Zobacz zdjęcia (3)
HOVER STUDIO - filmy promocyjne, ujęcia z drona, wynajem fotolustra, Targanice - zdjęcie 1
HOVER STUDIO - filmy promocyjne, ujęcia z drona, wynajem fotolustra, Targanice - zdjęcie 2 HOVER STUDIO - filmy promocyjne, ujęcia z drona, wynajem fotolustra, Targanice - zdjęcie 3
1 / 3

HOVER STUDIO - filmy promocyjne, ujęcia z drona, wynajem fotolustra id:50600

Targanice, małopolskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dron
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Oferujemy tworzenie klipów promocyjnych, relacji z wydarzeń, nagrań nieruchomości z zewnątrz i ze środka. Nagrywamy pełnoklatkową lustrzanką ze stabilizatorem obrazu,
a dodatkowo wzbogacamy materiały o ujęcia z drona. Możliwe jest także nagranie przy użyciu tylko jednego z tych sprzętów, jeśli jest to życzeniem klienta.

Ponadto, oferujemy Państwu plenerowe sesje fotograficzne, narzeczeńskie oraz zdjęcia promocyjne, również z wykorzystaniem drona.

Dodatkowo, oferujemy usługę wynajmu Fotolustra na imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, studniówki, wydarzenia firmowe czy inne eventy.
Fotolustro firmy Fotomachina to sprzęt o funkcjonalności fotobudki, którego działanie ukryte jest za dużym, estetycznym lustrem z dotykowym ekranem. Do każdego z 3 zdjęć można ubierać rozmaite akcesoria, umieszczone na stojaku obok. Zdjęcia drukują się natychmiast po wykonaniu w dwóch kopiach, a dodatkowo klient po wydarzeniu otrzymuje także ich cyfrowe wersje.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

liczba odwiedzin: 608

Wyjątkowe sale weselne w mieście Targanice

Popularne miasta w okolicy