Zobacz zdjęcia (53)
Małe Leśne Studio, Grodziec - zdjęcie 1
Małe Leśne Studio, Grodziec - zdjęcie 1 Małe Leśne Studio, Grodziec - zdjęcie 2 Małe Leśne Studio, Grodziec - zdjęcie 3 Małe Leśne Studio, Grodziec - zdjęcie 4 Małe Leśne Studio, Grodziec - zdjęcie 5 Małe Leśne Studio, Grodziec - zdjęcie 6 Małe Leśne Studio, Grodziec - zdjęcie 7
Małe Leśne Studio, Grodziec - zdjęcie 8
1 / 53

Małe Leśne Studio id:45916

od 2500 do 4500 zł / całość
Grodziec, śląskie
(14)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
731-131...

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • transmisja online

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cześć! Mam na imię Karolina i to ja tworzę Małe Leśne Studio. Fotografując staram się opowiedzieć obrazami historię o Was i o Waszej miłości - w sposób naturalny a jednocześnie poetycki. Chcę uwiecznić w kadrach to jacy jesteście naprawdę, z całą gamą szaleństwa miłości, rozwianych włosów, Waszej wrażliwości, czułych spojrzeń i gestów.

Uwielbiam detale - te takie od serca, które mówią coś o Was, małe przyjęcia w gronie najbliższych, śluby w plenerze, wianki na głowach, kwiaty, lasy, góry, wstążki i koronki, stare stodoły pachnące drewnem. Luz, uśmiech i poczucie humoru... wesela i przyjęcia organizowane w zgodzie z sobą, a nie dlatego, że tak wypada.

Jeżeli zdecydujecie się wpuścić mnie do swojego świata, będę towarzyszyć Wam jak niewidzialna dobra duszyczka, dokumentując dyskretnie cały przebieg przygotowań, ceremonii i wesela, tak abyście z chęcią wracali do tych zdjęć, przywołując najpiękniejsze wspomnienia.

Moje fotografie są pełne ciepła, kolorów i blasku słonecznego. Myślę, że mogę powiedzieć, że są one ponadczasowe...staram unikać się kiczowatych trendów i wykonywać zdjęcia gustowne i piękne w swojej prostocie. Skupiając się na emocjach, ruchu i naturalności.

Wiem jak bardzo Wam oraz Waszym bliskim zależy na szybkich efektach, dlatego też piękną galerię, z wyselekcjonowanymi zdjęciami z dnia ślubu oddaję Wam do około tygodnia czasu od daty ślubu.

Z racji panującej przykrej sytuacji związanej z pandemia podpisuję z parami umowy, w których jest zawarty odpowiedni paragraf, który gwarantuje Wam zwrot zadatku w przypadku, gdy wesele nie odbędzie się z powodu obostrzeń.

Jeżeli marzycie o naturalnych zdjęciach ślubnych, przepełnionych światłem, kolorem i emocjami to zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszelkie pytanie i wątpliwości, aby móc Wam towarzyszyć w tym wyjątkowym dniu Waszego życia!

Oferta Małe Leśne Studio

Reportaż ślubny

od 2500 do 4500 zł / całość

W mojej standardowej ofercie ślubnej znajduje reporterska dokumentacja przebiegu takich ważnych momentów jak:
- Przygotowania Panny Młodej (i Pana Młodego jeżeli jest taka możliwość)
- Błogosławieństwo
- Ceremonia Zaślubin w kościele/ urzędzie lub humanistyczna
- Pamiątkowe zdjęcia z najbliższymi
- sesja plenerowa w dniu ślubu
- Zabawa weselna do północy

Zdjęcia w galerii internetowej oddaję zwykle do tygodnia czasu od daty ślubu.

W zależności od wybranego pakietu jest także możliwość wykonania albumów, sesji plenerowej w innym dniu niż wesele oraz sesji narzeczeńskiej. Istnieje też możliwość pracy drugiego fotografa w duecie ze mną na całości lub części wesela. Jeżeli chcecie znać szczegóły zachęcam do kontaktu :)

Plener Ślubny

800 zł / całość

Sesja ślubna plenerowa, może odbyć się w dowolnie wybranym przez Was miejscu - na górskim szlaku, na zamku, w lesie, nad morzem czy nawet za granicą. Wsiadamy razem w auto i jedziemy gdzie dusza zapragnie!

Po sesji otrzymujecie ode mnie minimum 40 fotografii.

sesja narzeczeńska

300 zł / całość

Sesja narzeczeńska to świetny pomysł na poznanie się ze swoim fotografem ślubnym. Możecie wykonać też taką sesję u fotografa, którego zdjęcia Wam się podobają, aby sprawdzić, czy będziecie się dobrze czuć w jego obecności i ostatecznie zdecydować się na współpracę z nim. Zdjęcia z sesji mogą Wam posłużyć między innymi do przygotowania zaproszeń na Wasz ślub w formie tradycyjnej lub internetowej, a także do przyozdobienia sali weselnej!

Po sesji otrzymujecie ode mnie minimum 25 zdjęć

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Myślę, że jeżeli zależy Wam na naturalnych, ciepłych ujęciach a przy tym na fotografie, który będzie dyskretny i totalnie zaangażowany emocjonalnie w Wasz ślub - to nie macie się nad czym zastanawiać!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Myślę, że to ja jestem największym atutem tej oferty - perfekcjonistka, artystyczna dusza, która przykłada dużą wagę do tego aby oddawać klientom piękne zdjęcia w jeszcze piękniejszej oprawie!

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Kilka moich zdjęć było wyróżnianych na różnych portalach fotograficznych, co w pewien sposób dodało mi skrzydeł.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowo pracuję około 12-15h w czasie reportażu

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W podstawowej ofercie otrzymujecie 12h mojej pracy reporterskiej w trakcie Waszych przygotowań, ceremonii i wesela do oczepin włącznie. Wykonuję także dla Was sesje plenerową w dniu ślubu oraz zdjęcia grupowe z bliskimi. Finalnie otrzymujecie ode mnie galerię internetową oraz piękne drewniane pudełeczko z grawerem, pendrivem i stuma odbitkami w formacie 13x18cm, zapakowanych od serca <3

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Jeszcze się nie rozpoczęła, ale coraz częściej myślę, aby kiedyś spróbować się w tej dziedzinie sztuki!

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Hmm.. około 12 lat temu, wraz z nabyciem pierwszej lustrzanki. W ciągu tych lat wiele się zmieniało zarówno w stylu mojej pracy jak i obróbki...ale jedno pozostało - miłość do fotografowania!

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Swój pierwszy reportaż ślubny wykonałam w 2017 roku, także mam nadzieję, że jest to dopiero mój początek drogi, którą chciałabym iść przez życie.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Poznawanie nowych ludzi, magię fotografii i uwieczniania chwil, kolory, detale, emocje, relacje. Każdy ślub jest inny, każdy wyjątkowy, każdy z nich jest TYM wielkim dniem dla danej pary i całej rodziny. Cieszę się, gdy mogę w tym wszystkim uczestniczyć przyglądając się z boku, uśmiechając się zza korpusu aparatu fotograficznego. Uwielbiam moment, gdy oddaję Wam zdjęcia i ten zachwyt, który Was ogarnia. Chyba po prostu lubię sprawiać ludziom przyjemność swoją pracą!

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na sprzęcie marki Nikon. Jestem wielką miłośniczką tej firmy, uważam, że ich sprzęt jest nie do zdarcia a w reportażu liczy się niezawodność!

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Ślub to wydarzenie niepowtarzalne...nie można go powtórzyć tylko dlatego, że fotograf nagle straci wszystkie pliki na aparacie, lub w czasie wesela zepsuje mu się aparat, a nie ma zapasowego. Tutaj nie ma miejsca na prowizorkę!

W jakim składzie realizujemy usługę?

Podczas ślubów pracuję najczęściej sama lub w duecie z zaprzyjaznioną Panią fotograf.

Jak ubieramy się na wesele?

Na weselu staram się być elegancka i jednocześnie nie rzucająca się w oczy. Zwykle wybieram koszulę i spodnie, do tego nieodłączne skórzane szelki na aparaty <3

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Nie udostępniam filmów, ponieważ na chwilę obecną ich nie wykonuję.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gdy materiał dla Was jest już gotowy wysyłam Wam piękną i przejrzystą galerię internetową zabezpieczoną hasłem. Galerię możecie udostepnić także swoim bliskim, a oni mogą z niej pobierać pojedyncze zdjęcia, które chcieliby dla siebie zachować. Z tej galerii możecie także wybrać zdjęcia do wydruku odbitek lub albumów. Daje Wam na to tyle czasu ile tylko potrzebujecie.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Staram się oddać gotowy materiał jak najszybciej to możliwe. Zwykle czas oczekiwania to około 7 dni.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadam legitymację uprawniającą do fotografowania w kościele i obiektach sakralnych.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Niestety jeszcze nie, ale planuję nieśmiało zakup drona, więc i kwalifikację w niedługim czasie trzeba będzie zrobić :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Zdjęcie idealne to dla mnie takie, gdzie są uchwycone szczere emocje a jednocześnie kompozycja cieszy oko i jest po prostu piękne!

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Bardzo lubię przygotowania Panny Młodej, mogę wtedy spędzić z nią czas, dowiedzieć się więcej o niej i o jej rodzinie. Oczywiście przysięga i emocje jej towarzyszące oraz wyjście z kościoła/urzędu/etc kiedy jesteście szczęśliwi i już spokojniejsi. Uwielbiam plenery, mogę się wtedy wyżyć artystycznie i pokazać Was tak jak Was widzę. Pierwszy taniec z świeżo upieczonym mężem oraz pierwszy taniec Panny Młodej z ojcem... Ach... za dużo tego wszystkiego żeby opisywać.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Jeżeli chcielibyście mnie zabrać za granicę na sesję to skakałabym z radości!

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Moje pary akurat uwielbiają naturę...więc najczęściej wybieramy się na plener w górach, lasach lub nad jeziorem :) chętnie zrealizowałabym też sesję w skansenie lub ze zwierzakami <3

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Hmmm...chyba jeszcze nie natrafiłam na żadne bardzo nietypowe miejsce ;)

Jaki jest styl naszej pracy?

Podczas fotografowania ślubu staram się być cichym obserwatorem i nie rzucać się w oczy. Kiedy trzeba staram się pokierować tak Parą Młodą i gośćmi alby wyzwolić ich emocje i uchwycić je w kadrach. Staram się służyć pomocą i dobrym słowem kiedy trzeba.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Znakomita zabawa na weselu zależy tylko i wyłącznie od ludzi, którzy są na parkiecie!

Języki obce, którymi się posługujemy.

Z języków obcych posługuję się angielskim, choć nie jest on najwyższych lotów, ale dzięki temu przynajmniej jest zabawnie :D

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Bardzo lubię zdjęcia wykonywane przez Adama Trzcionkę oraz Bajkowe Śluby...każdy z nich ma inny styl, ale cenię chyba najbardziej tych twórców.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, jeżeli chcielibyście aby pakiet był mniejszy (np. nie zawierał przygotowań Panny Młodej) albo zawierał dodatkowe albumy to wszystko jest kwestią dogadania.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Podobno nie ma złej pogody na sesję zdjęciową czy reportaż...i całkowicie się z tym zgadzam!

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie, to nie jest dla mnie problem. Dysponuję aparatami, które dobrze radzą sobie w słabym oświetleniu oraz posiadam sporo lamp reporterskich, dzięki którym mogę wykonywać ciekawe zdjęcia nawet w zupełnych ciemnościach.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Myślę, że z uwagi na panującą sytuację pandemiczną śluby dość mocno się zmieniły. Często są to małe przyjęcia w gronie najbliższych, na których jest totalny luz i swoboda.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Z tego co wiem to królują krótkie teledyski ślubne.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Nie jest powiedziane, że to miałaby być jedna rzecz, więc zabrałabym tam swoją rodzinę - synka i męża, nic więcej by mi nie było potrzeba do szczęścia.

Nasze pasje.

Oprócz fotografii poświęciłam sporą część życia, także zawodowego, zwierzętom - obecnie mam kota, ale moim marzeniem jest posiadanie ponownie psiaka - owczarka szkockiego. Moją wielką miłością są góry, oprócz naszych Beskidów chętnie wracam w Bieszczady, Pieniny i Karkonosze. Kiedyś trenowałam wspinaczkę i chciałabym odświeżyć tą pasję. Lubię słuchać audiobooków w czasie obróbki zdjęć.

Ciekawostki na nasz temat.

Lubię zwierzęta, dlatego jak tylko widzę koty albo psy w Waszych domach podczas przygotowań stają się one obiektem mojego fotograficznego ataku :D Mieszkam zaraz pod lasem ale ten widok nigdy mi się nie znudzi... już tak mam, że na wakacje też najczęściej wyjeżdżam w góry albo do lasu :D Jestem straszną Zosią samosią... wszystko w swojej firmie robię sama i ciężko mi by było zniesc, że ktoś miałby przejąć jakieś moje obowiązki czy projekty.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Bardzo lubię seriale, przyznaję! Choć mam mało czasu to bardzo lubię czasami obejrzeć coś na Netflixie - bywa, że wizualnie można się fajnie zainspirować kadrami z seriali czy filmów. Jeżeli chodzi o ksiązki, to nie będę ukrywać (i wstydzić się), że uwielbiam Harrego Pottera oraz Wiedźmina... i marzy mi się, aby kiedyś fotografować ślub, gdzie dekoracje byłyby inspirowane klimatami z tych książek i filmów <3 ale byłoby super!

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020

Opinie Małe Leśne Studio (14)

Dodaj opinię
Małe Leśne Studio id:45916
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 14 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-05-2021
Wola
Data dodania: 07-11-2021

Polecam z całego serca, jeśli ktoś szuka fotografa nietuzinkowego z pomysłami nie z tej ziemi to najlepszym wyborem będzie Karolina! ❤️ Zdjęcia i atmosfera przy nich jest niesamowita, pełna śmiechu oraz życzliwości. A album jest zabójczy! ❤️ ❤️

Karolina
08-11-2021

dziękuję z całego serca 🥰

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Bestwina
Data dodania: 07-11-2021

Wspaniałe zdjęcia i piękne wspomnienia! Razem z mężem jesteśmy zachwyceni efektem 😍 Karolina jest bardzo profesjonalna i współpraca z nią to sama przyjemność 😊 Polecam serdecznie ❤

Karolina
07-11-2021

Dziękuję Wam bardzo! mnie również było bardzo miło uwieczniać dla Was ten czas, w sympatycznej i życzliwej atmosferze :)

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-09-2021
Węgierska Górka
Data dodania: 27-10-2021

Jesteśmy zachwyceni zdjęciami, każdemu polecamy i na pewno jeszcze skorzystamy z usług Karoliny przy innych okazjach. Zdjęcia piękne, ciepłe, klimatyczne, dostajemy same komplementy. Wszystko otrzymaliśmy w ekspresowym tempie i podczas podróży poślubnej cieszyliśmy się już albumem. Karolina jest sympatyczna, spokojna i zorganizowana, dokładnie wie co robić :) POLECAMY!

Karolina
07-11-2021

dziękuję Wam bardzo za te ciepłe słowa i cieszę się, że zdjęcia spełniły Wasze oczekiwania ♥️

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-07-2021
Jaworze
Data dodania: 27-08-2021

Kochani, jeśli poszukujecie kogoś, kto jest cudownym człowiekiem i cudotwórcą, to zdecydowanie Karolina będzie najlepszym wyborem! <3 Tak pięknych zdjęć, jakie wykonuje - przyznaję - jeszcze nie widziałam. Oficjalnie mogę przyznać, iż fakt, że wybraliśmy Karolinę na naszego ślubnego fotografa był najlepszą decyzją, jaką mogliśmy podjąć. Zdjęcia pełne koloru, uśmiechu, ciepła i miłości. Cały czas również nie mogę się napatrzeć na odbitki, które dostaliśmy parę dni temu... W tak przepięknej otoczce pełnej przepięknych detali... No po prostu coś pięknego... ;) Do tego muszę przyznać, że na naszą galerię ze zdjęciami czekaliśmy... równy tydzień! Czego chcieć więcej? Kochana osóbka o wielkim sercu, wykonująca PRZECUDOWNE zdjęcia, wszystko zrobione starannie i z sercem, bardzo szybki czas realizacji! <3 Podsumowując - bardzo serdecznie polecamy każdemu. Nie wahajcie się, piszcie do Karoliny a sami się przekonacie! Gdybyśmy mieli możliwość ponownego wyboru - na pewno wybralibyśmy tak samo! <3

Karolina
30-08-2021

dziękuję <3

T
Tati
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-05-2021
Jaworze
Data dodania: 13-07-2021

Coś niesamowitego! Zdjęcia pełne ciepła, magii i miłości! Mieliśmy tremę przed pierwszą sesją narzeczeńską, bo nigdy wcześniej nie pozowaliśmy i mieliśmy świadomość, że mało fotogeniczne z nas egzemplarze :) Karolina swoim podejściem i fotograficznym sprytem osiągnęła niemożliwe i zdjęcia zarówno sesji narzeczeńskiej, ślubnej jak i późniejszego pleneru są po prostu fantastyczne! Cudowna pamiątka z tych jakże ważnych chwil! Gorąco polecam Karolinę, będziecie zachwyceni! :)

Karolina
13-07-2021

Dziękuję ♥️

I
Iza i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Kozy
Data dodania: 17-06-2021

Magia! Tak jednym słowem możemy opisać zdjęcia jakie robi Karolina.
Przepiękne ujęcia, dynamiczność zdjęć, światło i obróbka i mega klimat. Mieliśmy skromny ślub, a zdjęcia Karoliny są bardzo okazałą pamiątką.
Fotograf Karolina jest spokojna, uśmiechnięta co pozwala na odstresowanie Pary Młodej w tak ważnym dniu.
Obrobione zdjęcia dostaliśmy bardzo szybko i nadal nie możemy się na nie napatrzeć.
Dziękujemy za uwiecznienie Naszego Dnia i polecamy Karolinę :)

Karolina
07-11-2021

dziękuję Wam serdecznie i oby zdjęcia były dla Was piękną pamiątką ♥️

K
Katarzyna i Robert
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-04-2021
Jaworze
Data dodania: 13-06-2021

Po prostu cudowna! Karolina jest bardzo ciepłą i kreatywną osobą. Jest profesjonalna w każdym calu. W najmniejszych detalach potrafi znaleźć piękno. Przy nas wykonała ogrom pracy i dzięki niej mamy przepiękne zdjęcia i pamiątkę na całe lata. Każde że zdjęć jest inne i pełne uczuć. Z niczego potrafi stworzyć coś wpanialego. Z całego serca polecam Karolinę!

Karolina
07-11-2021

Dziękuję Wam bardzo serdecznie ♥️

E
Ewa i Konrad
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-08-2020
Bielsko-Biała
Data dodania: 26-10-2020

Bardzo polecam Pania Karoline! Dzięki pozytywnemu podejściu, pomogła nam pokonać stres przed obiektywem! Śliczne zdjęcia, fantastyczna współpraca, bardzo pozytywna osoba, która mam nadzieję zostanie z naszą rodzina na wiele kolejnych fotograficznych okazji! Reportaż ślubny zawierwl wszystkie wazne dla nas momenty, uchwyciła chwile, które nam w ferworze wydarzeń uciekły! Nic na sztywno, moglismy byc sobą na 100% podczas wszystkich sesji. Dziękujemy jeszcze raz, że byłaś z nami!

Pokaż więcej opinii

Kontakt Małe Leśne Studio

Nazwa firmy: Małe Leśne Studio
NIP: 5472071464
Imię i nazwisko: Karolina Chrapkiewicz
Adres: Grodziec, , 43-386, woj. śląskie
731-131...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1650
Telefon
731-131...
Wiadomość

Popularne miasta w okolicy