Zobacz zdjęcia (11)
Julia Armińska | SKRZYPCE | Profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Julia Armińska | SKRZYPCE | Profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości, Bydgoszcz - zdjęcie 2 Julia Armińska | SKRZYPCE | Profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości, Bydgoszcz - zdjęcie 3 Julia Armińska | SKRZYPCE | Profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości, Bydgoszcz - zdjęcie 4 Julia Armińska | SKRZYPCE | Profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości, Bydgoszcz - zdjęcie 5
Julia Armińska | SKRZYPCE | Profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości, Bydgoszcz - zdjęcie 6
1 / 11

Julia Armińska | SKRZYPCE | Profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości id:54560

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(12)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
665-686...

O nas

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • klarnet
 • organy
 • pianino
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • śpiew damski

Profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości wykonana przez skrzypaczkę Julię Armińską - studentkę Akademii Muzycznej w Bydgoszczy z wieloletnim doświadczeniem w branży ślubnej i bogatym dorobkiem artystycznym.

Oferta obejmuje wyjątkową oprawę muzyczną ślubu kościelnego, plenerowego (cywilnego jak i humanistycznego) lub innej uroczystości, którą pragną Państwo wzbogacić poprzez muzykę wykonaną na najwyższym poziomie.

Repertuar dobierany jest wspólnie z klientem tak, aby spełnić jego najwyższe wymagania.

Aby jeszcze bardziej udoskonalić Państwa muzyczne marzenia istnieje możliwość wzbogacenia składu wykonawczego o dodatkowe instrumenty: skrzypce, wiolonczelę, altówkę, flet, klarnet, trąbkę, harfę, gitarę klasyczną, instrument klawiszowy, organy oraz wokal zarówno klasyczny jak i rozrywkowy.

Zapraszam do kontaktu!

Oferta

Oferta

od 350 do 800zł/ występ

350 zł - oprawa muzyczna uroczystości na terenie Bydgoszczy i w najbliższej okolicy (do 15 km)
500 zł - oprawa muzyczna uroczystości na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
800 zł - oprawa muzyczna na terenie województwa pomorskiego/małopolskiego
W cenie usługi są już wliczone koszty dojazdu.
Zespoły instrumentalne są wyceniane indywidualnie.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Julia Armińska urodzona w 2003 roku w Bydgoszczy. Od 2010 roku do 2022 roku uczennica Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy. W latach 2010-2013 pianistka, od 2013 do 2016 roku skrzypaczka w klasie mgr Krzysztofa Krymera. W latach 2016-2022 uczennica Klasy Talentów w klasie skrzypiec dr Aldony Cisewskiej. Obecnie studentka Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie skrzypiec prof. Marcina Baranowskiego.

W roli solistki zadebiutowała w wieku 15 lat podczas Międzynarodowego Festiwalu Szalone Dni Muzyki - W Stronę Nowego Świata 2018 w Warszawie z towarzyszącą jej Orkiestrą Symfoniczną Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych w Bydgoszczy (30.09.2018). Rok później po raz pierwszy wystąpiła z Orkiestrą Kameralną Filharmonii Pomorskiej Capellą Bydgostiensis podczas koncertu pt. "Pory Roku Vivaldiego z Mistrzem - Anną Marią Staśkiewicz" (5.06.2019) w Dworze Artusa w Toruniu, w ramach Święta Województwa. Kolejny koncert z Orkiestrą Kameralną zagrała w ramach projektu „Vivaldi na trawie…” na terenie Pałacu w Lubostroniu (18.06.2020).

Swoje umiejętności regularnie doskonali na warsztatach muzycznych i lekcjach mistrzowskich w ramach Międzynarodowych Kursów im. Zenona Brzewskiego w Łańcucie. Dotychczas, jako solistka jak i kameralistka, kształciła się pod okiem: prof. Edwarda Zienkowskiego (Wiedeń), prof. dr hab. Marcina Baranowskiego (Poznań/Bydgoszcz), dr hab. Agaty Szymczewskiej (Warszawa), dr Mariusza Patyry (Bydgoszcz), dr hab. Marii Szwajgier-Kułakowskiej (Katowice), prof. Jerzego Marchwińskiego (Warszawa).
W latach 2019-2021 pełniła funkcję koncertmistrza Orkiestry Symfonicznej Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych. Występowała pod batutą: Zbigniewa Górnego, Krzysztofa Herdzina, Adama Sztaby, Kaia Bumanna, Marka Szwarca, Henryka Wierzchonia.

Brała udział w licznych projektach i koncertach, do najważniejszych należą:
* projekt „Orchestra4Young” pod batutą Adama Sztaby (2022)
* koncert „Pod dachami Paryża” pod dyrekcją Zbigniewa Górnego (2019)
* koncert inaugurujący 56 Bydgoski Festiwal Muzyczny (BFM) „Credo - Krzysztof Penderecki” (2019)
* koncert „Katolicy na ulicy” pod dyrekcją Adama Sztaby (2018)
* udział w II edycji projektu Muzyka Naszych Czasów (2018)
* udział w festiwalu Szalone Dni Muzyki „w stronę Nowego Świata” (2018)
* koncert „Vivaldi na trawie…” (2020)
* koncert „Cztery Pory Roku z Mistrzem Anną Marią Staśkiewicz” (2019)

Jest laureatką i uczestniczką konkursów ogólnopolskich oraz międzynarodowych, do najważniejszych należą:
* II miejsce w XVII Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach (2017)
* I miejsce w Dwunastym Międzynarodowym Konkursie Muzyki w Serbii gruba zespołów kameralnych (12th World Open Music Competition - chamber, sierpień 2021)
* wyróżnienie I st. w II Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Kameralnej im. Wiłkomirskich w Łodzi (maj 2021)
* wyróżnienie w I Międzynarodowym Konkursie Muzyki Kameralnej CraKamera w Krakowie (czerwiec 2021).

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Jestem osobą konkretną, która nie boi się wyzwań. Każde zlecenie traktuję priorytetowo, co oznacza, iż realizuję je z dokładnością i perfekcją. Z łatwością nawiązuję znajomości, co w zawodowym życiu przekłada się na trwałe relacje i stały kontakt z klientem.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Posiadam ponad 10 certyfikatów ukończonych kursów muzycznych oraz kilkanaście dyplomów o tytule laureata lub finalisty ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów muzycznych.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Jako osoba obdarzona charyzmą bardzo cenię sobie kontakt z klientem, nawiązywanie znajomości, poznawanie nowych Par Młodych - ich historii, marzeń, oczekiwań.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Nic nie sprawia mi takiej radości jak widok wzruszonej Pary Młodej. Emocje nie do opisania!

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Oprawą muzyczną uroczystości zajmuję się od 2015 roku, dzięki czemu swoje doświadczenie zbudowałam na setkach zrealizowanych zleceniach w całej Polsce.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Oferowana przeze mnie usługa obejmuje oprawę muzyczną ślubu - czasu oczekiwania na Parę Młodą, ceremonię oraz na życzenie klienta oprawę muzyczną podczas składania życzeń przed kościołem.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Usługę realizuję samodzielnie, jednak na specjalne życzenie klienta, istnieje możliwość wzbogacenia składu wykonawczego o dodatkowych instrumentalistów.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Oprócz języka polskiego posługuję się biegle językiem angielskim.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oferta, którą Państwu przedstawiam, obejmuje wyjątkową oprawę muzyczną ślubu kościelnego, plenerowego (cywilnego jak i humanistycznego) lub innej uroczystości, którą pragną Państwo wzbogacić poprzez muzykę wykonaną na najwyższym poziomie - zaręczyny, chrzciny, Mszę Świętą, pogrzeb.Repertuar dobierany jest wspólnie z klientem tak, aby spełnić jego najwyższe wymagania. 

Aby jeszcze bardziej udoskonalić Państwa muzyczne marzenia istnieje możliwość wzbogacenia składu wykonawczego o dodatkowe instrumenty: skrzypce, wiolonczelę, altówkę, flet, klarnet, trąbkę, harfę, gitarę klasyczną, instrument klawiszowy, organy oraz wokal zarówno klasyczny jak i rozrywkowy.

Opinie (12)

Julia Armińska | SKRZYPCE | Profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości id:54560
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 12 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Martin
5.00
 / 5
Data imprezy: 24-02-2023
Bydgoszcz
Data dodania: 08-03-2023

Dziewczyna bardzo komunikatywna, otwarta na sugestie, punktualna, poziom artystyczny bardzo wysoki, gra z wyczuciem, potrafi się dostosować do okoliczności, miła, sympatyczna a zarazem bardzo ładna. Polecam!

Julia Armińska
08-03-2023

Panie Martinie, jeszcze raz dziękuję!

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-01-2022
Bydgoszcz
Data dodania: 23-02-2023

Miałam przyjemność uczestniczyć w wyjątkowej imprezie weselnej gdzie Pani Julia dbała o oprawę muzyczną. Nigdy wcześniej nie spotkałam zespołu czy osoby, która w tak piękny i profesjonalny sposób zadbała o to, aby ta impreza zapisała się w naszych pamięciach na wieki i którą będziemy wspominali z wielkim uśmiechem na twarzy a ciarkami na skórze :) A impreza pod opieką Pani Julii taka właśnie była ❤️
Serdecznie polecam Panią Julię :)

Julia Armińska
27-02-2023

Bardzo dziękuję!

A
Ania i Artur
5.00
 / 5
Data imprezy: 26-11-2022
Niemcz
Data dodania: 21-02-2023

Mieliśmy wielokrotnie sposobność uczestniczenia w rożnego rodzaju ceremoniach kościelnych i świeckich prowadzonych muzycznie przez Julię.

Poza wyjątkową atmosferą, jaką kreuje Julia swoją grą m.in. na skrzypcach i organach, która jest wyjątkową ucztą dla ducha i zmysłów oraz bogatym warsztatem muzycznym, Julię cechuje promienny uśmiech, ktory bardzo pomoga przy formalnych elementach związanych chociażby z organizacją ślubu!

Każdy chce, aby jego ślub pozostał w pamięci na zawsze! Z całą pewnością z oprawą muzyczną Julki tak właśnie będzie!

Kiedy nasze dzieci będą brały ślub, Julka bedzie pierwszą osobą z którą będziemy rozmawiać o oprawie muzycznej w Kościele.

Wszystkim z całego serca polecamy!

Julia Armińska
27-02-2023

Pani Aniu, bardzo dziękuję ślicznie!

S
Sebastian
5.00
 / 5
Data imprezy: 17-09-2022
Niemcz
Data dodania: 19-02-2023

Wrażliwość Julki, w połączeniu z Jej muzycznym talentem i profesjonalizmem oraz świadomością Siebie, zaowocowało piękną oprawą muzyczną podczas naszej Rocznicy Ślubu. Poza aspektem profesjonalnym, Julia dzięki bardzo wysokiej inteligencji emocjonalnej, rezonuje spokojem, pozytywną energią i otwartością, co przekłada się na radość doświadczeń podczas ważnych wydarzeń, bez zbędnych stresów. Poza naszym Wydarzeniem, mieliśmy możliwość kosztowania talentu Juli, podczas Uroczystości i różnych wydarzeń w naszym Kościele - zawsze jest to Uczta dla Zmysłów. Wyjątkowa, profesjonalna, radosna, świadoma i otwarta… Z serca polecam angażowanie Juli, w ważne dla Was wydarzenia - z pewnością je Ubogaci, czyniąc niezapomnianymi.

Julia Armińska
19-02-2023

Panie Sebastianie, dziękuję za tak piękne słowa!

P
Piotr
5.00
 / 5
Data imprezy: 15-08-2021
Bydgoszcz
Data dodania: 18-02-2023

80-te urodziny mojej mamy przebiegły cudownie, dzięki przepięknej oprawie muzycznej. Pani Julia jest osobą komunikatywna i mimo młodego wieku w pełni profesjonalną artystką. Wspaniały kontakt i dobór repertuaru zostawiły niesamowite wrażenia zarówno na Jubilatce jak i wszystkich gościach. Gorąco polecam wszystkim, którzy potrzebują podkreślenia uroczystości doskonałą oprawą muzyczną.

Julia Armińska
19-02-2023

Bardzo dziękuję, oprawa wspomnianej uroczystości była dla mnie przyjemnością☺️

R
Ryszard
5.00
 / 5
Data imprezy: 11-06-2021
Toruń
Data dodania: 18-02-2023

Pani Julia grała na chrzcinach mojego dziecka. Wraz z żoną byliśmy zachwyceni i wzruszeni. Wszytko 5/5. Gorąco polecam!

Julia Armińska
19-02-2023

Dziękuję bardzo!

M
Marta
5.00
 / 5
Data imprezy: 21-01-2023
Bydgoszcz
Data dodania: 18-02-2023

Delikatność, profesjonalizm i klasa. Z całego serducha polecam wspaniale utalentowaną Julię

Julia Armińska
19-02-2023

Dziękuję bardzo, proszę uściskać małego Tymka☺️

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Bydgoszcz
Data dodania: 17-02-2023

Serdecznie polecam, wraz z mężem byliśmy pod ogromnym wrażeniem oprawy muzycznej naszego ślubu:)

Julia Armińska
19-02-2023

Dziękuję pięknie!

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Imię i nazwisko: Julia Armińska
Adres: Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
665-686...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 458
Zadzwoń
665-686...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie