Małe Leśne Studio

od 3000 do 5500 zł
Grodziec, śląskie
(19)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
731-131...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

O nas

Szukacie fotografa, który uwieczni autentyczny reportaż z Waszego ślubu bez sztucznego pozowania? Dobrze trafiliście! Mam na imię Karolina i to ja tworzę Małe Leśne Studio. Z empatią i wrażliwością fotografuję już od 15 lat.

Uwielbiam małe przyjęcia w gronie najbliższych, śluby w plenerze, wesela w folwarkach, stodołach i dworkach organizowane w zgodzie z sobą. Miejsca gdzie elegancja łączy się z luzem i swobodą.

Pracuję w sposób dyskretny i dokumentalny. W czasie sesji daję Parze Młodej subtelne wskazówki i zostawiam im przestrzeń by byli sobą - szczerze i niewymuszenie. Jestem osobą spokojną i kulturalną, nie atakuję gości z aparatem gdy tego nie chcą.

Moje fotografie są pełne ciepła, kolorów i blasku słonecznego. Myślę, że mogę powiedzieć, że są one ponadczasowe...staram unikać kiczowatych trendów i wykonywać zdjęcia gustowne i piękne w swojej prostocie, tak abyście po latach do nich mogli wracać i nadal się nimi zachwycać. Naturalne, ciepłe barwy, prawdziwe emocje i ciekawe momenty to coś na czym najbardziej mi zależy na fotografiach.

Umówcie się ze mną na konsultację online lub w kawiarni przy kawie, gdzie porozmawiamy o Waszym ślubie i odpowiem na wszystkie Wasze pytania! :)

Reportaż ślubny

od 3000 do 6000zł/ całość

Ostateczna oferta cenowa zależy od kilku czynników:


- ilości godzin pracy fotografa
- sesji plenerowej poślubnej
- dodatków typu odbitki, albumy

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą zachęcam do kontaktu :)

03.08.2024 (sobota)
+ gratis

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Myślę, że jeżeli zależy Wam na naturalnych, ciepłych ujęciach a przy tym na fotografie, który będzie dyskretny i totalnie zaangażowany emocjonalnie w Wasz ślub - to nie macie się nad czym zastanawiać! Prowadzę zarejestrowaną działalność gospodarczą - przed ślubem podpisujemy umowę, która chroni obie strony przed przykrymi ewentualnościami. Dzięki temu, że zajmuję się fotografią zawodowo i nie mam dodatkowej pracy mogę oddawać Wam gotowe galerie ze zdjęciami w krótkim terminie (zazwyczaj do tygodnia czasu) zanim jeszcze opadną emocje.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

to chyba najważniejsze atuty:
- wysoka kultura osobista
- dbałość o szczegóły
- elastyczna oferta pakietów reporterskich
- piękne, najwyższej jakości albumy oraz etui na odbitki z drewnianymi elementami
- szybka realizacja usługi

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Kilka moich zdjęć było wyróżnianych na różnych portalach fotograficznych, co w pewien sposób dodało mi skrzydeł.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W mojej ofercie znajdziecie pakiet 6 i 12 godzinne

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W podstawowej ofercie otrzymujecie 12h mojej pracy reporterskiej w trakcie Waszych przygotowań, ceremonii i wesela do oczepin włącznie. Wykonuję także dla Was małą sesje plenerową w dniu ślubu oraz zdjęcia grupowe z bliskimi. Finalnie otrzymujecie ode mnie piękną galerię internetową, którą możecie podzielić się z bliskimi oraz piękne drewniane pudełko z grawerem, pendrivem i odbitkami w formacie 15x23cm

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Jeszcze się nie rozpoczęła, ale coraz częściej myślę, aby kiedyś spróbować się w tej dziedzinie sztuki!

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Hmm.. około 12 lat temu, wraz z nabyciem pierwszej lustrzanki. W ciągu tych lat wiele się zmieniało zarówno w stylu mojej pracy jak i obróbki...ale jedno pozostało - miłość do fotografowania, chęć ciągłej nauki i rozwoju i radość z tworzenia!

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Swój pierwszy reportaż ślubny wykonałam w 2017 roku, choć fotografią zajmuję się już ponad 12 lat - gdy byłam już pewna swoich umiejętności oraz miałam odpowiednie zaplecze sprzętowe dopiero podjęłam się dokumentacji wesel... także mam nadzieję, że jest to dopiero mój początek drogi, którą chciałabym iść przez życie.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Poznawanie nowych ludzi, magię fotografii i uwieczniania chwil, kolory, detale, emocje, relacje. Każdy ślub jest inny, każdy wyjątkowy, każdy z nich jest TYM wielkim dniem dla danej pary i całej rodziny. Cieszę się, gdy mogę w tym wszystkim uczestniczyć przyglądając się z bliska, uśmiechając się zza korpusu aparatu fotograficznego. Uwielbiam moment, gdy oddaję Wam zdjęcia i ten zachwyt, który Was ogarnia. Chyba po prostu lubię sprawiać ludziom przyjemność swoją pracą!

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na sprzęcie marki Nikon wraz z dedykowanymi, stałoogniskowymi obiektywami

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Ślub to wydarzenie niepowtarzalne...nie można zrobić powtórki, dlatego niezawodny sprzęt i zapasowy aparat jest bardzo ważny.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Podczas ślubów pracuję najczęściej sama lub w duecie z drugim fotografem jeżeli tylko tak sobie życzycie.

Jak ubieramy się na wesele?

Na weselu staram się być elegancka i jednocześnie nie rzucająca się w oczy. Zwykle wybieram koszulę i spodnie dopasowane do dress codu wesela.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Nie udostępniam filmów, ponieważ na chwilę obecną ich nie wykonuję.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gdy materiał dla Was jest już gotowy wysyłam Wam piękną i przejrzystą galerię internetową zabezpieczoną hasłem. Galerię możecie udostepnić także swoim bliskim, a oni mogą z niej pobierać pojedyncze zdjęcia, które chcieliby dla siebie zachować. W galerii znajdziecie też garść gifów, które super ożywiają materiał i wprowadzają element dynamiczny. Z tej galerii możecie także wybrać zdjęcia do wydruku odbitek lub albumów. Daje Wam na to tyle czasu ile tylko potrzebujecie.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Staram się oddać gotowy materiał jak najszybciej to możliwe. Zwykle czas oczekiwania to około 7-14 w przypadku galerii online, a około miesiąc na odbitki i albumy.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadam legitymację uprawniającą do fotografowania w kościele i obiektach sakralnych.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Niestety jeszcze nie, ale planuję nieśmiało zakup drona, więc i kwalifikacje w niedługim czasie trzeba będzie zrobić :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Ciężko ocenić ponieważ są różne rodzaje "idealnych zdjęć". Bardzo lubię zdjęcia reporterskie, nieustawiane, gdzie wiele się dzieje, ale kocham też piękne klasyczne portrety czy też zdjęcia detali.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Bardzo lubię przygotowania Panny Młodej, mogę wtedy spędzić z nią czas, dowiedzieć się więcej o niej i o jej rodzinie. Oczywiście przysięga i emocje jej towarzyszące oraz wyjście z kościoła/urzędu/etc kiedy jesteście szczęśliwi i już spokojniejsi. Uwielbiam plenery, mogę się wtedy wyżyć artystycznie i pokazać Was tak jak Was widzę. Pierwszy taniec z świeżo upieczonym mężem oraz pierwszy taniec Panny Młodej z ojcem... hmm... w sumie ciężko wybrać jeden etap.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Jeszcze nie wykonywałam sesji zagranicznej, ale myślę, że jeszcze para by chciała, to nie widziałabym większych przeszkód.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Moje pary akurat uwielbiają naturę...więc najczęściej wybieramy się na plener w górach, lasach lub nad jeziorem :)

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Ostatnio miałam przyjemność fotografować ceremonię ślubną w górach, na ogromnym drewnianym podeście z widokiem na Skrzyczne. Więc oto tak spełniło się jedno z moich fotograficznych marzeń.

Jaki jest styl naszej pracy?

Podczas fotografowania ślubu staram się być cichym obserwatorem i nie rzucać się w oczy. Kiedy trzeba staram się pokierować tak Parą Młodą i gośćmi alby wyzwolić ich emocje i uchwycić je w kadrach. Staram się służyć pomocą i dobrym słowem kiedy trzeba.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Uwolnić emocje! Bawić się i szaleć, nie przejmując się tym co ludzie powiedzą :)

Języki obce, którymi się posługujemy.

Jeżeli chodzi o języki obce, to posługuję się komunikatywnie językiem angielskim.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Bardzo lubię zdjęcia wykonywane przez Adama Trzcionkę, u którego z resztą miałam przyjemność być na warsztatach fotograficznych i uczyć się jak robić lepsze zdjęcia <3

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Mam w ofercie kilka gotowych pakietów, ale jestem bardzo elastyczna i wszsytko możemy dokładniej uzgodnić i dopasować do Waszych oczekiwań

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Podobno nie ma złej pogody na sesję zdjęciową czy reportaż...i całkowicie się z tym zgadzam!

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie, to nie jest dla mnie problem. Dysponuję aparatami, które dobrze radzą sobie w słabym oświetleniu oraz posiadam kilka lamp reporterskich, dzięki którym mogę wykonywać ciekawe na sali weselnej, rozstawiając je na statywach w kilku miejscach.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Myślę, że z uwagi na panującą sytuację pandemiczną śluby dość mocno się zmieniły. Często są to małe przyjęcia w gronie najbliższych, na których jest totalny luz i swoboda.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Z tego co wiem to królują krótkie teledyski ślubne.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Nie jest powiedziane, że to miałaby być jedna rzecz, więc zabrałabym tam swoją rodzinę - synka i męża, nic więcej by mi nie było potrzeba do szczęścia.

Nasze pasje.

Oprócz fotografii poświęciłam sporą część życia, także zawodowego, zwierzętom - obecnie mam kota, ale moim marzeniem jest posiadanie ponownie psiaka. Od jakiegoś czasu zafiksowałam się na punkcie roślin, i powoli tworzę swoją małą domową dżunglę. Moją wielką miłością są góry, oprócz naszych Beskidów chętnie wracam w Bieszczady, Pieniny i Karkonosze. Lubię też wycieczki rowerowe. Moim marzeniem jest mieć w przyszłości domek na kółkach, którym moglibyśmy swobodnie podróżować całą rodzinką. Jestem kinomanką - lubię filmy i seriale, które są ciekawe wizualnie, dają mi dużo inspiracji. Kiedyś trenowałam wspinaczkę i chciałabym odświeżyć tą pasję. Lubię słuchać audiobooków w czasie obróbki zdjęć.

Ciekawostki na nasz temat.

Lubię zwierzęta, dlatego jak tylko widzę koty albo psy w Waszych domach podczas przygotowań stają się one obiektem mojego fotograficznego ataku :D Mieszkam zaraz pod lasem ale ten widok nigdy mi się nie znudzi... już tak mam, że na wakacje też najczęściej wyjeżdżam w góry albo do lasu :D Jestem straszną Zosią samosią... wszystko w swojej firmie robię sama i ciężko mi by było zniesc, że ktoś miałby przejąć jakieś moje obowiązki czy projekty. Jestem mamą - co skutecznie absorbuje dużą część mojego życia :)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Bardzo lubię seriale, przyznaję! Od wielu lat nie oglądam tradycyjnej telewizji... Choć mam mało czasu to bardzo lubię czasami obejrzeć film lub serial - bywa, że wizualnie można się fajnie zainspirować. Jeżeli chodzi o ksiązki, to nie będę ukrywać (i wstydzić się), że uwielbiam Harrego Pottera, książki Sapkowskiego, Tolkiena, Martina, Le Guin, itp... i marzy mi się, aby kiedyś fotografować ślub, gdzie dekoracje byłyby inspirowane klimatami z tych książek i filmów - ale byłoby super! To jedno z moich fotograficznych marzeń.

Certyfikat 2020
Małe Leśne Studio
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 19 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2023
Czechowice-Dziedzice
Data dodania: 30-10-2023

Bardzo polecamy pakiet ślubny u Karoliny. Jesteśmy turbo zadowoleni z sesji narzeczeńskiej, reportażu weselnego jak i sesji małżeńskiej. Kontakt był bezproblemowy, Karolina opowiadała na każde nasze pytania, przedstawiła jasną umowę i opisała dostępne opcje czy pakiety. Na sesjach czuliśmy się swobodnie, pomagała nam lekko zapozować czy się ustawić. Dawała nienarzucające się wskazówki i dzięki temu mogliśmy się czuć swobodnie. Nikogo nie musieliśmy udawać przed aparatem, a Karolina uchwyciła najpiękniejsze momenty, które zostaną z nami na długo. Zdjęcia są przepełnione uczuciem, swobodą, naturalnością oraz światłem 🌅 Dała nam niesamowitą pamiątkę. W dodatku zadbała o najmniejsze detale w postaci świetnej jakości odbitek oraz albumów. Jeszcze raz dziękujemy ☺️🌻 Zdecydowanie praca z takim fotografem jest warta swojej ceny. Polecamy Małe Leśne Studio z całego serca 🌿💚

Karolina
04-01-2024

dziękuję, Kochani <3

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2023
Zawoja
Data dodania: 06-08-2023

Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej fotografki. Karolina cudownie uwiecznia chwile, tak naturalnie. Wszyscy w rodzinie byli pod wrażeniem, dodatkowo jest kochana i czuć jakby się ją znało od lat! Polecamy z całego serca ❤️

Karolina
11-09-2023

dziękuję za piękne słowa!

W
Wojciech
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2022
Jaworze
Data dodania: 06-06-2023

Jeżeli zastanawiacie się kto może uwiecznić wasze wesele (i nie tylko) to możecie już przestać szukać i śmiało możecie wybrać Karolinę.
Świetny kontakt, profesjonalna robota i epickie zdjęcia, a album to już w ogóle top!
Serdecznie polecamy :D :D

Karolina
06-06-2023

Dzięki, Kochani! Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda nam się spotkać :D

M
Marta i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-05-2022
Ustroń
Data dodania: 25-09-2022

Z całego serca polecamy panią Karolinę.
Oferta została skrojona na miarę naszych potrzeb i dopasowana do charakteru uroczystości i przyjęcia. Miesiąc przed ślubem mieliśmy możliwość skorzystania z sesji narzeczeńskiej i była to świetna decyzja. Po pierwsze mamy piękną pamiątkę, po drugie jako osoby, które nigdy nie uczestniczyły w profesjonalnej sesji, mogliśmy oswoić się trochę z sytuacją, dzięki czemu w tym wielkim dniu wiedzieliśmy już czego się spodziewać. Podczas przygotowań do ślubu, samej uroczystości w kościele oraz przyjęcia- Karolina była fenomenalna- wtedy kiedy potrzebowaliśmy wsparcia zawsze była na miejscu, służyła radą, czuwała nad wybraniem odpowiedniego momentu na mini sesję, a gdy przyjęcie i rozmowy toczyły się swoim rytmem stawała się niewidoczna, uwieczniając jednocześnie wszystkie najbardziej magiczne i ulotne chwile. Do dzisiaj zastanawiamy się w którym momencie powstały niektóre ujęcia ;-)W krótkim czasie po uroczystości otrzymaliśmy nasze zdjęcia-efekt końcowy zdecydowanie przerósł nasze oczekiwania. Zdjęcia są przepiękne- co jest oczywiście najważniejsze. Ale dodatkowo koniecznie trzeba wspomnieć o formie ich dostarczenia i dbałości o detale. Ręcznie robiona, personalizowana drewniana skrzyneczka, ozdobiona motywami roślinnymi, a w środku zdjęcia wydrukowana na wysokiej jakości papierze. Całość dostarczyła nam mnóstwa wzruszeń i jest cudowną pamiątką. Bardzo dziękujemy, że byłaś z nami w tym wyjątkowym dla nas dniu!

Karolina
25-09-2022

Bardzo dziekuję Wam za te słowa 😌 cieszę, że tak pozytywnie odebraiscie mnie i moją pracę!

M
Mariola
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2022
Bielsko-Biała
Data dodania: 11-09-2022

Polecam bardzo! Kontakt idealny! Piękne zdjęcia otrzymaliśmy tydzień po weselu!

Karolina
25-09-2022

dziękuję Ci moja szalona Panno Młoda! 😍

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-05-2021
Wola
Data dodania: 07-11-2021

Polecam z całego serca, jeśli ktoś szuka fotografa nietuzinkowego z pomysłami nie z tej ziemi to najlepszym wyborem będzie Karolina! ❤️ Zdjęcia i atmosfera przy nich jest niesamowita, pełna śmiechu oraz życzliwości. A album jest zabójczy! ❤️ ❤️

Karolina
08-11-2021

dziękuję z całego serca 🥰

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Bestwina
Data dodania: 07-11-2021

Wspaniałe zdjęcia i piękne wspomnienia! Razem z mężem jesteśmy zachwyceni efektem 😍 Karolina jest bardzo profesjonalna i współpraca z nią to sama przyjemność 😊 Polecam serdecznie ❤

Karolina
07-11-2021

Dziękuję Wam bardzo! mnie również było bardzo miło uwieczniać dla Was ten czas, w sympatycznej i życzliwej atmosferze :)

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-09-2021
Węgierska Górka
Data dodania: 27-10-2021

Jesteśmy zachwyceni zdjęciami, każdemu polecamy i na pewno jeszcze skorzystamy z usług Karoliny przy innych okazjach. Zdjęcia piękne, ciepłe, klimatyczne, dostajemy same komplementy. Wszystko otrzymaliśmy w ekspresowym tempie i podczas podróży poślubnej cieszyliśmy się już albumem. Karolina jest sympatyczna, spokojna i zorganizowana, dokładnie wie co robić :) POLECAMY!

Karolina
07-11-2021

dziękuję Wam bardzo za te ciepłe słowa i cieszę się, że zdjęcia spełniły Wasze oczekiwania ♥️

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Małe Leśne Studio
NIP: 5472071464
Imię i nazwisko: Karolina Chrapkiewicz
Adres: Grodziec, 43-386, woj. śląskie
731-131...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4007
Zadzwoń
731-131...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Grodziec

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy