Zobacz zdjęcia (9)
I AM COFFEE – COCKTAIL BAR & COFFEE  DO WYNAJĘCIA, Bydgoszcz - zdjęcie 1
I AM COFFEE – COCKTAIL BAR & COFFEE  DO WYNAJĘCIA, Bydgoszcz - zdjęcie 2 I AM COFFEE – COCKTAIL BAR & COFFEE  DO WYNAJĘCIA, Bydgoszcz - zdjęcie 3 I AM COFFEE – COCKTAIL BAR & COFFEE  DO WYNAJĘCIA, Bydgoszcz - zdjęcie 4 I AM COFFEE – COCKTAIL BAR & COFFEE  DO WYNAJĘCIA, Bydgoszcz - zdjęcie 5
I AM COFFEE – COCKTAIL BAR & COFFEE  DO WYNAJĘCIA, Bydgoszcz - zdjęcie 6
1 / 9

I AM COFFEE – COCKTAIL BAR & COFFEE DO WYNAJĘCIA id:31610

od 1200 do 2900 zł / wesele
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
783-649...
727-901...

O nas

I AM COFFEE to firma zarówno baristyczna jak i barmańska zajmująca się profesjonalnym serwowaniem wyjątkowych kaw oraz wyjątkowych drinków i koktajli. Kawa to napój o niemalże magicznych właściwościach… Dodaje energii jednocześnie kojąc zmysły. Występuje w setkach gatunków i receptur. O smaku i zapachu kawy można pisać rozległe opracowania, nie odkrywając jej niepowtarzalnej natury. Jesteśmy tego świadomi – dlatego pracujemy na najwyższej jakości ziarnach, które wg. naszej receptury pali dla nas podbydgoska palarnia. Mieszanka jest stworzona, przez naszych baristów. Na każdej kawie mlecznej na Państwa życzenie może pojawić się specjalny wzór. Mogą to być imiona Państwa młodych, inicjały lub wzory naszych baristów: rozeta, serce czy też tulipan. Dysponujemy własnym 2-grupowym ekspresem z wyjątkowym designem oraz bardzo szybki włoski młynek do kawy.

Niezależnie od tego czy potrzebujesz baristy do wynajęcia czy po prostu doświadczonego barmana na imprezę w Bydgoszczy, jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Usługa mobilnego baristy oraz własny bar pozwalają nam rozszerzyć ofertę o imprezy plenerowe oraz organizację i obsługę przerw kawowych.

PODSTAWA NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

ŚWIEŻA KAWA

Posiadamy w ofercie własne mieszanki starannie wyselekcjonowanych ziaren kawy najwyższej jakości

DOŚWIADCZENIE

Założyciele firmy to wykształceni bariści z wieloletnim doświadczeniem nabytym w praktyce oraz na kursach specjalistycznych

ELASTYCZNE PODEJŚCIE

Nasz model biznesowy zakłada pełną elastyczność odnośnie formy realizacji usług.

PROFESJONALNY SPRZĘT

Jesteśmy dobrze wyposażeni w sprzęt baristyczny oraz barmański. Dysponujemy cztero-metrowym mobilnym barem

BARISTA DO WYNAJĘCIA – PROFESJONALNA KAWA

Organizują Państwo konferencję lub są wystawcami ale potrzebują baristy z własnym ekspresem?

Zaproście nas do współpracy, a my dzięki pysznej kawie umilimy czas Państwa klientom podczas gdy Państwo będą omawiali swoje produkty. W dodatku postaramy się aby Państwa klienci podczas picia tej kawy wiedzieli kto ich tak ugościł, ponieważ na kubku zawidnieje logo Państwa firmy.

Doświadczony barista całkowicie zmieni oblicze organizowanego przyjęcia. To zupełnie wyjątkowe doświadczenie. Polecamy się również do stałej współpracy – również obsługa przerw kawowych dla firmach oraz obsługa eventów.


BARMAN DO WYNAJĘCIA – BARMANI NA IMPREZĘ

Szukają Państwo barmana na swoje wesele, 18-stkę czy imprezę firmową?

Nasi barmani z pewnością sprostają Państwa oczekiwaniom. Sprawimy, że Państwa impreza będzie wspominana nie tylko z dobrej zabawy, ale i również ze wspaniałych, kolorowych koktajli.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie barmańskim:

- Bostońskie shaker’y,
- blendery elektryczne,
- elektryczna kruszarka do lodu,
- syfony,
- własne szkło

Posiadamy mobilne bary o długości 4m, które wykończone są lakierowanym drewnem jesionowym i pikowaną kremową skórą, co daje im bardzo elegancki wygląd. Bary podświetlane są oświetleniem LED w dwóch płaszczyznach.
Barmani uzgodnią zestaw serwowanych koktajli na Państwa uroczystości. Pragniemy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik więc będziemy serwować koktajle klasyczne oraz Państwa ulubione, które wybierzemy przy spotkaniu wstępnym. Stworzymy menu, które przypadnie do gustu wszystkim Państwa gościom, nie zapominając o najmłodszych.

MOBILNY BARISTA – WSZĘDZIE GDZIE NAS POTRZEBUJESZ

Organizują Państwo imprezę plenerową?Goście napiliby sie pysznej kawy?

Dla I AM COFFEE to codzienność. Przygotujemy dla Państwa kawę w każdych warunkach ponieważ posiadamy mobilną kawiarnię z własnym zasilaniem.

Posiadamy profesjonalny sprzęt baristyczny:

- 2 ekspresy ciśnieniowe – dwukolbowe marki San Remo I Fracino,
- ekspresy automatyczne Jura I Saeco,
- ekspresy przelewowe,
- elektryczny młynek do kawy Fiorenzato.

Dzięki takiemu zapleczu przygotujemy dla Państwa kawy takie jak cappuccino, latte macchiato, café mocha, kawy smakowe, mrożone w każdym miejscu, ponieważ posidamy ekspres gazowy – brak prądu to dla nas żaden problem.

Rozwijamy pasję do kawy i zawsze wychodzimy naprzeciw wymaganiom każdego klienta. Jesteśmy baristami z wieloletnim doświadczeniem. Nieustannie doskonalimy swoje umiejętności podczas wielu kursów i szkoleń. Lokalny rynek profesjonalnych baristów i barmanów to wąskie grono specjalistów obsługujących przerwy kawowe w Bydgoszczy oraz barmanów do wynajęcia na imprezę. Wieloletnie doświadczenie, liczne pozamiejscowe kursy oraz skuteczna realizacja niezliczonych imprez pozwala nam dołączyć do tego zaszczytnego grona

Każdą ofertę przygotujemy indywidualnie

Wszystko uzależnione jest od Państwa oczekiwań oraz liczby gości

Zapraszamy do Kontaktu

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta I AM COFFEE

od 1200 do 2900zł/ wesele

Opinie I AM COFFEE (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt I AM COFFEE

Nazwa firmy: I AM COFFEE
Imię i nazwisko: Maciej Goliński
Adres: Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
783-649...
727-901...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1195
Zadzwoń
783-649...
727-901...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie