Krzysztof K. Memories - Wasza historia opowiedziana fotografiami

od 6000 do 11000 zł
Bełchatów, łódzkie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

O nas

Cieszę się, że trafiliście do mojego świata, mojej fotografii…Uwielbiam stan cudnych emocji, ten pozytywny nieład w dniu ślubu, wibrujące serducha i mokre oczy, które często towarzyszą zakochanym. Spojrzenia przed najważniejszymi słowami są szczególne i wyjątkowe, a gesty magiczne. Chcę aby z moich zdjęć wylewały się same najpiękniejsze wspomnienia, a fotografia była ponadczasowa. Jestem Krzysztof Krawczyk, nie śpiewam …. Utrwalam miłość ! : )

Od października 2014r. należę do elitarnego grona skupiającego najlepszych fotografów ślubnych na świecie MYWED, w którym znajduję w top 3 najwyżej ocenianych fotografów w Polsce. Przez wiele lat moje zdjęcia zostały wyróżniane na arenie międzynarodowe, jednym z największym osiągnięć jest zwycięstwo w MYWED Awards w 2019 roku w kategorii "Światło w nocy" a także Siena Drone Awards w 2022 i 2023 roku. W roku 2020 zostałem sklasyfikowany na 6 miejscu w rankingu najlepszych fotografów ślubnych na świecie organizacji PROWED.

Dzięki wyróżnieniom na arenie międzynarodowej, a szczególnie dzięki wynikom w konkursie International Wedding Photographer Of The Year zostałem zaproszony do telewizji śniadaniowej, by wziąć udział w dyskusji pt. "Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na świecie". Rok później ponownie zostałem zaproszony, tym razem w roli eksperta poruszając temat trendów fotografii ślubnej w Polsce.

Kim jestem ?:) Opowiem Wam o sobie..

Człowiek o dwóch twarzach... Pozytywnych twarzach :). Wiecznie uśmiechnięty z milionem pomysłów na minutę i z ogromną ilością pozytywnej energii. Z drugiej strony wrażliwiec zakochany w balladach rockowych, który potrafi wzruszyć się za każdym razem gdy dzieje się coś pięknego i pozytywnego. Jestem szczęśliwym tatą zwariowanych dzieciaków Oliwki i Franka. Dzieciaki, które sprawiają mi ogromną radość każdego dnia i ładują akumulatory życiowe oraz mężem niesamowicie wyjątkowej i najpiękniejszej kobiety na świecie Sylwii. Wszyscy razem podążamy przez świat konsumując najkwaśniejsze żelki przegryzając je najsłodszą czekoladą : )

A teraz...
Poznajmy się! Porozmawiajmy o Waszym dniu. Stwórzmy wspólnie Waszą historię z dnia ślubu. Do zobaczenia! )

Krzysztof K. Memories - Wasza historia opowiedziana fotografiami
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Michał Szymański
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2023
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kamionacz
Data dodania: 28-08-2023

Teraz już wiemy dlaczego Krzysiek to nr 1 w Polsce, profesjonalizm i podejście do swojej pracy widoczne w każdym momencie, kawał dobrej roboty zrobił na naszym weselu, dziękujemy 😉

Krzysiek
02-01-2024

Dzięki Mordunio. Wybitny dzień! :)

Nazwa firmy: Krzysztof K. memories
Imię i nazwisko: Krzysztof Krawczyk
Adres: Bełchatów, os. Okrzei, 97-400, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 4824

Wyjątkowe sale weselne w mieście Bełchatów

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy