Zobacz zdjęcia (5)
Hotel SPA & Restauracja Fryderyk, Duszniki-Zdrój - zdjęcie 1
Hotel SPA & Restauracja Fryderyk, Duszniki-Zdrój - zdjęcie 2 Hotel SPA & Restauracja Fryderyk, Duszniki-Zdrój - zdjęcie 3 Hotel SPA & Restauracja Fryderyk, Duszniki-Zdrój - zdjęcie 4 Hotel SPA & Restauracja Fryderyk, Duszniki-Zdrój - zdjęcie 5
1 / 5

Hotel SPA & Restauracja Fryderyk id:29092

Duszniki-Zdrój, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 80

Hotel FRYDERYKdzięki kreatywności, intuicji i doświadczeniu
zapewni organizację wspaniałego przyjęcia weselnego.

Zdajemy sobie sprawę,jak ważnym dniem w Państawa życiu jest ślub i wesele i że ta uroczystość powinna być perfekcyjnie zaplanowana i przygotowana. Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu i dlatego w trakcie przygotowań tak bardzo zależy nam na tym, aby tej wyjątkowej uroczystości zapewnić jak najlepszą oprawę.
Do Państwa dyspozycji oddajemy Restaurację w stylu "New Baroque" dla ok. 60 osób. Restauracja jest klimatyzowana, co sprawia, że nawet najbardziej upalny dzień w roku nie będzie męczący dla naszych gości.Hotel Fryderyk dysponuje 20 pokojami o wysokim standardzie.

Mamy doświadczenie w organizowaniu szerokiego spectrum imprez okolicznościowych. Od staropolskich wesel, komunii, przyjęć jubileuszowych, przez kameralne, intymne spotkania, kończąc na wykwintnych bankietach nawet dla najbardziej wymagającego Klienta. Sala restauracyjna w połączeniu z salą bankietową może pomieścić 80 osób.
Menu jest ustalane indywidualnie, według życzeń i potrzeb Klienta.
Z powodzeniem organizujemy również imprezy plenerowe, ogniska, grille oraz imprezy cateringowe.

liczba odwiedzin: 1763

Popularne miasta w okolicy