Zobacz zdjęcia (5)
Iluzjonista Michał Kulik  | Profesjonalne SHOW | 3xTak w Mam Talent!, Kraków - zdjęcie 1
Iluzjonista Michał Kulik  | Profesjonalne SHOW | 3xTak w Mam Talent!, Kraków - zdjęcie 2 Iluzjonista Michał Kulik  | Profesjonalne SHOW | 3xTak w Mam Talent!, Kraków - zdjęcie 3 Iluzjonista Michał Kulik  | Profesjonalne SHOW | 3xTak w Mam Talent!, Kraków - zdjęcie 4 Iluzjonista Michał Kulik  | Profesjonalne SHOW | 3xTak w Mam Talent!, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Iluzjonista Michał Kulik | Profesjonalne SHOW | 3xTak w Mam Talent! id:37934

Kraków, małopolskie

O nas

Oferuję 30-minutowe interaktywne iluzjonistyczne show wykonywane dla wszystkich uczestników wesela jednocześnie oraz pokazy iluzji w formie stacjonarnej przeprowadzane dla mniejszych grup gości weselnych. Każdy pokaz to tak naprawdę fale śmiechu publiczności przeplatane licznymi momentami zaskoczenia, zdumienia oraz zachwytu. W trakcie występu wchodzę z publicznością w humorystyczne interakcje oraz angażuję widzów w pokaz tak aby brali oni w nim czynny udział. Pokazy na miejscu organizuję samodzielnie pozwalając Parze Młodej cieszyć się weselem.

Pokazy iluzji w moim wykonaniu zawierają wszystko to czego oczekujesz od idealnej atrakcji na Twoim weselu. Rozbawię, zaskoczę i wywołam uśmiech oraz zdumienie na twarzach Twoich gości przeprowadzając profesjonalne show, które sprawnie zorganizuję bez żadnych skomplikowanych przygotowań technicznych. 8 lat zawodowego doświadczenia przekłada się na satysfakcję każdej Młodej Pary, dla której miałem okazję wystąpić :)


Czego możesz się po mnie spodziewać?
-Przede wszystkim jakościowej rozrywki gwarantującej dobrą zabawę Twoim gościom!
-Pomocy w ustalaniu szczegółów pokazu i jak najlepszego dopasowaniu go do planów Twojego wesela.
-Pełnego profesjonalizmu. Na miejsce wydarzenia zawsze przyjeżdżam co najmniej dwie godziny przed rozpoczęciem występu, który samodzielnie organizuję.
-Braku zawracania głowy i stresu organizacyjnego. Moje pokazy mają minimalne wymagania techniczne, które załatwiam sam współpracując z innymi usługodawcami na weselu.
-Indywidualnego podejścia, pełnej dyspozycyjności, doradztwa oraz konkretnej komunikacji.

Wszelkiego rodzaju szczegóły oraz specjalne życzenia omawiam indywidualnie. Z doświadczenia wiem, że każde Wesele jest nieco inne, każda Para Młoda ma indywidualne oczekiwania, do których zawsze jestem w stanie się dostosować. Z tego powodu konkretnej wyceny dokonuję po pierwszej rozmowie, w której poznaję liczbę gości, plan oraz pomysł na Wesele i doradzam co z mojego doświadczenia sprawdzi się najlepiej - ta konsultacja jest oczywiście bezpłatna.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub jesteś zainteresowany pokazem śmiało do mnie napisz lub zadzwoń!

Pozdrawiam magicznie
Michał Kulik

Opinie (2)

Iluzjonista Michał Kulik | Profesjonalne SHOW | 3xTak w Mam Talent! id:37934
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-11-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Żmiąca
Data dodania: 30-11-2021

Polecam show Pana Michała! Komunikatywność, klasa, kultura, poczucie humoru - to wspaniałe cechy osobiste Pana Michała. Umiejętność bieżącego reagowania na to, co dzieje się na sali podczas pokazu, przemyślany i kreatywny występ, wiele elementów zaskoczenia - to wszystko powoduje, że goście bawią się doskonale.

Michał Kulik
02-12-2021

Pani Anno, bardzo dziękuję zarówno za zaproszenie na wesele jak i za opinię. Pozdrawiam serdecznie!

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-08-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 26-07-2021

Występ Michała zrobił na naszych gościach ogromne wrażenie. Iluzjonista najpierw zaprezentował występ na scenie dla wszystkich, a później zasiadł przy swoim stanowisku na uboczu, gdzie goście mieli okazję zobaczyć magię z bliska. Pokazy były tak wspaniałe i niewiarygodne, że nie chcieliśmy mu dać spokoju do rana :) Iluzjonista na wesele to fantastyczna i oryginalna atrakcja, która pochłonie każdego i będzie świetną przerwą od tanecznych wygibasów. Michał to osoba o doskonałej prezencji, uprzejma, sympatyczna i kontaktowa. Spełnił wszystkie nasze prośby. Polecam serdecznie!

Michał Kulik
26-07-2021

Dziękuję serdecznie za opinię!

liczba odwiedzin: 3023

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie