Hotel Pory Roku - wesela i imprezy id:20149

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Czystebłota, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 22-03-2016
Liczba odwiedzin: 876

Oferta

Pory Roku to miejsce wybitnie wypoczynkowe, znajdujące się pośrodku przepięknego pojezierza brodnickiego, otoczone lasami i nieskażoną niczym przyrodą.

Ekskluzywne apartamenty, kreatywna kuchnia i wyśmienity serwis sprawiają, że tworzymy unikalną i oryginalną przestrzeń wypoczynkową dla gości indywidualnych, rodzin z dziećmi i firm.

W Porach Roku mogą Państwo również zorganizować swoje wymarzone przyjęcie weselne, w dwóch opcjach do wyboru:

Klasyczne wesele do 140 osób, kameralne przyjęcie weselne dla kilkunastu osób. Ślub dla Młodej Pary to jeden z najważniejszych momentów w życiu, dlatego powinien być to czas wyjątkowy, magiczny i niezapomniany. Agroturystyka Pory Roku daje gwarancję organizacji imprezy weselnej na najwyższym poziomie. Tego dnia nic nie może dziać się przypadkowo, wszystko powinno być profesjonalnie i szczegółowo zaplanowane, aby zarówno Młoda Para, jak i goście odnieśli wrażenie, iż są uczestnikami tej jedynej, niesamowitej i niepowtarzalnej chwili w życiu Nowożeńców.

Naszym atutem są eleganckie, wysmakowane wnętrza, profesjonalne nagłośnienie, smaczna kuchnia oraz w pełni profesjonalna obsługa. Wyjątkowe piękno otaczającej przyrody będzie dopełnieniem idealnego przyjęcia weselnego, a fotografie wykonane w plenerze naszego obiektu, pozwolą Młodej Parze i Gościom weselnym, na uwiecznienie tych pięknych chwil na całe życie.

Dla Gości oferujemy również noclegi w atrakcyjnych cenach, a dla Państwa Młodych, w prezencie od hotelu, specjalnie przygotowany apartament małżeński oraz zaproszenie w pierwszą rocznicę ślubu na romantyczną kolację.

W zależności od potrzeb naszych klientów, jesteśmy zawsze w stanie dostosować się do Państwa wymagań.

Typ obiektu

  • hotel
  • restauracja

Standard

  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród
  • taras

Liczba gości

  • ilość miejsc noclegowych: 100

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Hotel Pory Roku - wesela i imprezy
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Czystebłota
Kod:87-312

Nowe ogłoszenia