Zobacz zdjęcia (5)
Rogowscy Fotografia, Czechowice-Dziedzice - zdjęcie 1
Rogowscy Fotografia, Czechowice-Dziedzice - zdjęcie 2 Rogowscy Fotografia, Czechowice-Dziedzice - zdjęcie 3 Rogowscy Fotografia, Czechowice-Dziedzice - zdjęcie 4 Rogowscy Fotografia, Czechowice-Dziedzice - zdjęcie 5
1 / 5

Rogowscy Fotografia id:15434

Czechowice-Dziedzice, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 2 fotografów

Na wstępie serdecznie gratulujemy Wam podjęcia pięknej decyzji o wspólnym życiu, to wspaniała i fascynująca przygoda!
Fotografowanie uroczystości Waszego ślubu, to dla nas zaszczyt, dlatego pragniemy pokazać to wszystko, co się wydarzy pięknie i ponadczasowo.

Styl w jakim pracujemy, to kreatywny fotoreportaż, czyli obserwacja tego, co się dzieje i zamykanie tego, co widzimy w miłe dla Waszych oczu kadry.
Razem patrzymy dla Was z dwóch różnych perspektyw i różnych miejsc, co sprawia, że zdjęcia są ciekawe, a historia dnia Waszego ślubu jest opowiedziana w sposób pełny.

Opowiadając historię dla Was pokazujemy emocje, które Wam towarzyszą, jesteśmy blisko Waszych rodzin i przyjaciół, nasz wzrok przykuwają detale, które tak pieczołowicie wybieracie na tą niezwykłą okazję oraz subtelne gesty jakimi obsypujecie siebie i najbliższych. Wszystko to i wiele więcej mówi kim jesteście i o tym chcemy opowiedzieć.

Na koniec dodamy, iż dobre zdjęcia, to nie tylko dobry fotograf, ale również dobra relacja z fotografem, dlatego ważne są dla nas Wasze oczekiwania.
Chętnie spotkamy się z Wami i odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, abyśmy w trakcie zdjęć czuli się dobrze i mieli do siebie zaufanie.

Będzie nam miło Was poznać!


Pozdrawiamy Was ciepło,
Karolina i Przemek

Opinie Rogowscy Fotografia (1)

Rogowscy Fotografia id:15434
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
M
Marzena i Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2017
Gliwice
Data dodania: 09-01-2018

Gorąco polecam współpracę z Karoliną i Przemkiem, to była dla nas wielka przyjemność. Bardzo szybko udzieliła się nam ich otwartość i pozytywna energia. To jak dobrze i swobodnie czuliśmy się z nimi widać na zdjęciach. Ich zaangażowanie przerasta najśmielsze oczekiwania, jak inaczej określić przytykanie jednej z dyszy fontanny bosą stopą w chłodny wrześniowy wieczór dla uzyskania lepszego zdjęcia? Do tego są bardzo kreatywni i widać, że kochają swoją pracę.
Zdjęcia są piękne, pełne magii i bardzo emocjonalne. Prezentacja dopracowana w każdym szczególe, album solidnie wykonany i elegancki. Wszystko na najwyższym poziomie.
Na pochwałę zasługuje również fakt, że wszystko wliczone jest w cenę, nie ma ukrytych kosztów.

liczba odwiedzin: 3206

Wyjątkowe sale weselne w mieście Czechowice-Dziedzice

Popularne miasta w okolicy