Just Love Konsultantka Ślubna

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(19)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
880-307...

Opcje

  • ślub w plenerze

O nas

Kreatywność, perfekcjonizm oraz doświadczenie pozwalają mi stworzyć naprawdę wyjątkowe uroczystości. Mam głowę pełną pomysłów, a przy tym jestem otwarta na Wasze sugestie. Każdą uroczystość traktuję jako odrębną historię, dopasowaną do Waszego stylu i sposobu bycia.

Moją rolą jest dobieranie najlepszych usługodawców, wspieranie, doradzanie oraz stworzenie niezapomnianego przeżycia. Jestem z parą młodą od samego początku aż do dnia ślubu. To ja zajmuję się formalnościami, kwestiami technicznymi, ale także kreatywną stroną Waszej uroczystości. Tworzę koncepcje stylistyczne, dobieram dodatki i detale. Dbam o wszystkie elementy, aby tworzyły jednolitą opowieść. Zaproszenia, dekoracje, oświetlenie, dodatki papeterii, upominki dla gości, księga gości w tym wszystkim możecie liczyć na moją pomoc.

Doradzam w kwestii usługodawców, ale też atrakcji, które nadadzą charakteru Waszej uroczystości. Wiem, jak sprawić, aby ten dzień był magiczny, a Wasi goście zachwyceni. Lata doświadczeń i naturalne predyspozycje sprawiają, że potrafię doskonale dopasować elementy do danej pary. Słucham Was oraz Waszej wizji i to jest dla mnie nadrzędne w procesie planowania. Do każdej pary podchodzę bardzo indywidualnie i stawiam na personalizacje, której jestem wielką fanką.

Wspieram narzeczonych także na etapie stylizacji i wizażu, gdzie niejednokrotnie przydaje się opinia obiektywnej osoby patrzącej na Wasze atuty i potrzeby. Moim zadaniem jest, abyście w dzień ślubu czuli się pięknie i wyjątkowo, a zarazem komfortowo.


Co mogę dla Was zrobić...:

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela
W ramach tej usługi organizuję dla Was ślub i przyjęcie od A do Z. Pomagam, doradzam, wyszukuję i koordynuję podwykonawców, przedstawiam pasujący styl i motywy, zajmuję się Waszą stylizacją i dekoracjami. Organizuję wszystko według wcześniej zatwierdzonego planu, konsultując się z Wami na każdym etapie, tak aby ten wyjątkowy dzień był naprawdę Wasz. Kompleksowa organizacja wymaga ode mnie odpowiedzialności za każdy detal i działanie. Jestem z Wami od samego początku przygotowań aż do późnych godzin w dniu wesela.

Częściowa organizacja
Jeśli nie potrzebujecie kompleksowej organizacji, a chcecie pomocy jedynie w wybranych elementach, ta usługa jest odpowiednia dla Was. Może być to np. wybór organizacji dekoracji, papeterii ślubnej bądź atrakcji weselnych. Jestem otwarta na Wasze pomysły i potrzeby.

Koordynacja dnia ślubu
Zdecydowaliście się na samodzielną organizację ślubu i wesela, jednak potrzebujecie kogoś, kto w tym wielkim dniu pomoże Wam dopiąć wszystko na ostatni guzik. Moja rola będzie polegała na czuwaniu nad prawidłowym przebiegiem uroczystości zgodnie z przygotowanym wcześniej przeze mnie scenariuszem. Będę koordynowała wszystkich podwykonawców od florystki po zespół muzyczny, towarzyszyła Wam w przygotowaniach, reagowała w sytuacjach kryzysowych i zajmowała się gośćmi. Wam pozostanie tylko skupienie się na tych pięknych emocjach i dobra zabawa do białego rana!

Ślubne sos
Podjęliście decyzję o samodzielnej organizacji tego pięknego dnia, czasu zostało jednak coraz mniej a Was dopada przedślubny stres. Jeśli w Wasze przygotowania wkradł się chaos i czujecie, że nie zdążycie się wszystkim zająć bądź utknęliście w gąszczu ślubnych ofert pomogę Wam rozwiązać ten problem. Opracuję szczegółowy scenariusz ślubu i wesela, wyszukam odpowiednich podwykonawców, a Wy będziecie mogli odetchnąć z ulgą.

Konsultacje ślubne
Potrzebujecie kontaktu do dobrego fotografa? Chcecie, żeby na Waszym weselu grał najlepszy zespół, ale nie wiecie, gdzie go znaleźć? Chciałabyś mieć piękny makijaż i fryzurę, ale nie znasz odpowiedniej wizażystki? Moja baza kontaktów pozwoli na zorganizowanie najpiękniejszego dnia Waszego życia. Jeśli brakuje Wam pomysłów lub toniecie w ich nadmiarze, pomogę również wybrać najbardziej pasujący do Was styl oraz motyw przewodni ślubu i wesela. Razem wybierzemy kolorystykę i dodatki. Konsultacje pozwolą Wam uporządkować temat organizacji i nadać jej odpowiedni kierunek.


Specjalizuję się w nowoczesnych weselach. W swojej pracy poznaję różne kultury i umiejętnie łączę elementy, tak by stworzyć odpowiedni balans pomiędzy tradycją a nowoczesnością. Nieobce są mi uroczystości międzynarodowe, wesela slow, zero waste, w namiocie, czy też wegańskie. Dostosowuję się do Waszych potrzeb, jednocześnie dbając o zadowolenie Waszych gości.

Słowo, której najczęściej opisuje mnie, moje usługi i współpracę z parami to spokój. Cenię go sobie nie tylko w życiu prywatnym, ale pragnę go także przekazywać moim klientom, aby w pełni mogły czerpać radość z tego wyjątkowego dnia.

Jestem po to, abyście mogli cieszyć się najważniejszymi momentami swojego życia i pięknie je celebrować. Nie mogę się doczekać, aż się poznamy!
Agnieszka

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Pomagając parom młodym w organizacji ich wyjątkowego dnia duży nacisk stawiam na indywidualizm. Każda para jest inna, a uroczystość powinna być spójna z ich wizją, temperamentem i marzeniami. Nie powielam utartych schematów. Zależy mi na tym, aby ten dzień był jedyny i niepowtarzalny. W czasie naszej współpracy staram się zapewniać przyszłym nowożeńcom jak najwięcej poczucia bezpieczeństwa i spokoju, który jest niezwykle ważny w ślubnych przygotowaniach. Dbam o to, aby niczym nie musieli się przejmować doceniając czas narzeczeństwa.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Współpracę zaczynamy od niezobowiązującego spotkania lub rozmowy telefonicznej, bądź na wybranym komunikatorze internetowym, co jest ułatwieniem dla par mieszkających za granicą. Po omówieniu szczegółów i wizji pary młodej mogę przygotować indywidualną ofertę z wyszczególnieniem wszystkich działań. Będzie ona dostosowana potrzeb pary młodej i zawierała wycenę mojej usługi. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy, która będzie stanowiła gwarancję naszej współpracy i określi zakres wykonywanych usług. Od tego momentu jestem odpowiedzialna za całokształt Waszego ślubu i wesela. Zrobię wszystko, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy! Oczywiście konsultuję wszystkie decyzje z Wami. Florystyka, dekoracje, Wasze stylizacje, potrzebne dokumenty, wybór lokalizacji, noclegi, papeteria, atrakcje dla gości- wszystko to jest od teraz na mojej głowie. Podczas ślubu i przyjęcia weselnego jestem również z Wami i dopinam wszystko na ostatni guzik. Koordynuję przebieg uroczystości i czuwam nad pracą podwykonawców, podczas gdy Wy możecie się skupić na sobie oraz swych gościach. Po przyjęciu weselnym pomagam Wam dokonać rozliczeń ze wszystkimi podwykonawcami. Czuwam również nad terminowym oddaniem zdjęć oraz nagrań ślubnych.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Pomoc konsultanta jest z pewnością bardzo dużym ułatwieniem dla osób, które są zapracowane i nie mają czasu na planowanie swojej uroczystości. Jest to także dobre rozwiązanie dla osób mieszkających za granicą, które nie są w stanie nadzorować wszystkiego na miejscu. Jednak to niejedynie powody. Bardzo wiele par korzysta z usług wedding plannera, ponieważ chcą, żeby ich ślub i wesele były niepowtarzalne. Wiedzą, że konsultant pomoże im urzeczywistnić ich wizję. Poza tym większość par chce w dzień ślubu skupić się na sobie i swoich gościach, nie kontrolując od rana wszystkich działań.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Jest to indywidualna kwestia uzależniona od etapu przygotowań, na którym jest para młoda. Średnia przygotowań do ślubu i wesela to 1-1,5 roku, natomiast miałam już okazję organizowania uroczystości nawet w 3 miesiące.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Doświadczony i profesjonalny konsultant dobrze zna rynek ślubny. Wiem, co jest opłacalne, a co mniej. Poza czasem para młoda oczywiście zaoszczędza na niewłaściwych decyzjach oraz niepotrzebnych elementach. Znam różnego rodzaju rozwiązania, które zawsze staram się przedstawiać swoim klientom.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Praca wedding plannera daje mi ogromną satysfakcję. Jest to zawód, który umożliwia uczestniczenie w jednym z najważniejszych dni dla wielu osób. Są to liczne wzruszenia, radość i obcowanie z miłością. W swojej pracy lubię szczególnie kontakt z ludźmi. Niemal każdego dnia poznaję bardzo wiele ciekawych osób, zarówno przyszłych par młodych, jak i przedstawicieli różnych gałęzi branży ślubnej. W tej pracy na pewno nie ma nudy!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jestem certyfikowanym wedding plannerem. Ukończyłam kurs Akademii Wytwórni Ślubów. Poza tym jestem również członkiem prestiżowego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Praca wedding plannera to nieustanny rozwój i poszerzanie swoich horyzontów, dlatego też cały czas doszkalam się i dbam o wiedzę w różnych dziedzinach.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Jestem jak najbardziej otwarta na oryginalne uroczystości. Osobiście uwielbiam wesela z motywem przewodnim. Do tej pory miałam przyjemność organizowania uroczystości m.in. z motywem baśni Disneya, kwitnącej wiśni, rockowym, jak i muzycznym. Przyjęcia tematyczne to z pewnością mój konik.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Moja rola polega na czuwaniu nad prawidłowym przebiegiem uroczystości zgodnie z przygotowanym wcześniej przeze mnie scenariuszem. Koordynuję wszystkich podwykonawców od florystki po zespół muzyczny, towarzyszę Wam w przygotowaniach, reaguję w sytuacjach kryzysowych i zajmuję się gośćmi. Parze młodej pozostaje tylko skupienie się na pięknych emocjach i dobra zabawa do białego rana!

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Nie stanowi to żadnego problemu. Większość moich par mieszka za granicą, a zdarza się, że do Polski przyjeżdżają dopiero na tydzień przed weselem. Między czasie komunikujemy się przez wybrany komunikator online oraz oczywiście drogą mailową.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Chętnie zajmuję się również organizacją wydarzeń takich jak wieczory panieńskie i kawalerskie, baby shower oraz różnego rodzaju jubileusze.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Jest to język angielski oraz w zakresie podstawowym język niemiecki.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, jednak im wcześniej zgłosi się para młoda, tym większe konsultant ma szanse, aby odpowiednio przeprowadzić cały proces organizacji.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Jest to kwestia indywidualna, zależna od pary młodej, ich potrzeb oraz charakteru uroczystości.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Jak najbardziej jest taka możliwość. Wówczas jest to częściowa organizacja obejmująca pomoc tylko w wybranych elementach.

Certyfikat 2022
Just Love Konsultantka Ślubna
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 19 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
N
Nikola
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2023
Grudziądz
Data dodania: 22-02-2024

Agnieszka sprawila, ze nasz slub byl dokaldnie taki, jak chcielismy aby byl ! Dbala o kazdy, najmniejszy szczegol i zawsze myslala o krok, a nawet i dwa do przodu. Nie ma mozliwosci stresowac sie, gdy ma sie Agnieszke obok. Stawiala nasz komfort jako priorytet i potrafila znalezc rozwiazanie na kazda sytuacje !
Od pierwszej rozmowy czulismy, ze mozemy jej zaufac i nie zawiedlismy sie. Jedyne, czego mozemy zalowac, to ze nasza wspolna przygoda z Agnieszka dobiegla konca.
Agnieszka jest wspaniala ciepla osoba od ktorej bije radosc i profesjonalizm, kocha to co robi i jest to widoczne, mozna z nia porozmawiac na kazdy temat i czuc sie przy niej jak przy przyjaciolce, ktora zna sie od lat. Swietnie nawiazuje kontakty, a jej zaangazowanie i profesjonalizm sa dostrzegane i chwalone przez uslugodawcow oraz gosci. Zycze polskiej branzy slubnej, aby kazdy konsultant byl taki jak Agnieszka !
Aga, a Tobie zyczymy dalszych sukcesow i mamy nadzieje, ze do zobaczenia ;) Nikola i Lukasz xx

M
Marietta
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2023
Bydgoszcz
Data dodania: 18-02-2024

Zastanawiając się co napisać w opinii nie wiedziałam od czego zacząć, ale chyba powinnam od dnia, w którym próbowałam przekonać narzeczonego do skorzystania z usług Wedding Plannera. Oczywiście narzeczony był całkowicie przeciwny – do pierwszego spotkania z Agnieszką, po którym już wiedzieliśmy , że to strzał w dziesiątkę. Agnieszka miała rozwiązanie na każdą naszą wizję i udało jej się połączyć style z różnych regionów, z których pochodzimy, wesele wyszło cudownie, było lepiej niż sobie mogliśmy wymarzyć. Agnieszka wprowadza niesamowity spokój w tym stresującym dniu, dzięki Niej mogliśmy cieszyć się dniem ślubu , skupić się na gościach i zabawie. Polecam usługi Just Love Weddings każdej parze! Dziękujemy za cudowny dzień!

A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2022
Toruń
Data dodania: 06-11-2022

Agnieszka działa jak czarodziejka, dobra wróżka. Wyczarowuje rzeczy, sytuacje i okoliczności o których się nawet nie śni. Zwyczajnie spełnia marzenia. Była zawsze dwa kroki przed nami. Oczywiście z wyczuciem estetyki oraz wizją. Jest taka opinia, że organizacja ślubu i wesela jest momentem w życiu niebywale stresującym. Przy współpracy z Agnieszką ten "stres" okazuje się przygodą bez zbędnych negatywnych emocji, którą zapamiętamy na całe życie. Co więcej z uśmiechem na twarzy bez żadnego nowego siwego włosa na głowie. Agnieszko! Bardzo bardzo dziękujemy!

Agnieszka
17-02-2024

Organizacja ślubu dla Was to była prawdziwa przyjemność! Dziękuję za zaufanie i miłe słowa :)

M
Martha Cortes
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2022
Toruń
Data dodania: 27-10-2022

Since day one Agnieszka was always supportive and showed her interest and effort to making our ideas come true. Our communication was in english and polish and she understood how important it was that certain elements from each of our origin countries would be shown on our wedding day. The detail and care she put to all of our decisions was amazing. We could not be happier with the result, and have no words to thank her for making everything happen. The careful selection of suppliers and the further help she provided me until the last minute of our special day was amazing. I can recommend her services 100%, her professionalism and love for her job is truly one of a kind! 

Agnieszka
17-02-2024

Martha, thank you very much :) Working with you was great adventure and the emotions on the wedding day were wonderful!

B
Barbara
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Toruń
Data dodania: 11-10-2022

Agnieszka zajęła się organizacją naszego ślubu i wesela. Każdy najmniejszy szczegół był przemyślany, wszystko perfekcyjnie zorganizowane, usługodawcy, których nam poleciła - pierwsza klasa! Całość wyszła przepięknie, goście byli zachwyceni a to dla nas najważniejsze <3
Mieliśmy czas na dobrą zabawę, na zjedzenie ciepłego posiłku, na spokojną rozmowe z gośćmi, a Agnieszka czuwała nad wszystkim i na bieżąco reagowała na sytuacje. Czuliśmy się gośćmi na własnym weselu!:)
Dziękujemy raz jeszcze za naszą piękną jesienną uroczystość<3

Agnieszka
17-02-2024

Basiu dziękuję za taką piękną opinię :) Bardzo miło wspominam Wasz dzień ślubu, atmosfera była wyjątkowa!

P
Patrycja i Oliver
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2022
Bicz
Data dodania: 03-09-2022

Droga Agnieszko,
Sprawiłaś, że nasz dzień był najpiękniejszym dniem w naszym życiu.
Zorganizowałaś dla nas idealne i najpieknejsze wesele, w najdrobniejszych szczegółach. Nigdy nie mieliśmy żadnych wątpliwości, obaw czy czegokolwiek innego, bo zawsze byłaś uczciwa i zrealizowałaś nasze i twoje pomysły w 1000%. Dotrzymałaś każde słowo i zajęłaś się wszystkim abyśmy sie niczym nie przejmowali. Jesteś prawdziwą profesjonalistką, która wkłada całe swoje serce na organizacje wesela. Promieniujesz wewnętrznym spokojem, który miał na nas pozytywny wpływ. Z całego serca dziękujemy za idealny dzień, który na zawsze pozostanie w pamięci nie tylko nas, ale i wszystkich naszych gości.
Jesteśmy niesamowicie dumni, że to właśnie Ciebie poznaliśmy i mieliśmy jako naszą wedding plannerke i zawsze będziemy Cię polecać!


Pozdrawiamy Ciebie z Hamburga,
Patrycja i Oliver

Agnieszka
17-02-2024

Takie słowa to miód na moje serce! Dziękuję :) Planowanie z Wami było wspaniałe, a wesele przeszło najśmielsze oczekiwania. Wszystko dzięki Waszej radości i energii!

W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Toruń
Data dodania: 14-04-2022

Gdy wspominam współpracę z Agnieszką, przychodzą mi na myśl dwa słowa: profesjonalizm i spokój.

Oczywiście na początku był chaos (kiedy to próbowałam poradzić sobie z organizacją sama), a potem pojawiła się Aga - ze znajomością branży i trendów, z wyczuciem smaku, zorganizowana i zaradna. Zyskaliśmy ogromny spokój, tak potrzebny podczas przygotowań. Mogliśmy skupić się na sobie i na odliczaniu do naszego dnia, wiedząc że przekazaliśmy pałeczkę właściwej osobie.

Polecam z całego serca współpracę z Agnieszką! Dziękujemy!

Agnieszka
17-02-2024

Bardzo Wam dziękuję! Cieszę się, że czuliście się odciążeni. Moją misją jest właśnie spokój pary młodej :)

I
Iza
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2021
Ciechocinek
Data dodania: 05-12-2021

Agnieszke i jej usługi Mogę polecić z całego serca! Wesele było właśnie takie, jak sobie wymarzyłam ❤️ Było przecudownie. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Wszystko było tak dobrze zorganizowane, ze moglam cieszyć sie tym wyjątkowym dniem bez stresu. Agnieszka pomagała w każdej najdrobniejszej sprawie, pomyślała o wszystkim i idealnie dopasowała styl wesela do naszego wyobrażenia i oczekiwań. Dziękuję z całego serca ❤️❤️❤️

Agnieszka
17-02-2024

Dziękuję kochana! To był szalony i piękny dzień, skrojony pod Was :) Życzę sobie jak najwięcej takich wspaniałych par młodych.

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Just Love
NIP: 5911607206
Imię i nazwisko: Agnieszka Szuta-Rusińska
Adres: Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
880-307...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4416
Zadzwoń
880-307...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Bydgoszcz

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie