❤ JEDYNA FOTOGRAFIA ❤ Kamil Raróg | Fotografia Ślubna Fine Art | Dron

Opole, opolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

O nas

❤ W 7 DNI obrabiam zdjęcia. Oddaję 1000 udanych ujęć. ❤ Są jeszcze wolne terminy na 2020r. i LAST MINUTE na 2019r. ❤

❤ Każdy Ślub jest dla mnie priorytetem! Każdy reportaż realizuję z równym zapałem i profesjonalizmem. Wiem jak ważną pamiątką są dla Was zdjęcia ślubne, dlatego już po 7 dniach otrzymujecie ode mnie starannie wyselekcjonowany i obrobiony materiał w postaci pięknych zdjęć.

❤ Uwielbiam fotografię reportażową, bez ingerowania w przebieg wydarzeń. Moim zadaniem jest uchwycenie radosnego uśmiechu, czułych spojrzeń, łez wzruszenia i ogromnej miłości która Was otaczała w tym wyjątkowym dniu. Dzięki czemu otrzymacie wyjątkowe i niepowtarzalne ujęcia.

❤ Staram się nie zwracać na siebie uwagi, abyście mogli czuć się swobodnie, a dzięki temu uchwycone momenty będą prawdziwe i naturalne.

❤ Wszystkie zdjęcia które prezentuję są mojego autorstwa. Nie zlecam wykonania reportażu podwykonawcą.

❤ Posiadam legalnie działającą firmę oraz legitymację kurii dla fotografów uprawniającą do wykonywania zdjęć podczas uroczystości kościelnych.

❤ Bardzo lubię sesje narzeczeńskie. To bardzo ważne abyśmy mieli okazję się bliżej poznać, przełamać pierwsze lody, dzięki temu w dniu Waszego ślubu nie będę dla Was osobą anonimową. Ograniczy to Waszą nieśmiałość i stres spowodowany obecnością aparatu w dniu ślubu, a piękne zdjęcia z sesji będziecie mogli wykorzystać do zaproszeń ślubnych, ozdobienia sali weselnej, jako oryginalne podziękowania dla rodziców.
Wychodzę naprzeciw Waszym oczekiwaniom i oddaję dodatkowo wszystkie udane ujęcia z dnia ślubu. Mogą wśród nich znajdować się bardzo ważne emocjonalnie dla Was zdjęcia, których nie obrobiłem, a które chcielibyście mieć.

❤ Dla zainteresowanych par dysponuję sprzętem i akcesoriami do fotobudki, aby zapewnić Waszym gościom świetną zabawę, zintegrować towarzystwo i uwolnić wodze fantazji.

❤ Współpracuję z najlepszą drukarnią w Polsce, dzięki czemu Wasz fotoalbum będzie cieszyć zarówno Was, jak i Waszych bliskich przez kolejne pokolenia.

❤ Jestem profesjonalistą, pracuję na wysokiej jakości sprzęcie firmy Canon oraz firmy Sony. Preferuję jasne obiektywy umożliwiające uzyskanie małej głębi ostrości. Zdjęcia zapisywane są bezpośrednio na 2 kartach, co daje gwarancję, że Wasze zdjęcia są bezpieczne :-)

❤ Odbieram telefony! Zadzwoń i umów się na spotkanie! Chętnie z Wami porozmawiam, śmiało opowiedzcie o Swoich pomysłach :-)

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Jedyna Fotografia
Imię i nazwisko: Kamil Raróg
Adres: Opole, woj. opolskie
liczba odwiedzin: 3876

Wyjątkowe sale weselne w mieście Opole

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy