Jan Myszkowski Studio de Girarda id:19208

Oferta
Dodaj do plannera

Fotografując staraj pokazać to, czego bez Ciebie, nikt by nie zobaczył” te słowa zawsze towarzyszyły mi jako motto mojej pracy. Na początku była fascynacja fotografią analogową oraz samym procesem wywoływania fotografii w ciemni. Były to piękne czasy. Z radia sączyła się muzyka Pink Floyd, Led Zeppelin czy Perfektu. Poznawałem wielu ciekawych ludzi. Wieczorami rozmawialiśmy o znaczeniu fotografii w życiu każdego z nas. O fotografii jako dziedziny , która jeszcze nie była na salonach wielkich galerii sztuki współczesnej. Zachwycaliśmy się pracami Cartiera Bressona, Roberta Capy czy Helmuta Newtona. Tym samym kształtowaliśmy wizje naszej fotografii. Od zawsze towarzyszyły mi w życiu dwie fascynacje: muzyka i fotografia. To zainteresowanie zaowocowało stworzeniem wystaw fotograficznych „Jazz & Bluez” oraz „Jazz LIVE” . Kolejną inspiracja była restrukturyzacja miasta Żyrardowa i jego mieszkańców w okresie transformacji ustrojowej. Niegdyś miasto przemysłowe ,centrum przemysłu lniarskiego. Nie sprostało wichrom historii, tanim produktom z Chin. Efektem była wystawa oraz album autorski „Oto mój Żyrardów”.

Oczarowanie i upór …

Zawszę chciałem być fotografem!!!!

W 2007 roku otworzyłem swoją firmę – absurd!!? . Ale uparłem się. Wiedziałem czego chcę i do czego dążę. Powstało Studio de Girarda.

„Jan Myszkowski Studio De Girarda” - jest to firma, która ma na celu tworzyć fotografię artystyczną oraz ambitne projekty filmowe. Takie mam założenie. Jako fotograf ślubny staram się dokumentować chwile radości, emocje, łzy. W swoich plenerach ukazywać piękno światła, nastrój, ekscentryczność chwili. Firma zajmuje się fotografią ślubną, portretową, fotografią rodzinną oraz, okolicznościową. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie. Swoim doświadczeniem pomagam parze jak najpełniej przeżyć ten wyjątkowy dzień. Postawiłem na kreatywność i elegancję. Firma ma swoją siedzibę w Żyrardowie. Projekty swoje wykonuję w całej Polsce, a w szczególności w Warszawie i jej okolicach.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Orientacyjna cena: 2000 PLN / wesele

Orientacyjna cena: 2000 PLN

Cena dotyczy reportażu z dnia ślubu (przygotowania + ślub + wesele do ok 1.00) + plener w innym dniu .

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

505-513...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Studio de Girarda
Imię:Jan
Nazwisko:Myszkowski
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Żyrardów
Kod:96-300
Adres:Izy Zielińskiej 18/55
Data dodania: 12-02-2016
Liczba odwiedzin: 189

Polecamy

Nowe ogłoszenia