Kamil Nadrowski Fotograf id:53335

Bełchatów, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
505-154...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Witam...
Nazywam się Kamil Nadrowski i cieszy mnie, że możemy się poznać. Świadomą fotografią zajmuje się od 20 lat. Umożliwia ona przedstawienie zwykłych przedmiotów w niezwykły sposób oraz pozwala zatrzymać na dłużej Wasze niezapomniane chwile. Codziennie poszukuję niezwykłych kadrów, nowych miejsc oraz inspiracji. Doświadczenie, które zdobyłem, nauczyło mnie, że aby dostrzec magię otaczającego nas świata, należy skupić się na szczegółach.

Magia zawarta w jednym ułamku sekundy, zostaje wspomnieniem w Waszym albumie na długie lata. Żadne miejsce nie jest nudne, trzeba tylko wydobyć z niego piękno. Jeśli więc marzycie o czymś wyjątkowym, niepowtarzalnym i pełnym magii – to bardzo dobrze trafiliście. Pomogę spełnić Wasze oczekiwania.

Dokumentując Wasz Dzień nie spoglądam niecierpliwie na zegarek, gdy obok ma miejsce tyle emocjonujących momentów. Jestem nimi absolutnie pochłonięty. Nie narzucam limitów czasowych podczas pracy i nie ograniczam ilości Waszych fotografii. Limity nie służą swobodzie działania i kreatywności. Pracując ze mną jesteście spokojni o przebieg fotoreportażu oraz o to, że Wasze zdjęcia będą przepełnione emocjami. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Oprócz zdjęć na wysokim poziomie, możecie być też spokojni o sprawną komunikację. Rozmowa i poznanie Waszych oczekiwań jest dla mnie priorytetem i podstawą do działania.

Poza fotografią ślubną, okolicznościową, portretową, dziecięcą i rodzinną - idealnie odnajduję się również w fotografii reklamowej, krajobrazowej, przyrodniczej, architektury, sportowej i zleceniach indywidualnych. Mam nadzieję, że portfolio, które pragnę Wam przedstawić - wszystko to udowodni.

Do zobaczenia!
Kamil Nadrowski

Opinie Kamil Nadrowski Fotograf (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Kamil Nadrowski Fotograf

Nazwa firmy: Kamil Nadrowski Fotograf
NIP: 7692018059
Imię i nazwisko: Kamil Nadrowski
Adres: Bełchatów, ul. Os. Dolnośląskie 215, 97-400, woj. łódzkie
505-154...
liczba odwiedzin: 47
Zadzwoń
505-154...
Napisz

Popularne miasta w okolicy