Zobacz zdjęcia (5)
Impreza na 102! DJ i Wodzirej na Twoje wesele, Gniezno - zdjęcie 1
Impreza na 102! DJ i Wodzirej na Twoje wesele, Gniezno - zdjęcie 2 Impreza na 102! DJ i Wodzirej na Twoje wesele, Gniezno - zdjęcie 3 Impreza na 102! DJ i Wodzirej na Twoje wesele, Gniezno - zdjęcie 4 Impreza na 102! DJ i Wodzirej na Twoje wesele, Gniezno - zdjęcie 5
1 / 5

Impreza na 102! DJ i Wodzirej na Twoje wesele id:12801

Gniezno, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Są jeszcze wolne terminy na 2019 rok
UWAGA! W pakiecie sesje dla gości z fotografem ze śmiesznymi gadżetami. Przesyłamy do 300 zdjęć jeszcze podczas trwania wesela!

Impreza na 102! To imprezowy duet wodzirejsko-dj'ejski gwarantujący w 102% udane imprezy.

Ponad 20-letnie doświadczenie w zawodowej pracy konferansjerskiej, spikerskiej i wodzirejskiej, profesjonalny sprzęt nagłośnieniowo-oświetleniowy, bogaty i wszechstronny repertuar i przede wszystkim nasze osobiste zaangażowanie gwarantują, że pod względem oprawy muzycznej impreza przez Państwa organizowana spełni oczekiwania Waszych gości i oczywiście Was samych.

Wesela, jubileusze, 18, bankiety i imprezy okolicznościowe to nasze najczęstsze zlecenia, jednak każde z nich traktujemy indywidualnie, dlatego też nie zamykamy się w sztywnych ramach i jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i sugestie.

Dla Państwa możemy także przygotować okazjonalne prezenty, gadżety i nagrody. Kubki, długopisy, koszulki, kalendarze. Współpracujemy z producentem wysokiej jakości Ksiąg dla gości.

Nasi klienci do nas wracają przy okazji innych uroczystości :)

Proponujemy Państwu w pakiecie sesje dla gości z fotografem ze śmiesznymi gadżetami. Zostań kowbojem, czarownicą, dżentelmenem w meloniku lub oglądaj świat przez różowe okulary, a całą sesję otrzymają Państwo w prezencie w wersji elektronicznej. Szczegóły telefonicznie lub mailowo.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Gniezno, , 62-200, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 1813

Popularne miasta w okolicy