Zobacz zdjęcia (5)
Hotel Restauracja JERMIR, Dąbrowa Chełmińska - zdjęcie 1
Hotel Restauracja JERMIR, Dąbrowa Chełmińska - zdjęcie 2 Hotel Restauracja JERMIR, Dąbrowa Chełmińska - zdjęcie 3 Hotel Restauracja JERMIR, Dąbrowa Chełmińska - zdjęcie 4 Hotel Restauracja JERMIR, Dąbrowa Chełmińska - zdjęcie 5
1 / 5

Hotel Restauracja JERMIR id:29424

Dąbrowa Chełmińska, kujawsko-pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

"JARMIR" to duża, klimatyzowana restauracja w której organizujemy imprezy okolicznościowe, takie jak ,wesela, przyjęcia komunijne, imprezy z okazji chrzcin, integracyjne a w części hotelowej obiektu oferujemy noclegi w klimatyzowanych 2 osobowych pokojach, oraz komfortowy wypoczynek z bezpośrednim wyjściem na ogród z basenem. Do dyspozycji Gości - duży parking oraz garaże.

Na przyjęciach podajemy dania przygotowywane na bieżąco z wysokiej jakości surowców typu, czyste masło bez dodatków, wysokiej klasy i jakości mięso i warzywa przygotowane tradycyjnymi technologiami. Nie korzystamy z gotowych półproduktów, proszków jajecznych, wszystkie potrawy są od podstaw przyrządzane przez kucharzy. W lokalu dysponujemy "salą główną" na ok. 60 osób, którą dzieląc spuszczoną ażurową ścianą na 2 sale bankietowe o pojemności do 30 osób zapewniamy możliwość organizacji jednoczenie np. dwóch odrębnych przyjęć komunijnych, ale również "salą bankietową" do 28 osób, która może spełniać rolę sali konferencyjno-szkoleniowe.

liczba odwiedzin: 1000

Popularne miasta w okolicy