Zobacz zdjęcia (5)
Karetą do Ślubu - Autem retro do Ślubu, Warszawa - zdjęcie 1
Karetą do Ślubu - Autem retro do Ślubu, Warszawa - zdjęcie 2 Karetą do Ślubu - Autem retro do Ślubu, Warszawa - zdjęcie 3 Karetą do Ślubu - Autem retro do Ślubu, Warszawa - zdjęcie 4 Karetą do Ślubu - Autem retro do Ślubu, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Karetą do Ślubu - Autem retro do Ślubu id:25217

Warszawa, mazowieckie

O nas

Dzień Ślubu to z pewnością jeden z najbardziej wyjątkowych dni w naszym życiu. Niejednokrotnie o nim marzymy, śnimy, wyobrażamy sobie jak ten dzień będzie wyglądał. Dzień ten z pewnością niesie ze sobą wiele pozytywnych emocji, uczuć i wzruszeń. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Młodej Pary serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferujemy Państwu przejazd następującymi pojazdami:
- Nestor Baron - samochód jest stylizowany na lata 20-te i 30-te z muzyką z lat dwudziestych. Jest to samochód 4 osobowy w kolorze czerwonym. Prestiżu nadają charakterystyczne linie nadwozia, opony z białym paskiem, chromowane dodatki oraz skórzana tapicerka. Posiada składany dach oraz ogrzewanie co umożliwia jazdę w chłodne, deszczowe dni. Przejażdżka tym samochodem będzie niepowtarzalnym przeżyciem w tym wyjątkowym dniu jakim jest ślub.
- kareta zaprzęgnięta w dwa siwe konie - to czteroosobowy, wyjazdowy powóz reprezentacyjny. Lando (kareta) znane było już w XVI wieku, a najbardziej rozpowszechnione w wieku XIX. Odznacza się bardzo elegancką, zgrabną sylwetką.
Naszą misją jest spełnianie marzeń, a przecież największym marzeniem każdej Pary Młodej jest to, aby dzień Dzień Ślubu, był jedyny w swoim rodzaju. Jak z bajki.
Oferujemy Państwu wynajem auta lub karety na terenie województwa mazowieckiego.

Cennik:
- wynajem karety wraz z obsługą - od 1000 zł.
- wynajem auta retro wraz z obsługą - od 400 zł.

liczba odwiedzin: 4367

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie