Zobacz zdjęcia (11)
FurmAnka- magiczne wesela w stylu wiejskm, Stronie Śląskie - zdjęcie 1
FurmAnka- magiczne wesela w stylu wiejskm, Stronie Śląskie - zdjęcie 2 FurmAnka- magiczne wesela w stylu wiejskm, Stronie Śląskie - zdjęcie 3 FurmAnka- magiczne wesela w stylu wiejskm, Stronie Śląskie - zdjęcie 4 FurmAnka- magiczne wesela w stylu wiejskm, Stronie Śląskie - zdjęcie 5
FurmAnka- magiczne wesela w stylu wiejskm, Stronie Śląskie - zdjęcie 6
1 / 11

FurmAnka- magiczne wesela w stylu wiejskm id:30851

145 zł / wesele
Stronie Śląskie, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
692-466...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Rodzaj sali

  • sala z noclegiem
  • gościniec

Dodatkowe informacje

  • parking
  • ogród/taras

Liczba gości

  • min. liczba osób: 40
  • maks. liczba osób: 80
  • miejsca noclegowe: 45
  • liczba sal: 1

Okolica, miejsce

  • wesele w górach

FurmAnka Stronie Śląskie to wyjątkowy ośrodek jeździecki, który jest idealnym miejscem do organizacji przyjęcia dla wszystkich tych par, którym marzy się wiejskie wesele. Impreza w sielskim, rustykalnym, wiejskim stylu to gwarancja udanej zabawy oraz swobodnej i rodzinnej atmosfery. W naszym obiekcie zorganizują Państwo wesele na maksymalnie 80 osób. Ponadto posiadamy 45 miejsc noclegowych dla Państwa gości weselnych.

FurmAnka zlokalizowana jest w przepięknie, malowniczo położonym miejscu na krańcu Polski. Nasza klimatyczna sala kominkowa z drewnianymi wykończeniami stwarza ciepłą i przytulną atmosferę, która z pewnością wpływa na dobrą zabawę na weselu. Drewniane wykończenia sali stanowią idealne tło dla wesela w stylu rustykalnym i wiejskim. Tarasy z widokiem na góry stanowią dodatkową atrakcję dla wszystkich gości weselnych, którzy mogą złapać na nich chwilę oddechu w przerwie od radosnej zabawy. Okoliczna zieleń, a także spokojna i cicha okolica tworzą magiczny klimat, który na pewno zostanie przez Państwa doceniony i wpłynie na Państwa samopoczucie w tym wyjątkowym dniu.

Jeśli chodzi o FurmAnka Stronie Śląskie, menu weselne opieramy o sprawdzoną, pyszną, polską kuchnię. Domowe smaki są doceniane i jeszcze długo po weselu miło wspominane przez naszych gości. Aby uświetnić Państwa uroczystość, możemy na specjalne zamówienie przygotować wiejski stół z lokalnymi specjałami, pieczony udziec lub grilla.

Jeśli pragną Państwo zorganizować ceremonię zaślubin w naszej okolicy, nieopodal FurmAnki znajduje się piękny, górski kościółek z przebojowym proboszczem.

Wszystkim parom młodym proponujemy także organizację sesji ślubnej z końmi w naszym obiekcie weselnym, która będzie niezwykłą, oryginalną pamiątką na całe życie.

Oferta

menu weselne
145 / wesele

Oferujemy Państwu pyszną polską kuchnię , możliwość zorganizowania stołu wiejskiego, udźca.

Opinie (0)

Dodaj opinię

Kontakt

Nazwa firmy:Furmanka Ośrodek Jeździecki
Imię:Anna 
Adres:Stronie Śląskieul. Nowy Gierałtów 5d
57-550woj. dolnośląskie
692-466...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 20-09-2017, liczba odwiedzin: 3233
Telefon
692-466...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie