Zobacz zdjęcia (5)
Ines Atelier, Łódź - zdjęcie 1
Ines Atelier, Łódź - zdjęcie 2 Ines Atelier, Łódź - zdjęcie 3 Ines Atelier, Łódź - zdjęcie 4 Ines Atelier, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Ines Atelier id:31924

Łódź, łódzkie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

Najważniejszym celem naszej firmy jest zapewnienie każdej Kobiecie wyjątkowego, niepowtarzalnego wyglądu w tak ważnym dla Niej dniu.

Dlatego też w naszej ofercie znajdują się kolekcje będące zgodne z najnowszymi trendami mody ślubnej, pod względem niepowtarzalnych tkanin, dodatków jak i bogatego wzornictwa sukni. To właśnie tu każda kobieta może znaleźć suknie tą jedyną, tak niepowtarzalną jak Ona sama. Może być skromna, odważna, prowokująca, czarująca, nowoczesna, zupełnie inna ale zawsze piękna i indywidualna.

Tak jak zmieniają się czasy, zmienia się wszystko zmienia się też rynek, my nie pozostajemy w miejscu, śmiało idziemy na przód. Jesteśmy elastyczni tak jak wymogi naszych klientów. Zawsze ważne było dla nas też ich zdanie, my zaufaliśmy im a oni nam. Odpowiednio dobrana kadra pracownicza daje Państwu to czego zawsze oczekujecie, designerski produkt, dobrą jakość oraz konkurencyjną cenę.

liczba odwiedzin: 3274

Popularne miasta w okolicy