Karczma Polany id:19194

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kościelisko, małopolskie
Data dodania: 12-02-2016
Liczba odwiedzin: 143

Oferta

Ślub to wyjątkowa uroczystość, która na zawsze pozostaje w pamięci. Korzystając z naszego doświadczenia, pomożemy Państwu zrealizować przyjęcie weselne tak, jak tylko je sobie wymarzycie!

Dla par preferujących wesela pod dachem, proponujemy naszą salę weselną na 120 osób z centralnie umiejscowionym parkietem i sceną. Sala ma powierzchnię 250 m2 oraz wysokie, prawie 10-metrowe sklepienie. Lub mniejszą i bardziej kameralna salę, mieszczącą do 70 osób.

Proponujemy również wesele w plenerze. Będzie ono jedyne w swoim rodzaju oraz przygotowane specjalnie dla Was.

Jako lokalizacje proponujemy przede wszystkim przepiękne okolice Zakopanego, gdzie majestat Tatr dodaje powagi i niezapomnianego klimatu tej wspaniałej uroczystości. Istnieje możliwość przygotowania wesela we wskazanym przez Państwa miejscu z indywidualnie dobranym menu.

Od aranżerów wnętrz po mistrzów kuchni, oddajemy do Państwa dyspozycji prawdziwych pasjonatów, którzy z rozkoszą sprawią, iż Wasze wesele będzie jedyne i niepowtarzalne!

Dla par z całej Polski polecamy „Wesele góralskie” w plenerze. Wesele, oprócz menu łączącego tradycyjną kuchnię z wyszukanymi daniami, ma pełną oprawę muzyczną, artystyczną i logistyczną.

Typ obiektu

  • karczma

Standard

  • ogród

Liczba gości

  • ilość miejsc noclegowych: 1

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Karczma Polany
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kościelisko
Kod:34-511

Nowe ogłoszenia