Zobacz zdjęcia (5)
Jeep do ślubu / terenówka do ślubu / auto do ślubu / samochód do ślubu, Warszawa - zdjęcie 1
Jeep do ślubu / terenówka do ślubu / auto do ślubu / samochód do ślubu, Warszawa - zdjęcie 2 Jeep do ślubu / terenówka do ślubu / auto do ślubu / samochód do ślubu, Warszawa - zdjęcie 3 Jeep do ślubu / terenówka do ślubu / auto do ślubu / samochód do ślubu, Warszawa - zdjęcie 4 Jeep do ślubu / terenówka do ślubu / auto do ślubu / samochód do ślubu, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Jeep do ślubu / terenówka do ślubu / auto do ślubu / samochód do ślubu id:41393

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Jeep
  • Kolor: szary

Wynajmę samochód z kierowcą JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 V8 4x4 OFFROAD

Jeep przeszedł szereg modyfikacji wizualnych i mechanicznych przez co prezentuje się bardzo oryginalnie i zwraca uwagę wielu osób. Sportowy układ dolotowy i układ wydechowy sprawiają, że brzmienie Jeepa wprawia w euforię. Ryk silnika i przyspieszenie powodują uśmiech na twarzy.

Auto wyposażone w klimatyzację, skórzaną tapicerkę, elektryczne i przyciemnione szyby, z tyłu jest podłokietnik i wysuwane miejsce na napoje. Luksusowe wnętrze wykończone drewnem, które jest zawsze wysprzątane i pachnące.

Dysponuję również przenośną lodówką, jest możliwość żeby na pokładzie znalazły się zimne napoje. Możemy również ustalić playlistę. Te dwie kwestie są do indywidualnego ustalenia.

Wynajem obejmuje przejazdy:
po Pana Młodego
po Panią Młodą
do Kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego
do miejsca uroczystości Weselnych
na sesję zdjęciową - po wcześniejszym uzgodnieniu

Koszt: 650 zł/ do 100 km (woj.mazowieckie)
limit czasowy do 4 h

Dłuższe przejazdy do ustalenia indywidualnie.

Tablice ślubne są do wyboru takie jak na zdjęciach, dobrane specjalnie do kolorystyki auta.
Możliwość zamówienia tablic imiennych, albo innej kolorosytki- po wcześniejszym uzgodnieniu.

Ze względu na zróżnicowane upodobania polecam, żeby wynajmujący samochód przystroił indywidualnie. Relingi dachowe i wysunięte progi dają dodatkowe możliwości dekoracyjne.

Możliwość użyczenia auta również na inną okoliczność - wieczór panieński/kawalerski, chrzciny, komunia, bankiet, bal, przyjęcie, sesje fotograficzne, plany filmowe, teledyski oraz inne okazje.

Ogłoszenie od pasjonata marki i miłośnika offroadu, właściciela samochodu, a zarazem kierowcy. Wszystkie dodatkowe kwestie są rozpatrywane indywidualnie, ze wszystkim można się dogadać. W razie wszelkich pytań chętnie odpowiem.

Pozdrawiam,
Jarek

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1770

Popularne miasta w okolicy