HD Make Up Hanna Durczak | Uroda, makijaż ślubny Kościan, wielkopolskie - cover
Zobacz zdjęcia (26)

HD Make Up Hanna Durczak

od 150 do 300 zł / wizyta
Kościan, wielkopolskie
(6)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
791-240...

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Pozostałe

  • woskowanie
  • henna
  • maseczki
  • peeling

O nas

PAKIETY ŚLUBNE- ZAPISY NA ROK 2024!

Zapraszam do skorzystania z oferty ślubnej:

1. Makijaże: ślubny, próbny ślubny, do sesji zdjęciowej, korekcyjny Pana Młodego, okazjonalne dla gości weselnych.
2. Stylizacja fryzur: krótkie, średnie, długie, loki, fale, upięcia i półupięcia dla Panny Młodej oraz gości weselnych. Pracuję na umytych, wysuszonych włosach.
3. Pakiet odnowy przed ślubem: makijaż i fryzura próbna, stylizacja oprawy oka, zabieg bankietowy na twarz.
4. Stylizacja oprawy oka: laminacja brwi, lifting rzęs, henna pudrowa, stylizacja farbką.
5. Zabieg bankietowy na twarz: oczyszczenie, nawilżenie, lifting, rozświetlenie przygotowujący do nałożenia makijażu wpływający na jego trwałość w dniu ślubu.
6. Sprzedaż ozdób ślubnych do włosów: wianki, wsuwki, grzebienie, itp.

Kępki rzęs oraz makijaż dekoltu, ramion w cenie.
Dojeżdżam na terenie woj. wielkopolskiego (Kościan, Leszno, Poznań, Grodzisk Wlkp., Gostyń, Śrem i inne- zapytaj w wiadomości prywatnej).
Towaroznawca, makijażystka, szkoleniowiec.
Zapraszam na lekcje makijażu na własne potrzeby oraz szkolenia dla firm dla początkujących makijażystów do STUDIA WIZERUNKU W KOŚCIANIE!

Makijaż

od 150 do 300zł/ wizyta

Zapytaj o ofertę w wiadomości prywatnej.
Możliwość pojedynczych makijaży stacjonarnie w STUDIO WIZERUNKU w Kościanie.
Możliwość wyboru pakietów ślubnych od 3 makijaży do maksymalnie 8 w dniu uroczystości ślubnej z dojazdem do 80 km w cenie.
Dojazd na terenie Wielkopolski powyżej 80 km oraz inne preferencje co do liczby osób lub miejsca dojazdu do ustalenia w wiadomości prywatnej.

Pakiet fryzura i makijaż

od 1000 do 2500zł/ wizyta

Pakiet z dojazdem możliwy od 3 usług: makijaży, fryzur lub makijaży i fryzur. Maksymalna ilość wykonywanych na miejscu usług to 8.
Pakiety wymagają podpisanej przez Pannę Młodą umowy oraz zadatku na konto. W celu wykupienia pakietu potrzebuję informacji: miejsce dojazdu, liczba osób do uszykowania, data.

Możliwość wykupienia PAKIETU NA WYŁĄCZNOŚĆ w dniu uroczystości z możliwością dojazdu do 80 km- w tym:
- maksymalna liczba usług: 8
- maksymalny czas trwania usługi: 9 h
Możliwość dojazdu powyżej 80 km- cena ustalana indywidualnie (zależna od ilości km oraz czasu dojazdu do miejsca uroczystości).

Fryzura

od 130 do 300zł/ wizyta

Pracuję na umytych, wysuszonych włosach. W ofercie: modelowanie włosów krótkich, prostowanie, fale, loki, półupięcia i upięcia.
Pojedyncze fryzury- stacjonarnie w STUDIO WIZERUNKU w Kościanie.
Fryzury w formie pakietów z dojazdem od 3 do maksymalnie 8 usług. Więcej informacji w wiadomości prywatnej.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Kompleksowa obsługa BEAUTY dla Panny Młodej oraz gości weselnych. Pakiety ślubne z dojazdem na terenie Wielkopolski w dniu zaślubin. MAKIJAŻE, FRYZURY, STYLIZACJA OPRAWY OKA PRZED ŚLUBEM, PRÓBA PRZED ŚLUBEM, ZABIEG BANKIETOWY. Pracuję również na włosach przedłużanych clip- in, które Klientka może przynieść ze sobą lub zamówić na usłudze próbnej. W ofercie znajdziecie Państwo również piękne ozdoby do włosów: wsuwki, grzebienie, wianki, tiary w różnych kolorach z różnymi motywami- wszystko w jednym miejscu, podczas jednego spotkania. Stylizacja dla Pana Młodego: makijaż korekcyjny lub wzbogacony o stylizację włosów. Poczujcie się jak księżniczki: bezpiecznie i pięknie w swoim wyjątkowym dniu!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Kompleksowość usług. Dojazd do klienta. Bezpieczeństwo i higiena- jednorazowe aplikatory do ust, do tuszu do rzęs, oddzielny set pędzli i gąbek dla każdej klientki/ klienta, dezynfekcja rąk, narzędzi pracy, kosmetyków. Jakość- praca na kosmetykach wysokopółkowych, niszowych, dobrej jakości z dobrej jakości składem. Wywiad zdrowotny przed usługą. Indywidualne podejście do klienta: makijaż dostosowany do typu urody/ rodzaju skóry; fryzura dobrana do kształtu twarzy i pasująca do stylizacji ślubnej.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pracuję w branży beauty 9 lat, mam doświadczenie zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami. Prowadzę szkolenia na własne potrzeby, jak i dla początkujących makijażystów. Panie mi ufają i wiedzą, że w moich rękach będą bezpieczne. Ciągle się uczę, śledzę trendy makijażowe i dotyczące stylizacji fryzur. Wiedzę uzupełniam o szkolenia, szkolenia online, webinary. Znajdą mnie Państwo na targach ślubnych.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Dostosowuje się do warunków pracy, skupiam się na wykonywanym zadaniu, nie raz rozładowuję atmosferę podczas przygotowań do uroczystości ślubnej. Praca stylistki ślubnej wymaga ode mnie dużo empatii, wsłuchania się w potrzeby klientów, wysłuchania ich i rozładowania atmosfery, umiejętności pracy pod presją czasu, jak i w dużej grupie ludzi.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W przypadku dojazdów:
- pakiet makijażu i fryzury dla Panny Młodej (2,5 h) + dojazd
- pakiet minimum 3 usług z zakresu makijażu i/ lub fryzur dla PM i gości weselnych ( 3 h) + dojazd
- pakiet maksymalnie 8 usług (8 h) + dojazd

Dojazd wliczony w cenę pakietów do 80 km od Kościana. Powyżej 80 km koszt usługi wyliczany indywidualnie.

Można umówić się do STUDIA WIZERUNKU na pojedyncze usługi (1h) lub próbę (2,5- 3 h).

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kiedy widzę uśmiech, zadowolenie, czasem łzy wzruszenia w oczach klientów po wykonanej usłudze. Daje to motywację do dalszej pracy, dużą dozę zaufania do mojej osoby i wykonywanej pracy.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Bo praca wynika z mojej pasji do piękna, do świata kosmetyków, do upiększania kobiet. To daje mi ogromną satysfakcję i motywuje do dalszej pracy.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Profesjonalny kurs makijażu w Szkole Makijażu Anity Folaron w Poznaniu. Liczne kursy i szkolenia u profesjonalnych makijażystek z całej Polski. Praca w Perfumeriach Douglas w Poznaniu. Prowadzenie szkoleń AMD w Perfumeriach Douglas w Poznaniu. Ciągłe szkolenia z zakresu makijażu, stylizacji fryzur, stylizacji oprawy oka, szkolenia online, webinary.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Prowadzenie znanej Akademii Makijażu Douglas w Poznaniu (Stary Browar i Avenida). Prowadzenie lekcji makijażu dla klientek perfumerii. Tytuł: "Najlepsi" w roku 2021 i 2022 w branży beauty. Własne STUDIO WIZERUNKU działające od 2021 r. w Kościanie- woj. wielkopolskie.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

9 lat: praca w perfumerii przygotowująca panny młode w dniu ślubu; własna działalność gospodarcza oraz otwarcie własnego STUDIA WIZERUNKU w 2021 r. W przypadku pakietów ślubnych cały czas dojeżdżam do klienta.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Każdy ślub jest inny, oryginalny, nietuzinkowy w swoim rodzaju. Każdy wymaga zaangażowania, cierpliwości, dużej dawki humoru, pasji i empatii. Każda klientka jest inna, ma inne wymagania, ale wszystkie łączą wspólne cechy: są w dniu ślubu zestresowane i chcą, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, aby makijaż i fryzura idealnie współgrały z ich stylizacją ślubną oraz, aby były gotowe na czas. Dlatego praca mobilna, a w szczególności na wyłączność pozwala na sprostanie tym wszystkim zadaniom.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Aparat fotograficzny/ telefon, lampa pierścieniowa, składane krzesło mobilne, kosmetyki profesjonalne, jak i perełki ze średniej półki cenowej: Estee Lauder, Dior, Clarins, Clinique, Laura Mercier, Sensai, Becca, Inglot, Mac, Kobo, Zoeva, Atelier Paris, Morphe, Kryolan, Schwarzkopf.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Język angielski w stopniu komunikatywnym. W perfumerii pracowałam z obcojęzycznymi klientkami.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Pakiety z nowym cennikiem i grafikiem zapisuję od września poprzedzającego datę zaślubin.
Makijaż i fryzurę próbną proponuję na maksymalnie 3 miesiące przed ślubem, minimalnie 1 miesiąc przed ślubem.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze rozmowy odbywają się online: kontakt telefoniczny, smsowy, poprzez Messenger lub na stronie na FB. Wysyłam cennik, umowę do podpisania mailowo. Później spotykamy się na próbie, a następnie na ślubie.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Najczęściej jest to kontakt telefoniczny. Jednakże z uwagi na potrzebę spisania umowy i wpłacenia zadatku- jeśli jest to możliwe: meilowo albo osobiście, aby podpisać umowę. Klientka otrzymuje smsa z przypomnieniem o każdej wizycie na 1-2 dni przed wizytą.

Jaki jest styl naszej pracy?

Maluję zgodnie z technikami makijażowymi oraz dopasowuję makijaż do rodzaju skóry klientki, rysów twarzy, typu kolorystycznego oraz stylizacji ślubnej, a moje fryzury dopasowuje do kształtu głowy klientki, stylizacji ślubnej, jej upodobań oraz wg najnowszych trendów. Usługi są uszyte na miarę klientki. Pracuję zdecydowanie, stawiam na jakość makijażu i zadowolenie klienta.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, że tak. Wszystko jest do uzgodnienia z przyszłą Panną Młodą.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Wysłucham próśb i zapytań klienta, przedstawiam własną wizję i dochodzimy do kompromisu :)

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Do każdej Panny Młodej podchodzę indywidualnie, możemy dołączyć aneks do umowy i trochę ją zmodyfikować, oczywiście wszystko w zdrowych granicach.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Nie ma mnie podczas wesela, ale spotykam się z klientami przed uroczystością. Najczęściej jest to płacz, zdenerwowanie, ale rozmowa i poczucie humoru rozładowuje stres i napięcie przed ślubem. Kawa, płatki pod oczy, muzyka, zapach perfum zdziałają cuda :)

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Czasami ratowałam gościa weselnego, któremu odmówiono usługi w innym miejscu, a nie było tego w umowie. Jeśli mamy nadto czasu- jak najbardziej jestem w stanie wykonać dodatkowe usługi. Czasami było poprawianie usługi makijażu/ fryzury po kimś innym, który też nie zaliczał się do pakietu ślubnego. Czasami klientki przesadziły z opalenizną, wysuszyły za bardzo skórę, za mocno wyregulowały brwi- też jestem w stanie w miarę moich możliwości wszystko naprawić. Jeśli klientka nie ma przy sobie nic do poprawki na czas uroczystości- dostaje próbkę pomadki lub pudru.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Będę wdzięczna za każdą opinię dotyczącą moich usług zarówno pozytywną, jak i konstruktywną krytykę na portalu weselezklasa, jak i na moim fanpage na fb oraz w opiniach Google na wizytówce mojej firmy. Będę wdzięczna za każdy odzew, feedback, za każde zdjęcie ukazujące moją pracę, co pozwala mi na rozbudowę portfolio i umieszczenie ich za zgodą klientki na moim fanpage.

HD Make Up Hanna Durczak
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
higiena pracy
trwałość
M
Maria
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Poznań
Data dodania: 17-10-2023

Polecam :)

Hanna
17-10-2023

Dziękuję

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2023
Racot
Data dodania: 17-10-2023

Hania to profesjonalistka! Jak nikt zna się na swojej pracy. Makijaż i fryzura były tak perfekcyjne i trwałe, że jeszcze następnego dnia się trzymały. Zarówno makijaż, jak i fryzura podkreślały to, co powinny i ukrywały to co nie jest idealne. Jestem bardzo zadowolona. Do tego spędziłam bardzo miło czas i już czekam na jakąś kolejną okazję, aby znowu oddać się w ręce Hani :)

Hanna
17-10-2023

Miło mi bardzo ❤

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wąsowo
Data dodania: 26-09-2022

Cierpliwość i otwartość podczas wykonywania usługi :) Makijaż piękny, polecam.

Hanna
26-09-2022

Bardzo dziękuję ❤

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Pobiedziska
Data dodania: 20-09-2022

Pani Hania wykonała bardzo ładną fryzurę oraz makijaż mój oraz mamy w dniu mojego ślubu. Serdecznie polecam.

Hanna
20-09-2022

Dziękuję bardzo 🙂

D
Dajana Nadobnik
5.00
 / 5
Data imprezy: 07-05-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kiełczewo
Data dodania: 19-09-2022

Super fryzura i piękny makijaż
Polecam

Hanna
19-09-2022

Dziękuję bardzo ❤

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2022
Strykowo
Data dodania: 20-06-2022

Polecam kompleksowe usługi Hani, umie pracować z każdą twarzą, pyta o preferencje, słucha klientek, potrafi doradzić j jest elastyczna. Do tego praca pod presją czasu to żaden problem. Polecam!

Hanna
20-06-2022

Jest mi niezmiernie miło. Dziękuję i pozdrawiam ❤

Nazwa firmy: HD Make Up Hanna Durczak
NIP: 6981681958
Imię i nazwisko: Hanna Durczak
Adres: Kościan, Rynek 32a/8 64-000 Kościan, 64-000, woj. wielkopolskie
791-240...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4294
Zadzwoń
791-240...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kościan

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie