❤ JEDYNA FOTOGRAFIA ❤ Kamil Raróg | Fotografia Ślubna Fine Art | Dron id:39675

Opole, opolskie
(0)
Dodaj opinię
730-470...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
❤ W 7 DNI obrabiam zdjęcia. Oddaję 1000 udanych ujęć. ❤ Są jeszcze wolne terminy na 2019r. ❤

❤ Każde zlecenie jest dla mnie priorytetem! Każdy reportaż realizuję z równym zapałem i profesjonalizmem. Wiem jak ważną pamiątką są dla Was zdjęcia ślubne, dlatego już po 7 dniach otrzymujecie ode mnie starannie wyselekcjonowany i obrobiony materiał w postaci pięknych zdjęć.

❤ Uwielbiam fotografię reportażową, bez ingerowania w przebieg wydarzeń. Moim zadaniem jest uchwycenie radosnego uśmiechu, czułych spojrzeń, łez wzruszenia i ogromnej miłości która Was otaczała w tym wyjątkowym dniu. Dzięki czemu otrzymacie wyjątkowe i niepowtarzalne ujęcia.

❤ Staram się nie zwracać na siebie uwagi, abyście mogli czuć się swobodnie, a dzięki temu uchwycone momenty będą prawdziwe i naturalne.

❤ Wszystkie zdjęcia które prezentuję są mojego autorstwa. Nie zlecam wykonania reportażu podwykonawcą.

❤ Posiadam legalnie działającą firmę oraz legitymację kurii dla fotografów uprawniającą do wykonywania zdjęć podczas uroczystości kościelnych.

❤ Bardzo lubię sesje narzeczeńskie. To bardzo ważne abyśmy mieli okazję się bliżej poznać, przełamać pierwsze lody, dzięki temu w dniu Waszego ślubu nie będę dla Was osobą anonimową. Ograniczy to Waszą nieśmiałość i stres spowodowany obecnością aparatu w dniu ślubu, a piękne zdjęcia z sesji będziecie mogli wykorzystać do zaproszeń ślubnych, ozdobienia sali weselnej, jako oryginalne podziękowania dla rodziców.
Wychodzę naprzeciw Waszym oczekiwaniom i oddaję dodatkowo wszystkie udane ujęcia z dnia ślubu. Mogą wśród nich znajdować się bardzo ważne emocjonalnie dla Was zdjęcia, których nie obrobiłem, a które chcielibyście mieć.

❤ Dla zainteresowanych par dysponuję sprzętem i akcesoriami do fotobudki, aby zapewnić Waszym gościom świetną zabawę, zintegrować towarzystwo i uwolnić wodze fantazji.

❤ Współpracuję z najlepszą drukarnią w Polsce, dzięki czemu Wasz fotoalbum będzie cieszyć zarówno Was, jak i Waszych bliskich przez kolejne pokolenia.

❤ Jestem profesjonalistą, pracuję na wysokiej jakości sprzęcie firmy Canon oraz firmy Sony. Preferuję jasne obiektywy umożliwiające uzyskanie małej głębi ostrości. Zdjęcia zapisywane są bezpośrednio na 2 kartach, co daje gwarancję, że Wasze zdjęcia są bezpieczne :-)

❤ Odbieram telefony! Zadzwoń i umów się na spotkanie! Chętnie z Wami porozmawiam, śmiało opowiedzcie o Swoich pomysłach :-)

Kategoria:

Fotograf ślubny Opole

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Kamil Raróg

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Jedyna Fotografia
Imię i nazwisko:Kamil Raróg
Adres:Opole
woj. opolskie
730-470...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 03-01-2019, liczba odwiedzin: 550
Telefon
730-470...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie