Insert Multimedia id:17196

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Wideofilmowanie jest jedną z podstawowych usług znajdujących się w naszej ofercie. W trakcie realizacji filmu główny nacisk kładziemy na jakość nagrania. Nasze materiały charakteryzują się jasnym, stabilnym obrazem o żywych i naturalnych barwach. Podczas filmowania zwracamy szczególną uwagę na stabilność ujęcia, prawidłowe, płynne prowadzenie kamery, a także poprawne kadrowanie oraz odpowiednie ujęcie sceny. Wszystkie te elementy składają się na otrzymanie profesjonalnego obrazu. Bardzo istotne jest zachowanie ciągłości materiału. W wielu filmach, realizowanych przez niedoświadczonych kamerzystów można spotkać urwane w niewłaściwej chwili ujęcia lub ścieżki dźwiękowe. Wystrzegamy się tych i innych błędów, aby film był naprawdę profesjonalny i bardzo pozytywnie zaskoczył odbiorcę. Podążając za rozwijającą się techniką w dziedzinie wideofilmowania oferujemy Państwu realizację reportażu w rozdzielczości full HD sprzętem specjalnie stworzonym do tego, aby uzyskać jak najlepszą jakość, a w procesie postprodukcji, tak zwany "film look" czyli obraz maksymalnie zbliżony do produkcji kinowych.

Realizujemy reportaże praktycznie z każdego rodzaju uroczystości zarówno rodzinnych jaki i firmowych, imprez, bankietów itp.

Usługa wideofilmowania uroczystości weselnych obejmuje:

Przygotowania w domu Pana Młodego
Przyjazd do Panny Młodej
Przygotowania w domu Panny Młodej
Błogosławieństwo
Wyjazd do kościoła
Ceremonia ślubna w kościele
Życzenia od gości
Uroczystości na sali weselnej
Montaż materiału odbywa się przy użyciu najbardziej zaawansowanych z dostępnych systemów edycyjnych. Film realizowany jest z zachowaniem wszelkich zasad profesjonalnego montażu. Poprawnie zmontowany materiał gwarantuje utrzymanie adekwatnego do sytuacji tempa i klimatu oraz sprawia, że film nie stanie się nudny nawet po kilkukrotnym obejrzeniu. Uważamy, że dobry film nie wymaga zbędnych dodatków w postaci na przykład tak modnych przed kilkoma laty wymyślnych animacji, będących synonimem najwyższego poziomu grafiki komputerowej tamtych czasów, które teraz wydają się po prostu rzadko już występującym trendem minionych lat.

Zmontowany przez nas film zawiera:

Czołówkę wybraną indywidualnie przez Parę Młodą lub zrealizowaną według Waszych pomysłów
Chwilę Wspomnień - przedstawienie zdjęć Pana Młodego i Panny Młodej z dzieciństwa
Przedstawienie przygotowań w domu Pana Młodego i Panny Młodej w ciekawej formie z oprawą muzyczną
Ceremonię ślubu i życzenia
Zabawę na sali weselnej i oczepiny
Skrót uroczystości w formie profesjonalnego teledysku
Każdego klienta traktujemy indywidualnie dlatego jesteśmy gotowi na wszelkie propozycje dotyczące doboru ścieżki dźwiękowej oraz realizacji filmu. Gotowy materiał dostępny jest na nośnikach DVD ( 3 kopie ) lub na płytach Blu-Ray. W przypadku wyboru opcji DVD jeden komplet otrzymujecie Państwo w ekskluzywnym etui z indywidualnym nadrukiem na płycie. Pozostałe dwa komplety pakowane są w plastikowe opakowania z etykietą adekwatną do uroczystości oraz z nadrukiem lub naklejką na płytę. Podobnie opcja Blu-Ray zawiera 3 komplety płyt z czego jeden komplet to płyta z materiałem w wersji HD, a dwie pozostałe w wersji DVD, co umożliwia obejrzenie materiału osobom, które nie posiadają jeszcze odtwarzaczy Blu-Ray.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Mińsk Mazowiecki, , 05-300, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1543

Popularne miasta w okolicy