Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Imprezowa Fotobudka PRO-ARTI (mamy jeszcze wolne terminy na 2018) id:24390

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Imprezowa Fotobudka PRO-ARTI (mamy jeszcze wolne terminy na 2018)

Marcin Ostatnio widziany 19-07-2018
784-010...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Jordanów, małopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 05-01-2017
Liczba odwiedzin: 480

Oferta Fotobudka na wesele Jordanów

Macie dość sztampowych zdjęć z imprezy, na których rodzina sztywno ustawia się do zdjęcia? Fotografiom pozbawionym spontaniczności mówimy stanowcze nie! Prawdziwą historię wyjątkowej imprezy opowiadają zdjęcia, na których goście się bawią. Fotobudka na wesele to strzał w dziesiątkę! Ilość wykonywanych zdjęć jest nielimitowana, więc każdy z gości zdąży udokumentować swoją obecność na najważniejszej imprezie w życiu Młodej Pary. Ale to nie wszystko! Fotki drukowane są w dwóch egzemplarzach – jeden dla gości, drugi do albumu upamiętniającego cudowną chwilę z Wesela! Nie zastanawiaj się dłużej, Fotobudka na wesele to potwierdzony tysiącami uśmiechów sposób na zwariowane udokumentowanie szampańskiej zabawy! W zestawie z budką znajdują się liczne gadżety, takie, jak maski, kapelusze, szale, zabawki. Dostarczamy również albumy do zdjęć, które dodatkowo można nagrać na pendrive lub płytę DVD. Wy się bawicie, my czuwamy nad opieką techniczną. Nie zastanawiaj się dłużej! Zamów naszą FOTOBUDKĘ!

Jak to działa?
Fotobudka jest gotowa do uwiecznienia dobrej zabawy na każdej imprezie. Żeby nasz automat pojawił się na imprezie, należy dokonać rezerwacji mailowo lub telefonicznie. My skontaktujemy się z Wami i zajmiemy się całą organizacją. Nasz animator od czuwania nad sprawami technicznymi przyjedzie na miejsce zabawy 40 minut przed czasem, aby odpowiednio przygotować budkę. Kiedy zjawią się goście, będzie na nich czekać gotowy automat oraz mnóstwo zwariowanych gadżetów do wykorzystania podczas pozowania do zdjęć.

Obsługa fotobudki jest prosta i intuicyjna, wystarczy kliknąć, zapozować i…sprawdzić efekt końcowy na podwójnym wydruku! Panel dotykowy budki spełnia funkcję podglądu w trakcie pozowania, a także umożliwia personalizację zdjęć. Wybrana przez gości ilość klatek drukowana jest na papierze o wymiarze 10×15 cm lub 5x15cm. Do każdego zdjęcia można dodać w ustawieniach ramkę, która pojawi się na wydruku. Drukowanie trwa 10 sekund i potem efektem można pochwalić się wśród znajomych. W każdym momencie trwania szaleństwa można skorzystać z pomocy technicznej naszego animatora.

Personalizacja
Sami wybieracie układ zdjęć dopasowany do waszych potrzeb. Z naszą pomocą na pewno znajdziemy dla was idealne rozwiązanie. Możecie wybierać w licznych ukladach graficznych, decydować o tym, ile zdjęć umieścicie na jednym wydruku. Na każdym zdjęciu znajdzie się też wybrana przez was personalizacja która będzie przypominała o tym szczególnym dla was wydarzeniu.

Gadżety
Nasza fotobudka to nie tylko najwyższej jakości urządzenie do utrwalania waszych wspomnień! To także ludzie którzy będą czuwali nad prawidłową pracą urządzenia oraz nad wspaniałą atmosferą, oferując liczne gadżety które możecie wykorzystać podczas swoich wyjątkowych sesji zdjęciowych. Znajdziecie tutaj peruki, maski, okulary oraz wiele innych!

Księga gości
Znajdziecie u nas wyjątkową księgę gości, gdzie każdy po zrobieniu zdjęć będzie mógł wkleić jedną kopię zdjęcia i umieścić pod nią pamiątkowy wpis. Jest to wspaniała pamiątka na lata którą nie raz będziecie wspominali.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Oferta nr 1
od 700 do 1100 / Wypożyczenie
2 godziny - Zdjęcia bez limitu, Gadżety, Personalizacja zdjęć, Opieka animatora, Dojazd do 50 km, Księga gości - cena 700 zł

3 godziny - Zdjęcia bez limitu, Gadżety, Personalizacja zdjęć, Tło do wyboru, Wybór formatu zdjęć, Opieka animatora, Dojazd do 50 km, Księga gości - cena 900 zł

4 godziny - Zdjęcia bez limitu, Gadżety, Personalizacja zdjęć, Tło do wyboru, Wybór formatu zdjęć, Opieka animatora, Dojazd do 50 km, Księga gości, Pendrive ze zdjęciami - 1100 zł

Powyżej 50 km - cena za 1 km to 1 zł

Opinie o Imprezowa Fotobudka PRO-ARTI (mamy jeszcze wolne terminy na 2018) Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:PRO-ARTI
Imię:Marcin
Nazwisko:Sutor
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Jordanów
Kod:34-240
Adres:ul. Rynek 36

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.