Zobacz zdjęcia (5)
Iluzjonista Maciej Piskorz- Pokazy iluzji, Warszawa - zdjęcie 1
Iluzjonista Maciej Piskorz- Pokazy iluzji, Warszawa - zdjęcie 2 Iluzjonista Maciej Piskorz- Pokazy iluzji, Warszawa - zdjęcie 3 Iluzjonista Maciej Piskorz- Pokazy iluzji, Warszawa - zdjęcie 4 Iluzjonista Maciej Piskorz- Pokazy iluzji, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Iluzjonista Maciej Piskorz- Pokazy iluzji id:29709

Warszawa, mazowieckie

O nas

Ślub to bardzo ważna uroczystość w życiu człowieka. Ten dzień zapisze się na długo w pamięci zarówno pary młodej, rodziców jak także gości zaproszonych na uroczystość. Jako, że warto zachować najlepsze wspomnienia na jak najdłużej, przygotowałem program pokazu iluzji specjalnie pod tą właśnie uroczystość. Weselny pokaz to przede wszystkim zabawa Państwa młodych jak i gości imprezy, coś zupełnie innego niż tradycyjna atrakcja, jednocześnie dostarczająca niezapomnianych emocji na wydarzeniu. Dzięki specjalnemu scenariuszowi, który dopasowujemy indywidualnie do wymagań organizatorów wszystko będzie wyglądało dokładnie tak jak wyobrażają sobie to państwo młodzi!

Pokaz główny najlepiej sprawdza się jako atrakcja po 2 ciepłym daniu. Zwykle odbywa się on między godziną 21:30 a 23:00


W ramach pokazu weselnego otrzymują Państwo:
-
-Pokaz iluzji scenicznej 30 minut
-Pokaz mikroiluzji czyli tak zwanej iluzji stolikowej (nie mierzone w czasie)
-(opcjonalnie) przed wydarzeniem dla dorosłych również family show czyli pokaz dla dzieci! (istnieje także możliwość zatrudnienia weselnego animatora dla dzieci razem z iluzjonistą)

Jak Państwo widzą w jednym zamówieniu otrzymujecie trzy (a nawet cztery!) atrakcje. Jest to unikatowa oferta, której nie znajdziesz nigdzie indziej!
Zapraszam do kontaktu! Stwórzmy to ważne wydarzenie takim, jak chcecie żeby wyglądało!

liczba odwiedzin: 1670

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie