Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (26)
Zobacz zdjęcia (26)
Karolina Chrapkiewicz - Klimatyczna Fotografia Ślubna Podbeskidzie, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
Karolina Chrapkiewicz - Klimatyczna Fotografia Ślubna Podbeskidzie, Bielsko-Biała - zdjęcie 1 Karolina Chrapkiewicz - Klimatyczna Fotografia Ślubna Podbeskidzie, Bielsko-Biała - zdjęcie 2 Karolina Chrapkiewicz - Klimatyczna Fotografia Ślubna Podbeskidzie, Bielsko-Biała - zdjęcie 3 Karolina Chrapkiewicz - Klimatyczna Fotografia Ślubna Podbeskidzie, Bielsko-Biała - zdjęcie 4 Karolina Chrapkiewicz - Klimatyczna Fotografia Ślubna Podbeskidzie, Bielsko-Biała - zdjęcie 5 Karolina Chrapkiewicz - Klimatyczna Fotografia Ślubna Podbeskidzie, Bielsko-Biała - zdjęcie 6 Karolina Chrapkiewicz - Klimatyczna Fotografia Ślubna Podbeskidzie, Bielsko-Biała - zdjęcie 7
Karolina Chrapkiewicz - Klimatyczna Fotografia Ślubna Podbeskidzie, Bielsko-Biała - zdjęcie 8
1 / 26

Karolina Chrapkiewicz - Klimatyczna Fotografia Ślubna Podbeskidzie id:45916

od 2500 do 4500 zł / całość
Bielsko-Biała, śląskie
(6)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
731-131...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć! Mam na imię Karolina. Uwielbiam tworzyć klimatyczne historie, wyłapywać w kadrach emocje i kolory. Jeżeli zechcecie, chętnie opowiem bajkę z Wami w roli głównej, aby ważny dla Was dzień pozostał na zawsze z Wami na papierze fotograficznym. Zaproście mnie tylko do swojego świata.

Jako fotograf towarzyszę Wam od przygotowań Panny Młodej do oczepin włącznie. Staram się w dniu ślubu wykonać także sesję plenerową, jednak jeżeli nie ma takiej możliwości jestem do Waszej dyspozycji w innym terminie. W cenie pakietu ślubnego jest także GRATIS sesja narzeczeńska, dzięki której możemy lepiej się poznać, a Wy możecie oswoić się z aparatem.

Jestem wielką miłośniczką natury, uwielbiam klimat rustykalny, lasy, góry, drzewa... z resztą pochodzę z Bielska-Białej, miast położonego u stóp ukochanych Beskidów... dlatego też fotografie oddaję Wam na pendrivie wraz z odbitkami w pięknym drewnianym pudełku, pachnącym lasem. Wedle Waszego życzenia i preferencji istnieje możliwość przygotowania przeze mnie albumu lub fotoksiążki.

Jeżeli marzycie o nietuzinkowych, artystycznych zdjęciach ślubnych to zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszelkie pytanie i wątpliwości, aby móc Wam towarzyszyć w tym wyjątkowym dni Waszego życia.

Oferta

Pakiety Reportażu Ślubneg
od 2500 do 4500 / całość

W mojej standardowej ofercie ślubnej znajduje reporterska dokumentacja przebiegu takich ważnych momentów jak:
- Przygotowania Panny Młodej (i Pana Młodego jeżeli jest taka możliwość)
- Błogosławieństwo
- Ceremonia Zaślubin w kościele/ urzędzie lub humanistyczna
- Pamiątkowe zdjęcia z najbliższymi
- Zabawa weselna do godziny 01:00

Plener ślubny wykonujemy w dniu ślubu lub na spokojnie w innym dogodnym dla Was terminie i wymarzonym miejscu. Do ceny pakietu należy doliczyć ewentualny koszt przejazdu i dodatkowych opłat na miejscu sesji jeżeli takie będą.

Do około miesiąca czasu od ślubu otrzymacie od mnie:
- minimum 400 fotografii poddanych mojej autorskiej obróbce
- galerię internetową
- odbitki w drewnianym pudełku wraz z pendrivem
- fotoalbum 25x25cm

Ofertę można dowolnie modyfikować w zależności od tego czego potrzebujecie a co jest Wam zbędne. Pamiętajcie że w standardowej ofercie jest także sesja narzeczeńska gratis, którą możemy wykonać minimum miesiąc przed Waszym wielkim dniem.

Plener Ślubny
400 / całość

Sesja ślubna plenerowa, może odbyć się w dowolnie wybranym przez Was miejscu - na górskim szlaku, na zamku, w lesie, nad morzem czy nawet za granicą. Wszystko jest kwestią dogadania.

Po sesji otrzymujecie ode mnie minimum 20 fotografii w formie odbitek lub albumu w wersi EKO od crystal albums

sesja narzeczeńska
350 / całość

Sesja narzeczeńska to świetny pomysł na poznanie się ze swoim fotografem ślubnym - w moich pakietach ślubnych znajdziecie taką sesję w formie gratisu. Zdjęcia z sesji mogą Wam posłużyć między innymi do przygotowania zaproszeń na Wasz ślub w formie tradycyjnej lub internetowej, a także do przyozdobienia sali weselnej!

Po sesji otrzymujecie ode mnie minimum 15 zdjęć w formie odbitek lub albumu EKO od Crystal Albums

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Myślę, że jeżeli zależy Wam na naturalnych, ciepłych ujęciach a przy tym na fotografie, który będzie dyskretny i totalnie zaangażowany emocjonalnie w Wasz ślub - to nie macie się nad czym zastanawiać!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowo 12 godzin, jednak w razie czego nie ma problemu z przedłużeniem tego czasu.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W podstawowej ofercie otrzymujecie 12h mojej pracy reporterskiej w trakcie Waszych przygotowań, ceremonii i wesela do oczepin włącznie. Dodatkowo sesja narzeczeńska oraz sesja plenerowa w dniu ślubu lub w dowolnym innym terminie. W cenie pakietu jest również 50 sztuk odbitek 15x23cm w ozdobnym drewnianym etui oraz materiał zdjęciowy na drewnianym pendrivie.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja przygoda z fotografią zaczęła się jakieś 20 lat temu. Zaintrygował mnie znaleziony w rzeczach dziadka stary aparat Zenith. Z resztą już od najmłodszych lat uwielbiałam spędzać czas na przeglądaniu zbioru starych, często czarno-białych fotografii, schowanych w kredensie mojej babci. Później dostałam swój pierwszy aparat, fotografowałam głownie naturę - zwierzęta i krajobrazy, biegałam po łąkach o zachodzie słońca, a mama nie nadążała z wywoływaniem klisz. W roku 2007 zaczęła mnie pociągać fotografia portretowa. Z czasem zrozumiałam, że największą radość daje mi fotografowanie ludzi, ich emocji i drobnych gestów, ruchu, naturalności i spontaniczności. Spróbowałam swych sił w reportażu ślubnym i oto jestem! Zakochana w ślubach, wraz z ich całym balastem emocji i piękna!

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Swój pierwszy reportaż ślubny wykonałam w 2017 roku, także mam nadzieję, że jest to dopiero mój początek drogi, którą chciałabym iść przez życie.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Poznawanie nowych ludzi, magię fotografii i uwieczniania chwil, kolory, detale, emocje, relacje. Każdy ślub jest inny, każdy wyjątkowy, każdy z nich jest TYM wielkim dniem dla danej pary i całej rodziny. Cieszę się, gdy mogę w tym wszystkim uczestniczyć przyglądając się z boku, uśmiechając się zza korpusu aparatu fotograficznego.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na sprzęcie marki Nikon. Jestem wielką miłośniczką tej marki, uważam, że ich sprzęt jest nie do zdarcia a w reportażu liczy się niezawodność!

W jakim składzie realizujemy usługę?

Podczas ślubów pracuję sama, ale w razie jeżeli chcielibyście mieć dwóch fotografów, to współpracuję ze zdolną fotografką.

Jak ubieramy się na wesele?

Na weselu staram się być elegancka i jednocześnie nie rzucająca się w oczy. Zwykle wybieram koszulę i spodnie.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gdy materiał dla Was jest już gotowy wysyłam Wam galerię internetową, z której możecie wybrać zdjęcia do wydruku odbitek. Daje Wam na to tyle czasu ile tylko potrzebujecie.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Staram się oddać gotowy materiał jak najszybciej to możliwe. Zwykle czas oczekiwania to około 30-60 dni

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadam legitymację uprawniającą do fotografowania w kościele i obiektach sakralnych.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Zdjęcie idealne to dla mnie takie, gdzie są uchwycone szczere emocje a jednocześnie kompozycja cieszy oko i jest po prostu piękne!

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Bardzo lubię przygotowania Panny Młodej, mogę wtedy spędzić z nią czas, dowiedzieć się więcej o niej i o jej rodzinie. Oczywiście przysięga i emocje jej towarzyszące oraz wyjście z kościoła/urzędu/etc kiedy jesteście szczęśliwi i już spokojniejsi. Uwielbiam plenery, mogę się wtedy wyżyć artystycznie i pokazać Was tak jak Was widzę. Pierwszy taniec z świeżo upieczonym mężem oraz pierwszy taniec Panny Młodej z ojcem... Ach... za dużo tego wszystkiego żeby opisywać.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Jeżeli chcielibyście mnie zabrać za granicę na sesję to skakałabym z radości!

Jaki jest styl naszej pracy?

Podczas fotografowania ślubu staram się być cichym obserwatorem i nie rzucać się w oczy. Staram się służyć pomocą i dobrym słowem kiedy trzeba. Moje obróbka zdjęć cechuje się ciepłymi barwami, dość mocnym kontrastem.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, jeżeli chcielibyście aby pakiet był mniejszy (np. nie zawierał przygotowań Panny Młodej) albo zawierał dodatkowe albumy to wszystko jest kwestią dogadania.

Nasze pasje.

Oprócz fotografii poświęciłam sporą część życia, także zawodowego, zwierzętom. Na chwilę obecną mam kota, chociaż jestem od dziecka psiarą całym sercem. Moją wielką miłością są góry, oprócz naszych Beskidów chętnie wracam w Bieszczady, Pieniny i Karkonosze.Kiedyś trenowałam wspinaczkę i chciałabym odświeżyć tą pasję

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (6)

Dodaj opinię
Karolina Chrapkiewicz - Klimatyczna Fotografia Ślubna Podbeskidzie id:45916
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-05-2019
Bielsko-Biała
Data dodania: 25-03-2020
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja

Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Karoliny. Profesjonalista, widać że kocha i wykonuje swoje usługi z pasją. Zawsze miła i uśmiechnięta. Wspierała nas na podczas sesji małżeńskiej oraz podczas wesela. Dzięki Pani Karolinie mogliśmy poczuć się rozluźnieni i skupić się na nas i naszych wyjatowych chwilach. Dziękujemy.

Karolina
26-03-2020

dziękuję Wam bardzo ♥️

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-06-2019
Tychy
Data dodania: 29-02-2020
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja

Karolina uratowała nasza sesje ślubna plenerowa. Z dnia na dzień, nieoczekiwanie się zgodziła. Dostaliśmy od niej najpiękniejsze zdjęcia na świecie. Gdy patrzę na nie, mam wrażenie że są z katalogu mody ślubnej 💕Karo jest bardzo ciepłą i otwartą duszyczką, bardzo rozluźnia atmosferę. Jeżeli jesteś beztalenciem w pozowaniu (jak my), to się nie przejmuj... Ona Was tak ustawi że sami się nie poznacie 🤩 Bardzo dziękujemy

Karolina
01-03-2020

dziękuję, Kasiu za miłe słowa ♥️

A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-09-2019
Buczkowice
Data dodania: 28-02-2020
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja

Pani Karolina to pełen profesjonalizm, pozytywna energia, serdeczność i ogromny talent. :) Nie mogę sobie wyobrazić lepszej pamiątki ze swojego ślubu, nikt nie zrobiłby tego lepiej! Cudowna Pani fotograf, polecam

Karolina
28-02-2020

Dziękuję ♥️

E
Elżbieta
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-05-2019
Bielsko-Biała
Data dodania: 28-02-2020
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja

Pani Karolina nie tylko świadczy profesjonalną usługę fotograficzna z pomocą bardzo dobrego sprzętu ale nade wszystko lekkość i elastyczność we współpracy oraz mnóstwo uśmiechu. Efekty jej dyskretnego towazyszenia wtrakcie naszej uroczystości totalnie nas zachwyciły! Każdy ważny moment tego dnia i wieczoru ujęty w piękny kadr. Cały klimat naszego ślubu oraz wesela został zachowany właśnie dzięki ogromnemu talentowi i zaangażowaniu Pani Karoliny. Zarówno sesja narzeczenska, ślubna, weselna jak i później, wraz z naszym synkiem, roczkowa stanowią piękne źródło wspomnień w wysokiej jakości i ujmujących kadrach. Absolutnie polecam każdej parze, która pragnie swój wielki dzień upamiętnić w klimatyczny oraz ciekawy sposób, w ramach na prawdę meeega sympatycznej współpracy.

Karolina
28-02-2020

Elu, dziękuję z całego serca za tak piękne słowa!

T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-12-2019
Bielsko-Biała
Data dodania: 28-02-2020
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja

Wszystko fachowo i rzetelnie, od A do Z. Pełen profesjonalizm. Polecam z calego serca wraz z małżonką

Karolina
28-02-2020

I ja Was pozdrawiam ♥️♥️♥️ piękna była z Was Młoda Para !

A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-12-2019
Bielsko-Biała
Data dodania: 28-02-2020
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja

Wspaniały fotograf. Pełny profesjonalizm a zdjęcia piękne ! Polecam wszytskim!

Karolina
28-02-2020

Dziękuję serdecznie Alu ♥️♥️♥️

Kontakt

Nazwa firmy:Karolina Chrapkiewicz Fotografia
Imię i nazwisko:Karolina Chrapkiewicz
Adres:Bielsko-Biała
43-300woj. śląskie
731-131...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 22-02-2020, liczba odwiedzin: 285
Telefon
731-131...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie