👰🤵‍ Indywidualny Film Ślubny - liczy się każdy detal 🎬 VIDEOPIKSEL - film 1 👰🤵‍ Indywidualny Film Ślubny - liczy się każdy detal 🎬 VIDEOPIKSEL - film 1
Pokaż kolejny film

👰🤵‍ Indywidualny Film Ślubny - liczy się każdy detal 🎬 VIDEOPIKSEL id:13537

od 3500 do 6900 zł / film
Łódź, łódzkie
(21)
Dodaj opinię
505-780...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • wysięgnik

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

Zajmujemy się wideofilmowanie ślubów oraz wesele z naciskiem na indywidualność każdego nagrania. Nie powtarzamy schematów. Każdy aspekt naszego filmu jest dopieszczany w najmniejszych detalach.

Co nas wyróżnia od innych?

To, że wkładamy w to co robimy całe serce. Nie ma nic lepszego od momentu oglądania filmu Młodej Pary u nas gdzie to wtedy miesza się śmiech przy teledyskach weselnych ze łzami szczęścia przy teledyskach ślubnych oraz końcowych. Młodzi mają niezapomnianą pamiątkę, a nas cieszy wykonana praca.

Posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie ale kogo to obchodzi? Idziemy z duchem czasu, a nasze filmy same świadczą o naszych umiejętnościach.

Kto najbardziej skorzysta?

1. Wiesz, że musisz to mieć, gdy poszukujesz sprawdzonego kamerzystę, który przedstawi historię Waszego dnia.
2. Skorzystają na tym zdecydowani narzeczeni, którzy szukają wyjątkowej pamiątki z ich ślubu i wesela.

Co konkretnie otrzymasz?


• Pamiątkę, która przedstawi kadry, których sami nie mogliście wtedy dostrzec. Piękną historię, dwojga zakochanych osób.

• Kreatywne ujęcia oraz utrwalenie tych chwil, które już nie wrócą. Wszystko w odpowiedni sposób.

• Nowoczesny montaż, bez tanich animacji i masy efektów. Stawiamy na prawidłowe utrwalenie chwil, idealne skomponowanie kadrów wraz muzyką, po to aby nawet po latach wracać z chęcią do filmu, który nadal będzie na czasie.

Jakich efektów można się spodziewać?

Masz wrażenie, że wszystkie są takie same? Wasz nie będzie.

Nieszablonowego filmu, dopracowanego w każdym detalu, w pełni konsultowanego z Wami.

Nie reżyserujemy! Piękne chwile już są, wystarczy je wydobyć. Każdy dzień jest inny – Wasz też, i to będzie widać w nagraniu.

Oryginalne kadry, romantyczne spojrzenia oraz uśmiechy wszystkich gości.

Wasz film będzie inny od pozostałych bowiem kroimy go na Waszą miarę. Klimat Waszego dnia jest jedyny. Dodatkowo dzięki ankiecie online dostosujemy go właśnie pod Wasze gusta i upodobania.

Czym jest nasz reportaż video?

To można porównać do… romantycznego filmy ale bez smutnych scen. To szczególnie ważne, ponieważ w branży video liczy się indywidualne podejście i jednocześnie umiejętność uchwycenia w należyty sposób najważniejszych i niepowtarzalnych chwil. Tutaj nie ma dubli jak na planie filmowym.

Mimo bogatego zaplecza sprzętowego jesteśmy jak najmniej zauważalni. Nie angażujemy Młodej Pary oraz gości do produkcji filmu.

Dlaczego warto wybrać nas?

W ciągu 15 lat przepracowaliśmy tysiące godzin z materiałami video ale największym osiągnięciem jest dla nas blisko 300 opinii zadowolonych klientów. Mając takie doświadczenie i opinie musimy to robić dobrze.

Możesz skorzystać z firmy, która stworzy dla Was niepowtarzalną pamiątkę z gwarancją wielu uśmiechów oraz wzruszeń na lata, a możesz zaryzykować utratę czasu, pieniędzy oraz nerwów.

Co zrobić teraz?
1. Czasami trzeba podjąć konkretną decyzję, która ma na celu wybranie możliwie najlepszych operatów na ten dzień. W tej propozycji podałem większość korzyści, dlaczego warto skorzystać z naszych usług wideo. To właśnie ten najlepszy moment, by wybrać własny powód, dla którego rozpoczniemy współpracę teraz.
2. Zadzwoń bądź napisz, aby zobaczyć nasze produkcje i zobaczyć indywidualną propozycję współpracy.

Zobacz zdjęcia (10)
👰🤵‍ Indywidualny Film Ślubny - liczy się każdy detal 🎬 VIDEOPIKSEL, Łódź - zdjęcie 1
👰🤵‍ Indywidualny Film Ślubny - liczy się każdy detal 🎬 VIDEOPIKSEL, Łódź - zdjęcie 2 👰🤵‍ Indywidualny Film Ślubny - liczy się każdy detal 🎬 VIDEOPIKSEL, Łódź - zdjęcie 3 👰🤵‍ Indywidualny Film Ślubny - liczy się każdy detal 🎬 VIDEOPIKSEL, Łódź - zdjęcie 4 👰🤵‍ Indywidualny Film Ślubny - liczy się każdy detal 🎬 VIDEOPIKSEL, Łódź - zdjęcie 5
👰🤵‍ Indywidualny Film Ślubny - liczy się każdy detal 🎬 VIDEOPIKSEL, Łódź - zdjęcie 6
1 / 10

Oferta VIDEO PIKSEL

Wasz Film Ślubny

od 3500 do 6900zł/ film
Pobierz ofertę

Zapoznaj się z naszą ofertą w formie pdf. Kliknij po prawej stronie ->

Promocje

10.06.2023 (sobota)
promocja

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Preferujemy model przekazania całego filmu do akceptacji Młodej Parze. Dzięki temu mamy pewność, że pamiątka jest możliwie jak najlepiej wykonana.

Przed montażem filmu, a także w trakcie dopytujemy o pewne aspekty, aby możliwie najlepiej dopasować materiał filmowy do preferencji Klientów.

Do każdego ślubu przygotowujemy się indywidualnie stąd też tydzień / dwa przed datą ślubu wysyłamy kwestionariusz z pytaniami aby dowiedzieć się jak najwięcej szczegółów oraz przygotować się odpowiednio do tego dnia.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakres godzin usług jest ustalany indywidualnie. Zależy to głównie od godziny rozpoczęcia Ślubu. Zazwyczaj pracę rozpoczynamy 3-4 godziny przed Ślubem, a kończymy około 1:00 w nocy. Oczywiście każde zlecenie jest inne i możemy rozpocząć pracę od Ślubu, a skończyć o godzinie 3:00 w nocy.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej jesteśmy obecni od ponad 10 lat. Zawsze w świecie wideo i tylko w świecie wideo.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na systemie aparatów firmy Sony. Dokładnie są to modele Sony A7 III. Dodatkiem są obiektywy, które dobieramy w zależności od lokalizacji oraz panujących warunków. Wybraliśmy obiektywy lepszej jakości, aby płynący z nich obraz był plastyczny i zbliżony do tego, który oglądamy w normalnych filmach. Dopełniamy to szeregiem dodatków, które nie ograniczają nasz w pomysłach. Wspomagamy się tzw. gimbal'em - system stabilizacji, który niweluje drgania podczas ruchu. Dzięki temu nawet w dynamicznych kadrach nasz film jest płynny.

Idąc dalej - sprzęt audio. Tutaj możemy rozpocząć od mikrofonów krawatowych, które możemy wpiąć podczas przysięgi Młodej Parze aby głos był czysty. Rejestratory dźwięku, które są niezbędne podczas ceremonii oraz zabawy weselnej. Odpowiednie mikrofony na aparatach tj. kierunkowe oraz dookólne w zależności od miejsca i motywu filmowania.

Oprócz tego masa dodatków taka jaka: slider, statyw, monopod. Kończąc ten akapit wygląda to tak, że nasze auto jest całe wypchane jak na wczasy gdy klient zazwyczaj widzi niewielką część tego tortu.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Nikt z nas nie chce oglądać złej jakości materiałów. Nikt z nas nie chcę być ograniczany przez kwestie techniczne. Dobry sprzęt to większe możliwości dla nas, a dla Klientów odpowiednio skrojony film.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Wszystko w zależności od wybranego pakietu oraz obsługiwanej imprezy. Najczęściej pracujemy w duetach. Zdarza nam się pracować również pojedynczo jak i w zespole trzy osobowym. Głównym czynnikiem jest budżet usługi więc staramy się dopasować do naszego Klienta.

Jak ubieramy się na wesele?

Ubieramy się schludnie i elegancko. Motywem przewodnim jest kolor czarny. Zazwyczaj jest to zestaw: czarna koszula i czarne spodnie. Nie chcemy wyglądać jak goście, nie chcemy wyglądać jak przypadkowa obsługa. Chcemy być jak najmniej widoczni.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Jako nieliczni na rynku oddajemy Wasze filmy ślubne na pełnym zakresie nośników. Są to płyty DVD, płyty BluRay, pendrive, a na życzenie film ląduje na serwerze. Dlaczego wolimy taki model? Bowiem mamy pewność, że Wasz film obejrzy każdy z rodziny i znajomych. Zarówna dziadkowie jak i najbliżsi znajomi.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Ważnym czynnikiem czasu oddania materiału jest data przyjęcia. Dla przykładu: przyjęcia na początku sezonu oddawane są po około 45 dniach, natomiast te z końca sezonu (październik, listopad) po około 90-120 dniach. Nie oddajemy filmu, który jest niedopracowany.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Posiadamy uprawnienia do filmowania w obiektach sakralnych. Do tej pory nie mieliśmy przykrych sytuacji choć już słyszeliśmy o takich.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, posiadamy wszelkie uprawnienia aby obsługiwać drony. Co więcej - u nas obsługa drona jest wykonywana przed dodatkową osobę, a nie operatora nagrywającego Wasz dzień. Nie idziemy na kompromisy.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Absolutnie nie. Posiadamy odpowiedni sprzęt, które nagra prawidłowy materiał nawet podczas słabych warunków oświetleniowych.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2022 Certyfikat 2021

Opinie VIDEO PIKSEL (21)

👰🤵‍ Indywidualny Film Ślubny - liczy się każdy detal 🎬 VIDEOPIKSEL id:13537
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 21 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Łódź
Data dodania: 22-01-2023

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Film wyszedł ekstra, zostało w nim umieszczone wszystko to co ustaliliśmy przed weselem jak i też elementy które okazały się ciekawe w trakcie samej imprezy. Każdy szczegół został dopracowany. Z całego serca polecamy, jest to świetny wybór kamerzysty na wesele ;)

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Pabianice
Data dodania: 30-12-2022

Bardzo polecamy firmę Video Piksel ☺️. Dzięki Wam mamy piękną pamiątkę ☺️. Super komunikatywność jeśli chodzi o ustalenia i obsługa profesjonalna. My jesteśmy zadowoleni na 100 % z waszych usług ☺️.

Pozdrawiamy
Kasia i Łukasz Szymczak

L
Ludwika
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Łódź
Data dodania: 22-10-2022

Bardzo polecamy VIDEO PIKSEL! Film, teledysk i podsumowanie dnia bardzo ładnie zmontowane, starannie dobrane kadry - na filmie znaleźli się wszyscy goście weselni. Początkowo w ogóle nie chcieliśmy kamerzysty na weselu, ale po obejrzeniu filmu nie wyobrażamy sobie nie mieć tak wspaniałej pamiątki. Dziękujemy!

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Kutno
Data dodania: 21-10-2022

Bardzo polecam obsługa profesjonalna i film oraz skróty filmu rewelacyjne

A
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Stryków
Data dodania: 03-10-2022

Pełen profesjonalizm! Jesteśmy bardzo zadowoleni, świetny montaż. Film ma super jakość, nie ma nudnych scen, wszystkie ważne momenty zostały uchwycone. To wszystko powoduje,że film ogląda się z przyjemnością. Serdecznie polecamy!

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Konstantynów Łódzki
Data dodania: 09-12-2021

Polecamy ekipę Video Piksel. Od samego początku w ciągłym kontakcie. W trakcie przygotowań dawali nam dużo wskazówek jak zachowywać się w trakcie ślubu i wesela. Podczas wesela w ogóle ich nie zauważaliśmy. Bartosz stosował się do wszystkich naszych uwag i zachcianek jeśli chodzi już o sam montaż materiału. Zaangażowanie i profesjonalizm na 100%.

K
Kornelia
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Konstantynów Łódzki
Data dodania: 17-11-2021

Polecamy z całego serca Bartka i jego ekipę.
Bardzo długo szukaliśmy usługi kamerzysty, na rynku jest bardzo dużo firm które za wysokie ceny oferują bardzo mało - jednego kamerzystę, krótkie filmy, max jeden teledysk.
My od Bartka dostaliśmy dwóch świetnych gości, przesympatycznych i otwartych, chętnych do pomocy, rozluźniających atmosferę a przede wszystkim profesjonalnych - podczas wesela zupełnie zapomniałam i nie odczułam, że 'biegają' za nami 2 kamery. Profesjonalna praca, bardzo dużo wysiłku a efekt niesamowity. Przepiękny film, 2 teledyski, widać że ekipa wkłada w swoją pracę całe serce. Super kontakt z Bartkiem, cały materiał dostaliśmy w tempie ekspresowym. Rodzina i przyjaciele również zachwyceni, że można było stworzyć tak fajną, emocjonalna, ale i z klasą pamiątkę.
Bardzo, bardzo, bardzo polecamy! ❤️

D
Dominika i Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Stryków
Data dodania: 16-11-2021

Wszystko elegancko, Pan Bartek bardzo słowny i konkretny człowiek, jego pracownicy również. Jeśli chodzi o jakość nagrania to jesteśmy również bardzo zadowoleni. Pan Bartek jest przychylny na różnego rodzaju zachcianki na filmie. Pozdrawiamy !

Pokaż więcej opinii

Kontakt VIDEO PIKSEL

Nazwa firmy: VIDEO PIKSEL
Imię i nazwisko: Bartosz Bartczak
Adres: Łódź, ul. Okopowa 111, 91-849, woj. łódzkie
505-780...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5030
Zadzwoń
505-780...
Napisz

Popularne miasta w okolicy