 3057

Wyjątkowe sale weselne w mieście Banino

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie