Zobacz zdjęcia (15)
Kadyny Folwark Hotel & Spa, Kadyny - zdjęcie 1
Kadyny Folwark Hotel & Spa, Kadyny - zdjęcie 2 Kadyny Folwark Hotel & Spa, Kadyny - zdjęcie 3 Kadyny Folwark Hotel & Spa, Kadyny - zdjęcie 4 Kadyny Folwark Hotel & Spa, Kadyny - zdjęcie 5
Kadyny Folwark Hotel & Spa, Kadyny - zdjęcie 6
1 / 15

Kadyny Folwark Hotel & Spa id:26525

Kadyny, warmińsko-mazurskie
(1)
Dodaj opinię
600-697...
(55) 231...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

 • hotel na wesele
 • obiad weselny
 • sala bankietowa
 • sala z noclegiem
 • namiot na wesele

Dodatkowe informacje

 • stoły okrągłe
 • stoły prostokątne
 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród/taras

Liczba gości

 • maks. liczba osób: 130
 • miejsca noclegowe: 130
 • liczba sal: 2

Atrakcje

 • Animator dla dzieci
 • Dekoracje światłem
 • Słodki kącik
 • Wiejski stół

Okolica, miejsce

 • wesele w plenerze
 • wesele nad jeziorem

Pozostałe typy imprez

 • imprezy okolicznościowe
 • chrzciny, komunie
 • bal sylwestrowy

Kadyny Folwark Hotel & Spa to wyjątkowy kompleks pałacowo-folwarczny Cesarza Niemiec Wilhelma II z XVII wieku, który będzie wymarzonym miejscem na Państwa wesele. To idealna propozycja dla wszystkich tych par młodych, którym marzy się wesele w dworku lub innym tego typu romantycznym miejscu, idealnie pasującym na wesele w stylu rustykalnym. W naszym obiekcie zorganizują Państwo przyjęcie dla maksymalnie 130 osób w sali okolicznościowej lub dla maksymalnie 80 osób w sali restauracyjnej.

Gościom weselnym możemy zapewnić 130 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach hotelowych, wyposażonych w telewizję satelitarną oraz Wi-Fi. Kadyny Folwark to hotel ze SPA, w którym mieści się basen, sauny, gabinety masażu i kosmetyczne.

Jeśli marzą Państwo o weselu w bliskości z naturą, Kadyny Folwark to doskonałe miejsce, ze względu na przepiękny park o powierzchni 3,5 hektara, który oczaruje wszystkich gości o każdej porze roku. Jego niepowtarzalny, niesamowicie urokliwy i zjawiskowy charakter robi ogromne wrażenie i na długo pozostaje w pamięci. To samo tyczy się niebywałej architektury obiektów, obecności zwierząt i atrakcji, które stwarzają niemal baśniową atmosferę. Dla najmłodszych gości weselnych mamy do zaoferowania również plac zabaw, wewnętrzny pokój zabaw oraz mini zoo.

Dla wszystkich tych Państwa, których marzeniem jest ślub w plenerze, możemy zaoferować organizację romantycznej, wspaniałej ceremonii zaślubin w hotelowym ogrodzie, przy akompaniamencie śpiewu ptaków, szumu drzew i innych pięknych odgłosów natury. Zaślubiny można zorganizować także w jednej z dwóch stylowych sal weselnych.

PRZYJĘCIE WESELNE:
Wieczór przyjęcia weselnego rozpoczynamy tradycyjnym powitaniem pary młodej chlebem i solą oraz toastem. Państwa przyjęcie weselne będzie stanowiło prawdziwą kulinarną podróż dla wszystkich gości. Nasz wyśmienity szef kuchni przygotowuje fantastyczne dania, które zadowolą nawet najbardziej wysublimowane gusta. Pomocny, miły i zwinny personel przez cały czas trwania wesela będzie czuwał nad komfortem gości i prawidłowym przebiegiem imprezy.


KADYNY FOLWARK - CENA WESELA ZAWIERA:
Przygotowanie sali weselnej
Wykwalifikowaną obsługę kelnerską
Pomoc indywidualnego koordynatora przyjęcia weselnego
Elegancką, porcelanową zastawę stołową o bardzo wysokiej jakości i w jednolitym stylu, białe obrusy i opinki na krzesła, nakładki na stoły oraz serwetki z materiału
Wypożyczenie oraz kompleksową aranżację 8-12 osobowych stołów bankietowych lub tradycyjne stoły prostokątne
Możliwość przeprowadzenia sesji ślubnej na terenie hotelu
Bezpłatne miejsce parkingowe dla gości
Atrakcyjne ceny noclegów dla gości weselnych ze śniadaniem

NA SPECJALNE ŻYCZENIE GOŚCI ZAPEWNIAMY:
Wiejski stół
Przejazd bryczką do kościoła oraz na salę
Transport dla gości weselnych
Organizację wesela pod gwiazdami
Wynajęcie namiotu na przyjęcie weselne
Zapraszamy do kontaktu!

Kadyny Folwark Hotel & Spa - film 1 Kadyny Folwark Hotel & Spa - film 1
Pokaż kolejny film

Opinie Kadyny Folwark Hotel & Spa (1)

Dodaj opinię
Kadyny Folwark Hotel & Spa id:26525
Średnia ocen: 3,00 / 5 z 1 opinii
3,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
D
Daria
3.00
 / 5
Data ślubu: 30-10-2021
Kadyny
Data dodania: 09-02-2022

Przed weselem zapłaciliśmy 50 % ceny wesela zgodnie z zaakceptowaną przez nas i pracownika hotelu ostateczną kalkulacją kosztów. Po weselu okazało się, że wszystkie ustalenia i kalkulacja są nieważne i musimy zapłacić za noclegi w hotelu z pierwszej kalkulacji, która jeszcze przed weselem była nieważna. Oczywiście noclegi nie zostały wykorzystane przez naszych gości, bo nie były brane pod uwagę przy sporządzaniu ostatecznej kalkulacji, na podstawie której płaciliśmy połowę ceny wesela w sali Pod Konikiem. "Szefostwo" odmówiło rozmowy ze mną przez telefon. Straszono nas, że walcząc z szefostwem zapłacimy za większą liczbę gości z umowy przedwstępnej, bo ostateczna kalkulacja została sporządzona 2 dni za późno. A wszystko było ustalane na bieżąco z pracownikiem hotelu, niestety przez telefon. Całą sytuację i nieporozumienie przepłaciłam nerwami będąc w 5. miesiącu ciąży. Po kilku miesiącach nadal czuję niesmak, bo zostaliśmy okropnie potraktowani przez szanowne "szefostwo". Łaskawie zgodzili się na pokrycie połowy kosztów noclegów, których nie wykorzystaliśmy, bo nie wiedzieliśmy, że będziemy musieli za nie zapłacić po weselu. Nie polecam organizacji wesela w tym hotelu, mimo że sala jest piękna, a jedzenie dobre.

Kontakt Kadyny Folwark Hotel & Spa

Nazwa firmy: Kadyny Folwark Hotel & Spa
Imię i nazwisko: Iwona Rywelska
Adres: Kadyny, ul. Kadyny 18, 82-340, woj. warmińsko-mazurskie
600-697...
(55) 231...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 13172
Zadzwoń
600-697...
(55) 231...
Napisz

Popularne miasta w okolicy