Zobacz zdjęcia (5)
Hyggedesign - fotografia pełna emocji! :), Poznań - zdjęcie 1
Hyggedesign - fotografia pełna emocji! :), Poznań - zdjęcie 2 Hyggedesign - fotografia pełna emocji! :), Poznań - zdjęcie 3 Hyggedesign - fotografia pełna emocji! :), Poznań - zdjęcie 4 Hyggedesign - fotografia pełna emocji! :), Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Hyggedesign - fotografia pełna emocji! :) id:41767

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
721-388...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Fotografia w zgodzie z filozofią hygge - staram się, aby wszystkie zdjęcia były zawsze pełne emocji, ciepła oraz pokazywały radość z bliskości drugiej osoby :) W razie jakichkolwiek pytań - piszcie śmiało! Więcej zdjęć znajdziecie na mojej stronie internetowej i blogu - link znajdziecie na samym dole ogłoszenia w sekcji kontakt :) Poniżej skrót z sekcji "Pytania i odpowiedzi", którą znajdziecie na mojej stronie internetowej.

1. KILKA SŁÓW O MNIE

Cześć, mam na imię Dawid – bardzo mi miło, że tu zajrzeliście! Bardzo ważne jest właściwe dopasowanie fotografa nie tylko pod kątem portfolio, ale też osobowości - dlatego też zdecydowałem się na takie krótkie przedstawienie mojej osoby :)

* Kim jestem? – fotografem ślubnym, motocyklistą, podróżnikiem, konstruktorem.
* Uwielbiam prawdziwe emocje, pozytywnie nastawionych ludzi, zapach powietrza po ulewnym deszczu, Trójmiasto (śliwka w kompot!), szarlotkę z lodami, kinder bueno, pizzę, squasha i dobrze wyprofilowane zakręty.
* Do każdej pary podchodzę indywidualnie, a co liczy się dla mnie najbardziej? – to abym w tym jednym szczególnym dniu, był członkiem Waszej rodziny i pokazał wszystko z perspektywy bliskiej osoby. Dlatego właśnie, najlepiej poznać się już na sesji narzeczeńskiej, gdzie oswoicie się z wycelowanym w Waszą stronę obiektywem – to zaowocuje brakiem stresu w późniejszym czasie.
* Najczęściej można mnie spotkać w okolicach Poznania i Wrześni, czasami również w Chorzowie, Trójmieście czy na Helu. Fotografuję głównie na terenie Wielkopolski.
* Jeśli na wakacje wybieram się motocyklem to najczęściej spędzam je w Alpach, Dolomitach lub wśród fiordów. Samolotem latam wszędzie tam gdzie dociera Ryanair :) Dodatkowo uważam, że lato bez odwiedzin nadbałtyckich plaż, to lato stracone.
* Uwielbiam pracować z osobami takimi jak ja - wyluzowanymi! - wtedy zdjęcia robią się same ;)

2. KIEDY REZERWOWAĆ TERMIN FOTOREPORTAŻU ŚLUBNEGO, ŻEBY KTOŚ NAS NIE WYPRZEDZIŁ?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie – czasami terminy są rezerwowane dosłownie 2-3 tygodnie przed (rekord to wieczorem dzień przed ślubem – fotograf zaniemógł, ale dzięki grudniowej dacie ślubu miałem wolne), jednak w 95% przypadków jest to od około roku przed datą Waszego ślubu. Zapisy otwieram w zależności od ilości zapytań, coraz częściej już 2 lata przed ślubem.

3. CO WCHODZI W SKŁAD REPORTAŻU ŚLUBNEGO?

Fotografia ślubna dzieli się na kilka części – zaczynamy od przygotowań w domu panny młodej. Tam powstaje wiele ciekawych ujęć, które trafiają na pierwsze strony fotoalbumu czy też fotoksiążki. Następnie para młoda otrzymuje błogosławieństwo rodziców, co niejednokrotnie jest bardzo podniosłym i pełnym emocji momentem. No i wreszcie zbliżamy się do najważniejszego punktu tego dnia – ceremonii zaślubin w kościele, USC lub też w plenerze. Każdy rodzaj zaślubin ma w sobie coś niezwykłego, co staram się uchwycić na zdjęciach. Po ogłoszeniu pary młodej mężem i żoną, mogę w spokoju udać się na salę weselną, aby uwiecznić od pierwszego tańca, poprzez podziękowania dla rodziców, różne zabawy, krojenie tortu, aż po oczepiny.

4. CZY DOSTANIEMY WSZYSTKIE ZDJĘCIA ZROBIONE W DNIU ŚLUBU?

Liczba przekazanych zdjęć różni się w zależności od wybranego pakietu. Zdjęcia, które ewidentnie nie wyszły są usuwane na etapie wstępnej selekcji, następnie pozostałe podlegają podstawowej obróbce graficznej, aby ostatecznie trafić do galerii w której wybierzecie te, które chcecie otrzymać w ramach pakietu – oczywiście jeśli wybierzecie więcej zdjęć (lub, co się coraz częściej zdarza, wszystkie), ustalimy wysokość dopłaty. Z wybranych przez Was zdjęć część trafi później do fotoalbumu/fotoksiążki.

5. JAK DŁUGO FOTOGRAF BĘDZIE Z NAMI?

Od przygotowań, aż po oczepiny. Z tym, że musimy się zmieścić w określonej w pakiecie liczbie godzin pracy. Na pewno porozmawiamy o Waszym harmonogramie i sprawdzimy, czy nie będziecie potrzebować dodatkowych godzin.

6. CZY ZAPŁACIMY DODATKOWO ZA DOJAZD?

W promieniu 50 kilometrów od Poznania dojazd jest wliczony w cenę, natomiast w razie większej odległości opłata wg cennika.

7. CZY BĘDZIEMY MIELI MOŻLIWOŚĆ WYBORU ZDJĘĆ DO FOTOALBUMU/FOTOKSIĄŻKI?

Pierwszy projekt albumu wykonuję sam, natomiast macie później 7 dni na wprowadzenie nieograniczonych korekt w układzie i doborze zdjęć. Albumy w zależności od opcji zawierają określoną liczbę stron/rozkładówek – po przekroczeniu jej liczby konieczna jest dopłata.

8. JAK SZYBKO OTRZYMAMY ZDJĘCIA I FOTOALBUM/FOTOKSIĄŻKĘ?

W zależności od terminu, zdjęcia z dnia ślubu będą gotowe w ciągu 7-60 dni, następnie umawiamy się na sesję plenerową, po której rozpoczynam projektowanie albumu.

9. JESTEŚMY NA ETAPIE PLANOWANIA WESELA, CZY MOŻESZ NAM POLECIĆ JAKIEŚ ZAUFANE FIRMY DZIAŁAJĄCE W BRANŻY ŚLUBNEJ?

Oczywiście! – mam za sobą więcej ślubów niż Wy! 😉 Polecane przeze mnie firmy znajdziecie na stronie internetowej, to taka moja subiektywna lista ulubieńców, których przetestowałem i mogę szczerze polecić.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
721-388...
liczba odwiedzin: 1313
Zadzwoń
721-388...
Napisz

Popularne miasta w okolicy