*Jarosław* Kołaczek Fotografia id:34858

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 28-03-2018
Liczba odwiedzin: 57

Oferta

Moją specjalnością są zdjęcia rodzinne i ślubne. Staram się podpatrzeć i zachować na zdjęciach emocje towarzyszące Wam w ten szczególny dzień. Radość, wzruszenie, czasami łzy radości… Te ulotne chwile, do których będziecie z przyjemnością wracać oglądając to co zostało zarejestrowane na zdjęciach.

Uważam, że aby zdjęcie pokazywało szczęśliwą parę nie trzeba ich zaraz taplać w błocie czy wieszać na przypadkowym trzepaku. Uważam, że fotograf w ten dzień powinien być jak najmniej przeszkadzać a jak najwięcej obserwować. Moje zdjęcia są raczej mało przekombinowane a bardziej reporterskie. Dużo uwagi poświęcam rodzicom i gościom weselnym, a w szczególności dzieciom i osobom starszym. Staram się stworzyć coś w rodzaju dokumentacji wydarzeń Dnia Ślubu. Dlatego zawsze proponuję moją obecność w czasie przygotowań i błogosławieństwa. Plener zawsze polecam zrobić w inny dzień, kiedy można bez pośpiechu (bo goście czekają z toastem) wybrać miejsce zdjęć. Zawsze jestem gotowy na wszystkie Wasze sugestie.

Pracuję na sprzęcie firmy Canon (CANON Eos 5D Mark II, CANON Eos 30D oraz jasne obiektywy), zawsze posiadam sprzęt awaryjny.

Oferuję swoje spojrzenie na świat i rzeczywistość. Towarzyszę ludziom w najważniejszych wydarzeniach jak i dokumentacji życia codziennego. Staram się w swoich pracach zatrzymać te chwile które gdzieś umykają w codziennej pogoni i przyzwyczajeniu. Zdjęcia poddaję obróbce graficznej w sposób który nie zmienia piękna naturalności. Jestem z Wrocławia i najchętniej poruszam się po Dolnym Śląsku. Na życzenie dojadę jednak w dowolne miejsce.


Prywatnie podczas moich podróży (zwłaszcza Polska i wschodnia Europa) staram się odwiedzać miejsca prawdziwe, to znaczy takie które nie zrodziły się sztucznie żeby przyciągać turystów i zarabiać na nich pieniądze. Stąd miejscami które obowiązkowo „zaliczam” to dworce kolejowe, cmentarze i bazary. Część tych zbiorów zaprezentuję na tej stronie.

Bardzo chętnie się spotkam żeby porozmawiać o Państwa oczekiwaniach co do zdjęć. Wspólne sugestie z pewnością korzystnie wpłyną na efekt końcowy.

Specjalizacja:

 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.