Zobacz zdjęcia (5)
Kamila Białas - Stylistka Fryzur, Katowice - zdjęcie 1
Kamila Białas - Stylistka Fryzur, Katowice - zdjęcie 2 Kamila Białas - Stylistka Fryzur, Katowice - zdjęcie 3 Kamila Białas - Stylistka Fryzur, Katowice - zdjęcie 4 Kamila Białas - Stylistka Fryzur, Katowice - zdjęcie 5
1 / 5

Kamila Białas - Stylistka Fryzur id:41726

Katowice, śląskie

O nas

Specjalizacja:

  • dojazd do klienta

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub poprzez fanpage na Facebooku (Kamila Białas - stylistka fryzur)

Stylizacja fryzur od zawsze jest moją pasją, którą udało mi się przekształcić w sposób na życie. Odkąd pamiętam, miałam wysoko rozwinięte zdolności manualne i wyobraźnię, co - w moich fachu - przekłada się na piękne i starannie wykonane upięcia i stylizacje. Talent, pasja i efekty mojej pracy pozwalają mi wierzyć, że jestem właściwą osobą na właściwym miejscu ♡

Wykonując fryzury ślubne dbam nie tylko o wygląd Panny Młodej i jej bliskich, ale również o jej dobre samopoczucie, zaufanie i atmosferę. W trakcie tworzenia fryzury dopytuję, jak mam ułożyć pasemka przy twarzy, przedziałek, czy zmierzamy w dobrym kierunku - tworzę tę fryzurę razem z nią, aby była w pełni zadowolona, czuła się pięknie i komfortowo.

Nieustannie doszkalam się, podążam za trendami, testuję nowe produkty do stylizacji, poznaję różnorodne techniki upięć. Aktywnie prowadzę swoje media społecznościowe na Instagramie i Facebooku. Śledzę także innych stylistów, podglądam ich twórczość, inspiruję się i uczę.
Dzięki temu mogę wykonać każdą wymarzoną przez Pannę Młodą fryzurę na ten jedyny, wyjątkowy dzień.
Regularnie uzupełniam również swój kuferek fryzjerski w przeróżne, modne ozdoby - tak, aby Panna Młoda miała możliwość sprawdzenia, co najbardziej jej odpowiada i która ozdoba będzie najlepszym dopełnieniem jej stylizacji.

Wykonane przeze mnie upięcia są nie tylko estetyczne, ale i trwałe. Jest to kwestia odpowiedniej techniki, dobrej jakości wsuwek i produktów. Dzięki temu na pytanie: "Czy ta fryzura przetrwa całą noc?" odpowiadam zdecydowanie: "tak!"

Działam mobilnie - dojeżdżam do klientek na terenie całego woj. Śląskiego

Zachęcam do kontaktu - chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Opinie (1)

Kamila Białas - Stylistka Fryzur id:41726
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
higiena pracy
trwałość
Maria
Maria
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-10-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bielsko-Biała
Data dodania: 13-10-2019

Pani Kamila była stylistka fryzur dla naszych gości w dniu naszego ślubu i sprawdziła się świetnie - pełen profesjonalizm, dyspozycyjność i bardzo dobry kontakt! Jeszcze większy plus za podjęcie wyzwania z zagranicznymi gośćmi - nie było problemu z komunikacja po angielsku. No i najważniejsze - efekt był świetny, nasi goście byli zachwyceni!
Goraco polecam!

Kamila Białas
25-11-2019

Bardzo dziękuję Pani Mario za miłe słowa! Nieważne skąd jesteśmy - wszystkie chcemy wyglądać i czuć się pięknie :) Cieszę się, że mogłam się do tego przyczynić. Pozdrawiam serdecznie!

liczba odwiedzin: 4273

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie