Hotel Imperium*** id:26341

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Rzeszów, podkarpackie
Data dodania: 21-04-2017
Liczba odwiedzin: 408

Oferta

Ślub i przyjęcie weselne to wydarzenie, które musi pozostać na długo w naszej pamięci, ten dzień będziemy wspominać z radością i przeżywać go ze szczęściem. Hotel Imperium zajmuje się kompleksową organizacją ślubów oraz wesel. Począwszy od zaproszenia, poprzez dobór strojów, stylizację pary młodej, dekoracją kościołów i odpowiednie dopasowanie przyjęcia weselnego, pomagamy na każdym etapie dobrze przeżyć ten dzień.


Hotel Imperium dysponuje dwoma salami służącymi do organizacji przyjęć okolicznościowych, sala główna może pomieścić do 160 osób, natomiast sala restauracyjna do 60 osób przy okrągłych stolikach. Niecodzienna kuchnia, carski wystrój wnętrza, profesjonalna obsługa oraz bogaty repertuar występów estradowych to niepowtarzalne atuty Imperium. Profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i klimatyzacja nadają salom ton luksusu. Kolorystykę i wystrój tworzą czerwień, czerń i złoto sprawiają wrażenie jakbyśmy bawili się w czasach carskiej Rosji za panowania Cara Mikołaja II. Dla wszystkich, którzy chcą w myśl tradycji oszaleć w ostatnią noc stanu wolnego proponujemy organizacje wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego.
Restauracja IMPERIUM oferuje specjały kuchni polskiej, staropolskiej a także rosyjskiej. Specjalnością szefa kuchni są tradycyjne dania kuchni rosyjskiej, które kuszą nie tylko swoją nazwą, smakiem ale i niecodziennym sposobem przygotowania. W karcie dań można znaleźć takie smakołyki jak: żarkoje, uchę carską czy przysmak Cara Mikołaja. Drogi gościu jeśli chcesz wiedzieć więcej o kuchni, przyjedź i sam skosztuj naszych dań.
W sali restauracyjnej jest również okazały drink bar, z szerokim wyborem alkoholi, win z całego świata, jak również doskonałych kaw. To tutaj nasi barmani specjalnie dla Państwa przygotują najbardziej fantazyjne drinki. Niecodzienna kuchnia i niepowtarzalna atmosfera Restauracji Imperium zachęca do odbywania częstych spotkań biznesowych, towarzyskich czy innych przyjęć okolicznościowych. Restauracja Imperium to również wielofunkcyjna sala przystosowana do różnego rodzaju konferencji, sympozjów, czy kontraktacji. Wyposażona jest w nowoczesny sprzęt służący prezentacjom, posiada odpowiednie nagłośnienie oraz klimatyzację.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Hotel Imperium***
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Rzeszów
Kod:36-072

Nowe ogłoszenia