Zobacz zdjęcia (4)
ILUZJONISTA Jakub Walkowiak, Poznań - zdjęcie 1
ILUZJONISTA Jakub Walkowiak, Poznań - zdjęcie 2 ILUZJONISTA Jakub Walkowiak, Poznań - zdjęcie 3 ILUZJONISTA Jakub Walkowiak, Poznań - zdjęcie 4
1 / 4

ILUZJONISTA Jakub Walkowiak id:2625

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Wesele jest jednym z najważniejszych momentów w życiu, dlatego coraz więcej par szuka pomysłów, aby ich ślub się wyróżniał. Planowanie rozrywki na uroczystość weselną może okazać się zadaniem trudnym i często stresującym, ale pomoc jest w zasięgu ręki. Iluzjonista pomoże uczynić ten dzień, wyjątkowym i niezapomnianym zarówno dla Was jak i Waszych gości!

Kiedy jest najlepsza pora na pokaz iluzji?
Poczęstunek weselny
To najpopularniejszy moment na zorganizowanie przedstawienia. Jakub Walkowiak zaprezentuje magiczne widowisko, w pełnej aranżacji muzycznej, nawiązujące do tematyki ślubnej. Iluzjonista wyczaruje między innymi pełne garście monet, oraz ryż na szczęście dla Pary Młodej. Pokaz będzie świetnym przedmiotem rozmów - szczególnie jeśli Wasi goście siedzący przy stole nie znają siebie nawzajem.
Wieczorne przyjęcie
Jeśli szukacie alternatywnej rozrywki na wieczorną porę to pokaz iluzjonistyczny jest idealnym pomysłem. Występ może zostać zrealizowany w formie 40 minutowego widowiska scenicznego dla wszystkich gości, bądź też w formie stolikowej, w której iluzjonista zajmie się zabawianiem grup osób niezainteresowanych zabawą taneczną.
Sesja fotograficzna
Fotograf może zająć Parze Młodej dużo czasu podczas sesji zdjęciowej, często w tym czasie goście zostają sami na sali. Nie pozwólcie, aby te momenty oczekiwania były dla nich powodem znudzenia. Pokaz iluzji może okazać się nie tylko ciekawym wypełnieniem tego czasu ale też doskonałym sposobem

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Poznań, , 61-286, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 6540

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie