Zobacz zdjęcia (52)
Małe Leśne Studio, Grodziec - zdjęcie 1
Małe Leśne Studio, Grodziec - zdjęcie 1 Małe Leśne Studio, Grodziec - zdjęcie 2 Małe Leśne Studio, Grodziec - zdjęcie 3 Małe Leśne Studio, Grodziec - zdjęcie 4 Małe Leśne Studio, Grodziec - zdjęcie 5 Małe Leśne Studio, Grodziec - zdjęcie 6 Małe Leśne Studio, Grodziec - zdjęcie 7
Małe Leśne Studio, Grodziec - zdjęcie 8
1 / 52

Małe Leśne Studio id:45916

od 2500 do 4500 zł / całość
Grodziec, śląskie
(16)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
731-131...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • transmisja online

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cześć! Mam na imię Karolina i to ja tworzę Małe Leśne Studio. Fotografując staram się opowiedzieć obrazami historię o Was i o Waszej miłości. Chcę uwiecznić w kadrach to jacy jesteście naprawdę, z całą gamą szaleństwa, rozwianych włosów, Waszej wrażliwości, czułych spojrzeń i gestów.

Uwielbiam małe przyjęcia w gronie najbliższych, minimalistyczne, śluby w plenerze, wianki na głowach, kwiaty, lasy, góry, wstążki i koronki, stare stodoły pachnące drewnem. Luz, uśmiech i poczucie humoru... wesela i przyjęcia organizowane w zgodzie z sobą, a nie dlatego, że tak wypada. Zawsze cieszę się, gdy trafiam na osoby o podobnej wrażliwości.

Jeżeli zdecydujecie się wpuścić mnie do swojego świata, będę towarzyszyć Wam jak niewidzialna dobra duszyczka, dokumentując dyskretnie cały przebieg przygotowań, ceremonii i wesela, tak abyście z chęcią wracali do tych zdjęć, przywołując najpiękniejsze wspomnienia. Fotografując skupiam się na wyłapywaniu emocji - uśmiechów, spojrzeń, relacji z bliskimi. Lubię też grę świateł i form, więc w moich reportażach znajdziecie także prace z artystycznym zacięciem. Jestem osobą spokojną i z dużą empatią, nie atakuję gości z aparatem gdy tego nie chcą, nie udaję szalonego fotoreportera. Dyskrecja, uśmiech i życzliwość to moje główne atuty.

Pracuję jako samodzielny fotograf lub w duecie - tą opcję polecam szczególnie w przypadku większych uroczystości, gdzie dużo się dzieje a Wam zależy na tym, aby wszystko zostało uwiecznione.

Moje fotografie są pełne ciepła, kolorów i blasku słonecznego. Myślę, że mogę powiedzieć, że są one ponadczasowe...staram unikać kiczowatych trendów i wykonywać zdjęcia gustowne i piękne w swojej prostocie.

Wiem jak bardzo Wam oraz Waszym bliskim zależy na szybkich efektach, dlatego też piękną galerię, z wyselekcjonowanymi zdjęciami z dnia ślubu oddaję Wam do około tygodnia czasu od daty ślubu. A już następnego dnia staram się wysłać Wam chociaż kilka najważniejszych ujęć fotograficznego skrótu. Fotografia to moja pełnoetatowa praca - nie zajmuję się tym z doskoku, więc mogę się w pełni poświęcić Wam i Waszym zdjęciom.

Nie ważne czy organizujecie małe przyjęcie w gronie najbliższych, czy też duże wystane wesele - uważam, że każdy zasługuje na uwiecznienie tego dnia na poziomie, dlatego moja oferta jest bardzo elastyczna i myślę, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytanie i wątpliwości, aby móc Wam towarzyszyć w tym wyjątkowym dniu Waszego życia!

Oferta Małe Leśne Studio

Reportaż ślubny

od 2500 do 4500zł/ całość

Ostateczna oferta cenowa zależy od kilku czynników:

- wielkości wesela (liczby gości)
- ilości godzin pracy fotografa
- pleneru ślubnego w innym dniu
- dodatków typu odbitki, albumy

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą zachęcam do kontaktu :)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Myślę, że jeżeli zależy Wam na naturalnych, ciepłych ujęciach a przy tym na fotografie, który będzie dyskretny i totalnie zaangażowany emocjonalnie w Wasz ślub - to nie macie się nad czym zastanawiać! Prowadzę zarejestrowaną działalność gospodarczą - przed ślubem podpisujemy umowę, która chroni obie strony przed przykrymi ewentualnościami. Dzięki temu, że zajmuję się fotografią zawodowo i nie mam dodatkowej pracy mogę oddawać Wam gotowe galerie ze zdjęciami w krótkim terminie (zazwyczaj do tygodnia czasu) zanim jeszcze opadną emocje.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

to chyba najważniejsze atuty:
- wysoka kultura osobista
- dbałość o szczegóły
- elastyczna oferta pakietów reporterskich
- piękne, najwyższej jakości albumy oraz etui na odbitki z drewnianymi elementami
- szybka realizacja usługi

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Kilka moich zdjęć było wyróżnianych na różnych portalach fotograficznych, co w pewien sposób dodało mi skrzydeł.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W mojej ofercie znajdziecie pakiet 6, 8, 10 i 12 h oraz opcję fotografowania samej ceremonii zaślubin i zdjęć z gośćmi.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W podstawowej ofercie otrzymujecie 12h mojej pracy reporterskiej w trakcie Waszych przygotowań, ceremonii i wesela do oczepin włącznie. Wykonuję także dla Was małą sesje plenerową w dniu ślubu oraz zdjęcia grupowe z bliskimi. Finalnie otrzymujecie ode mnie piękną galerię internetową, którą możecie podzielić się z bliskimi oraz piękne drewniane pudełko z grawerem, pendrivem i odbitkami w formacie 15x23cm

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Jeszcze się nie rozpoczęła, ale coraz częściej myślę, aby kiedyś spróbować się w tej dziedzinie sztuki!

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Hmm.. około 12 lat temu, wraz z nabyciem pierwszej lustrzanki. W ciągu tych lat wiele się zmieniało zarówno w stylu mojej pracy jak i obróbki...ale jedno pozostało - miłość do fotografowania, chęć ciągłej nauki i rozwoju i radość z tworzenia!

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Swój pierwszy reportaż ślubny wykonałam w 2017 roku, choć fotografią zajmuję się już ponad 10 lat - gdy byłam już pewna swoich umiejętności oraz miałam odpowiednie zaplecze sprzętowe dopiero podjęłam się dokumentacji wesel... także mam nadzieję, że jest to dopiero mój początek drogi, którą chciałabym iść przez życie.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Poznawanie nowych ludzi, magię fotografii i uwieczniania chwil, kolory, detale, emocje, relacje. Każdy ślub jest inny, każdy wyjątkowy, każdy z nich jest TYM wielkim dniem dla danej pary i całej rodziny. Cieszę się, gdy mogę w tym wszystkim uczestniczyć przyglądając się z bliska, uśmiechając się zza korpusu aparatu fotograficznego. Uwielbiam moment, gdy oddaję Wam zdjęcia i ten zachwyt, który Was ogarnia. Chyba po prostu lubię sprawiać ludziom przyjemność swoją pracą!

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na sprzęcie marki Nikon Z wraz z dedykowanymi, stałoogniskowymi obiektywami

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Ślub to wydarzenie niepowtarzalne...nie można zrobić dubla tylko dlatego, że fotografowi zepsuje się aparat a nie ma ze sobą zapasowego.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Podczas ślubów pracuję najczęściej sama lub w duecie z drugim fotografem jeżeli tylko tak sobie życzycie.

Jak ubieramy się na wesele?

Na weselu staram się być elegancka i jednocześnie nie rzucająca się w oczy. Zwykle wybieram czarną koszulę i spodnie, ewentualnie butelkową zieleń.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Nie udostępniam filmów, ponieważ na chwilę obecną ich nie wykonuję.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gdy materiał dla Was jest już gotowy wysyłam Wam piękną i przejrzystą galerię internetową zabezpieczoną hasłem. Galerię możecie udostepnić także swoim bliskim, a oni mogą z niej pobierać pojedyncze zdjęcia, które chcieliby dla siebie zachować. W galerii znajdziecie też garść gifów, które super ożywiają materiał i wprowadzają element dynamiczny. Z tej galerii możecie także wybrać zdjęcia do wydruku odbitek lub albumów. Daje Wam na to tyle czasu ile tylko potrzebujecie.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Staram się oddać gotowy materiał jak najszybciej to możliwe. Zwykle czas oczekiwania to około 7-14 dni, na zdjęcia, około miesiąc na odbitki i albumy.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadam legitymację uprawniającą do fotografowania w kościele i obiektach sakralnych.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Niestety jeszcze nie, ale planuję nieśmiało zakup drona, więc i kwalifikację w niedługim czasie trzeba będzie zrobić :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Ciężko ocenić ponieważ są różne rodzaje "idealnych zdjęć". Bardzo lubię zdjęcia reporterskie, nieustawiane, gdzie wiele się dzieje, ale kocham też piękne klasyczne portrety czy też zdjęcia detali.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Bardzo lubię przygotowania Panny Młodej, mogę wtedy spędzić z nią czas, dowiedzieć się więcej o niej i o jej rodzinie. Oczywiście przysięga i emocje jej towarzyszące oraz wyjście z kościoła/urzędu/etc kiedy jesteście szczęśliwi i już spokojniejsi. Uwielbiam plenery, mogę się wtedy wyżyć artystycznie i pokazać Was tak jak Was widzę. Pierwszy taniec z świeżo upieczonym mężem oraz pierwszy taniec Panny Młodej z ojcem... hmm... w sumie ciężko wybrać jeden etap.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Jeszcze nie wykonywałam sesji zagranicznej, ale myślę, że jeszcze para by chciała, to nie widziałabym większych przeszkód.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Moje pary akurat uwielbiają naturę...więc najczęściej wybieramy się na plener w górach, lasach lub nad jeziorem :)

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Ostatnio miałam przyjemność fotografować ceremonię ślubną w górach, na ogromnym drewnianym podeście z widokiem na Skrzyczne. Więc oto tak spełniło się jedno z moich fotograficznych marzeń.

Jaki jest styl naszej pracy?

Podczas fotografowania ślubu staram się być cichym obserwatorem i nie rzucać się w oczy. Kiedy trzeba staram się pokierować tak Parą Młodą i gośćmi alby wyzwolić ich emocje i uchwycić je w kadrach. Staram się służyć pomocą i dobrym słowem kiedy trzeba.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Uwolnić emocje! Bawić się i szaleć, nie przejmując się tym co ludzie powiedzą :)

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Bardzo lubię zdjęcia wykonywane przez Adama Trzcionkę, u którego z resztą miałam przyjemność być na warsztatach fotograficznych i uczyć się jak robić lepsze zdjęcia <3

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Mam w ofercie kilka gotowych pakietów, ale jestem bardzo elastyczna i wszsytko możemy dokładniej uzgodnić i dopasować do Waszych oczekiwań

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Podobno nie ma złej pogody na sesję zdjęciową czy reportaż...i całkowicie się z tym zgadzam!

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie, to nie jest dla mnie problem. Dysponuję aparatami, które dobrze radzą sobie w słabym oświetleniu oraz posiadam kilka lamp reporterskich, dzięki którym mogę wykonywać ciekawe na sali weselnej, rozstawiając je na statywach w kilku miejscach.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Myślę, że z uwagi na panującą sytuację pandemiczną śluby dość mocno się zmieniły. Często są to małe przyjęcia w gronie najbliższych, na których jest totalny luz i swoboda.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Z tego co wiem to królują krótkie teledyski ślubne.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Nie jest powiedziane, że to miałaby być jedna rzecz, więc zabrałabym tam swoją rodzinę - synka i męża, nic więcej by mi nie było potrzeba do szczęścia.

Nasze pasje.

Oprócz fotografii poświęciłam sporą część życia, także zawodowego, zwierzętom - obecnie mam kota, ale moim marzeniem jest posiadanie ponownie psiaka. Od jakiegoś czasu zafiksowałam się na punkcie roślin, i powoli tworzę swoją małą domową dżunglę. Moją wielką miłością są góry, oprócz naszych Beskidów chętnie wracam w Bieszczady, Pieniny i Karkonosze. Lubię też wycieczki rowerowe. Moim marzeniem jest mieć w przyszłości domek na kółkach, którym moglibyśmy swobodnie podróżować całą rodzinką. Jestem kinomanką - lubię filmy i seriale, które są ciekawe wizualnie, dają mi dużo inspiracji. Kiedyś trenowałam wspinaczkę i chciałabym odświeżyć tą pasję. Lubię słuchać audiobooków w czasie obróbki zdjęć.

Ciekawostki na nasz temat.

Lubię zwierzęta, dlatego jak tylko widzę koty albo psy w Waszych domach podczas przygotowań stają się one obiektem mojego fotograficznego ataku :D Mieszkam zaraz pod lasem ale ten widok nigdy mi się nie znudzi... już tak mam, że na wakacje też najczęściej wyjeżdżam w góry albo do lasu :D Jestem straszną Zosią samosią... wszystko w swojej firmie robię sama i ciężko mi by było zniesc, że ktoś miałby przejąć jakieś moje obowiązki czy projekty. Jestem mamą - co skutecznie absorbuje dużą część mojego życia :)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Bardzo lubię seriale, przyznaję! Od wielu lat nie oglądam tradycyjnej telewizji... Choć mam mało czasu to bardzo lubię czasami obejrzeć film lub serial - bywa, że wizualnie można się fajnie zainspirować. Jeżeli chodzi o ksiązki, to nie będę ukrywać (i wstydzić się), że uwielbiam Harrego Pottera, książki Sapkowskiego, Tolkiena, Martina, Le Guin, itp... i marzy mi się, aby kiedyś fotografować ślub, gdzie dekoracje byłyby inspirowane klimatami z tych książek i filmów - ale byłoby super! To jedno z moich fotograficznych marzeń.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020

Opinie Małe Leśne Studio (16)

Małe Leśne Studio id:45916
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 16 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Marta i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-05-2022
Ustroń
Data dodania: 25-09-2022

Z całego serca polecamy panią Karolinę.
Oferta została skrojona na miarę naszych potrzeb i dopasowana do charakteru uroczystości i przyjęcia. Miesiąc przed ślubem mieliśmy możliwość skorzystania z sesji narzeczeńskiej i była to świetna decyzja. Po pierwsze mamy piękną pamiątkę, po drugie jako osoby, które nigdy nie uczestniczyły w profesjonalnej sesji, mogliśmy oswoić się trochę z sytuacją, dzięki czemu w tym wielkim dniu wiedzieliśmy już czego się spodziewać. Podczas przygotowań do ślubu, samej uroczystości w kościele oraz przyjęcia- Karolina była fenomenalna- wtedy kiedy potrzebowaliśmy wsparcia zawsze była na miejscu, służyła radą, czuwała nad wybraniem odpowiedniego momentu na mini sesję, a gdy przyjęcie i rozmowy toczyły się swoim rytmem stawała się niewidoczna, uwieczniając jednocześnie wszystkie najbardziej magiczne i ulotne chwile. Do dzisiaj zastanawiamy się w którym momencie powstały niektóre ujęcia ;-)W krótkim czasie po uroczystości otrzymaliśmy nasze zdjęcia-efekt końcowy zdecydowanie przerósł nasze oczekiwania. Zdjęcia są przepiękne- co jest oczywiście najważniejsze. Ale dodatkowo koniecznie trzeba wspomnieć o formie ich dostarczenia i dbałości o detale. Ręcznie robiona, personalizowana drewniana skrzyneczka, ozdobiona motywami roślinnymi, a w środku zdjęcia wydrukowana na wysokiej jakości papierze. Całość dostarczyła nam mnóstwa wzruszeń i jest cudowną pamiątką. Bardzo dziękujemy, że byłaś z nami w tym wyjątkowym dla nas dniu!

Karolina
25-09-2022

Bardzo dziekuję Wam za te słowa 😌 cieszę, że tak pozytywnie odebraiscie mnie i moją pracę!

M
Mariola
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2022
Bielsko-Biała
Data dodania: 11-09-2022

Polecam bardzo! Kontakt idealny! Piękne zdjęcia otrzymaliśmy tydzień po weselu!

Karolina
25-09-2022

dziękuję Ci moja szalona Panno Młoda! 😍

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-05-2021
Wola
Data dodania: 07-11-2021

Polecam z całego serca, jeśli ktoś szuka fotografa nietuzinkowego z pomysłami nie z tej ziemi to najlepszym wyborem będzie Karolina! ❤️ Zdjęcia i atmosfera przy nich jest niesamowita, pełna śmiechu oraz życzliwości. A album jest zabójczy! ❤️ ❤️

Karolina
08-11-2021

dziękuję z całego serca 🥰

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Bestwina
Data dodania: 07-11-2021

Wspaniałe zdjęcia i piękne wspomnienia! Razem z mężem jesteśmy zachwyceni efektem 😍 Karolina jest bardzo profesjonalna i współpraca z nią to sama przyjemność 😊 Polecam serdecznie ❤

Karolina
07-11-2021

Dziękuję Wam bardzo! mnie również było bardzo miło uwieczniać dla Was ten czas, w sympatycznej i życzliwej atmosferze :)

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-09-2021
Węgierska Górka
Data dodania: 27-10-2021

Jesteśmy zachwyceni zdjęciami, każdemu polecamy i na pewno jeszcze skorzystamy z usług Karoliny przy innych okazjach. Zdjęcia piękne, ciepłe, klimatyczne, dostajemy same komplementy. Wszystko otrzymaliśmy w ekspresowym tempie i podczas podróży poślubnej cieszyliśmy się już albumem. Karolina jest sympatyczna, spokojna i zorganizowana, dokładnie wie co robić :) POLECAMY!

Karolina
07-11-2021

dziękuję Wam bardzo za te ciepłe słowa i cieszę się, że zdjęcia spełniły Wasze oczekiwania ♥️

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-07-2021
Jaworze
Data dodania: 27-08-2021

Kochani, jeśli poszukujecie kogoś, kto jest cudownym człowiekiem i cudotwórcą, to zdecydowanie Karolina będzie najlepszym wyborem! <3 Tak pięknych zdjęć, jakie wykonuje - przyznaję - jeszcze nie widziałam. Oficjalnie mogę przyznać, iż fakt, że wybraliśmy Karolinę na naszego ślubnego fotografa był najlepszą decyzją, jaką mogliśmy podjąć. Zdjęcia pełne koloru, uśmiechu, ciepła i miłości. Cały czas również nie mogę się napatrzeć na odbitki, które dostaliśmy parę dni temu... W tak przepięknej otoczce pełnej przepięknych detali... No po prostu coś pięknego... ;) Do tego muszę przyznać, że na naszą galerię ze zdjęciami czekaliśmy... równy tydzień! Czego chcieć więcej? Kochana osóbka o wielkim sercu, wykonująca PRZECUDOWNE zdjęcia, wszystko zrobione starannie i z sercem, bardzo szybki czas realizacji! <3 Podsumowując - bardzo serdecznie polecamy każdemu. Nie wahajcie się, piszcie do Karoliny a sami się przekonacie! Gdybyśmy mieli możliwość ponownego wyboru - na pewno wybralibyśmy tak samo! <3

Karolina
30-08-2021

dziękuję <3

T
Tati
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-05-2021
Jaworze
Data dodania: 13-07-2021

Coś niesamowitego! Zdjęcia pełne ciepła, magii i miłości! Mieliśmy tremę przed pierwszą sesją narzeczeńską, bo nigdy wcześniej nie pozowaliśmy i mieliśmy świadomość, że mało fotogeniczne z nas egzemplarze :) Karolina swoim podejściem i fotograficznym sprytem osiągnęła niemożliwe i zdjęcia zarówno sesji narzeczeńskiej, ślubnej jak i późniejszego pleneru są po prostu fantastyczne! Cudowna pamiątka z tych jakże ważnych chwil! Gorąco polecam Karolinę, będziecie zachwyceni! :)

Karolina
13-07-2021

Dziękuję ♥️

I
Iza i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Kozy
Data dodania: 17-06-2021

Magia! Tak jednym słowem możemy opisać zdjęcia jakie robi Karolina.
Przepiękne ujęcia, dynamiczność zdjęć, światło i obróbka i mega klimat. Mieliśmy skromny ślub, a zdjęcia Karoliny są bardzo okazałą pamiątką.
Fotograf Karolina jest spokojna, uśmiechnięta co pozwala na odstresowanie Pary Młodej w tak ważnym dniu.
Obrobione zdjęcia dostaliśmy bardzo szybko i nadal nie możemy się na nie napatrzeć.
Dziękujemy za uwiecznienie Naszego Dnia i polecamy Karolinę :)

Karolina
07-11-2021

dziękuję Wam serdecznie i oby zdjęcia były dla Was piękną pamiątką ♥️

Pokaż więcej opinii

Kontakt Małe Leśne Studio

Nazwa firmy: Małe Leśne Studio
NIP: 5472071464
Imię i nazwisko: Karolina Chrapkiewicz
Adres: Grodziec, , 43-386, woj. śląskie
731-131...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2787
Zadzwoń
731-131...
Napisz

Popularne miasta w okolicy