Zobacz zdjęcia (5)
*Jarosław* Kołaczek Fotografia, Wrocław - zdjęcie 1
*Jarosław* Kołaczek Fotografia, Wrocław - zdjęcie 2 *Jarosław* Kołaczek Fotografia, Wrocław - zdjęcie 3 *Jarosław* Kołaczek Fotografia, Wrocław - zdjęcie 4 *Jarosław* Kołaczek Fotografia, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

*Jarosław* Kołaczek Fotografia id:34858

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Moją specjalnością są zdjęcia rodzinne i ślubne. Staram się podpatrzeć i zachować na zdjęciach emocje towarzyszące Wam w ten szczególny dzień. Radość, wzruszenie, czasami łzy radości… Te ulotne chwile, do których będziecie z przyjemnością wracać oglądając to co zostało zarejestrowane na zdjęciach.

Uważam, że aby zdjęcie pokazywało szczęśliwą parę nie trzeba ich zaraz taplać w błocie czy wieszać na przypadkowym trzepaku. Uważam, że fotograf w ten dzień powinien być jak najmniej przeszkadzać a jak najwięcej obserwować. Moje zdjęcia są raczej mało przekombinowane a bardziej reporterskie. Dużo uwagi poświęcam rodzicom i gościom weselnym, a w szczególności dzieciom i osobom starszym. Staram się stworzyć coś w rodzaju dokumentacji wydarzeń Dnia Ślubu. Dlatego zawsze proponuję moją obecność w czasie przygotowań i błogosławieństwa. Plener zawsze polecam zrobić w inny dzień, kiedy można bez pośpiechu (bo goście czekają z toastem) wybrać miejsce zdjęć. Zawsze jestem gotowy na wszystkie Wasze sugestie.

Pracuję na sprzęcie firmy Canon (CANON Eos 5D Mark II, CANON Eos 30D oraz jasne obiektywy), zawsze posiadam sprzęt awaryjny.

Oferuję swoje spojrzenie na świat i rzeczywistość. Towarzyszę ludziom w najważniejszych wydarzeniach jak i dokumentacji życia codziennego. Staram się w swoich pracach zatrzymać te chwile które gdzieś umykają w codziennej pogoni i przyzwyczajeniu. Zdjęcia poddaję obróbce graficznej w sposób który nie zmienia piękna naturalności. Jestem z Wrocławia i najchętniej poruszam się po Dolnym Śląsku. Na życzenie dojadę jednak w dowolne miejsce.


Prywatnie podczas moich podróży (zwłaszcza Polska i wschodnia Europa) staram się odwiedzać miejsca prawdziwe, to znaczy takie które nie zrodziły się sztucznie żeby przyciągać turystów i zarabiać na nich pieniądze. Stąd miejscami które obowiązkowo „zaliczam” to dworce kolejowe, cmentarze i bazary. Część tych zbiorów zaprezentuję na tej stronie.

Bardzo chętnie się spotkam żeby porozmawiać o Państwa oczekiwaniach co do zdjęć. Wspólne sugestie z pewnością korzystnie wpłyną na efekt końcowy.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 1051

Popularne miasta w okolicy