Karolina Rogowska Fotografia Artystyczna id:15434

Oferta
Dodaj do plannera

Szanowni Państwo,


na wstępie serdecznie gratuluję Państwu podjęcia decyzji o wspólnym życiu, to wspaniała i fascynująca przygoda!


Mogąc uczestniczyć w tak ważnym dla Państwa momencie jak Uroczystość Ślubu będę pracowała dla Państwa jako fotoreporter (obserwator) aby móc pokazać emocje jakie będę towarzyszyły Wam i Waszym bliskim. Będę również pracowała jako fotograf tradycyjny (wskazuję jak się ustawić, gdzie wykonamy dane ujęcie, ustawiam oświetlenie zewnętrzne) upozowując Państwa i Państwa bliskich do pięknych i ponadczasowych portretów.

W czasie sesji plenerowej będziemy się bawić pozowaniem, scenerią, światłem. Wykonamy romantyczne portrety, ujęcia dynamiczne - w ruchu, niezwykłe ujęcia nocne. Zachęcam Państwa do przygotowania się i do zaproszenia mnie do Państwa świata - do miejsc bliskich Państwa sercom.


Dobre zdjęcia, to nie tylko dobry fotograf, ale również dobra relacja z fotografem, dlatego też bardzo ważne są dla mnie Państwa oczekiwania, chcę Państwa lepiej poznać, abyśmy w trakcie zdjęć czuli się dobrze i mieli do siebie zaufanie.


Zapewniam Państwu usługę kompleksową, czyli czuwam nad zdjęciami i również nad ich oprawą- albumami, fotoalbumami, fotoksiążkami, dodatkowymi odbitkami, wydrukami wielkoformatowymi, czy wydrukami na płótnie.


Czym chcę podbić Państwa serca?

- pięknymi zdjęciami, które po wielu latach przypomną Państwu, dlaczego powiedzieliście sobie TAK,
- doświadczeniem, którym dzielę się z Państwem abyście czuli się swobodnie,
- sercem, ...które wkładam w każde ze zdjęć :)


Jeśli zechcecie Państwo w wyjątkowy sposób uwiecznić niezwykły Dzień Waszego Ślubu, zapraszam do kontaktu, chętnie przedstawię szczegółową ofertę mojej pracy dla Państwa.


Z wyrazami szacunku,
Karolina Rogowska

Dodatkowe informacje

Ilość fotografów:

  • 2 fotografów

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

609-578...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Karolina Rogowska Fotografia Artystyczna
Województwo:śląskie
Miejscowość:Bielsko-Biała
Data dodania: 17-07-2015
Liczba odwiedzin: 276

Polecamy

Nowe ogłoszenia