Zobacz zdjęcia (5)
Karolina Wasielewska Weddings / Układam śluby z Waszych pragnień, Ząbki - zdjęcie 1
Karolina Wasielewska Weddings / Układam śluby z Waszych pragnień, Ząbki - zdjęcie 2 Karolina Wasielewska Weddings / Układam śluby z Waszych pragnień, Ząbki - zdjęcie 3 Karolina Wasielewska Weddings / Układam śluby z Waszych pragnień, Ząbki - zdjęcie 4 Karolina Wasielewska Weddings / Układam śluby z Waszych pragnień, Ząbki - zdjęcie 5
1 / 5

Karolina Wasielewska Weddings / Układam śluby z Waszych pragnień id:53009

Ząbki, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Wyobraźcie sobie ogromny stół, na który ktoś wysypał kilkadziesiąt tysięcy przeróżnych puzzli i wymieszał je ze sobą. W tym chaosie znajdują się również wyjątkowe elementy Waszego wymarzonego obrazka. Czy łatwo byłoby Wam ułożyć z nich cokolwiek? Raczej nie.

Nawet, jeżeli znaleźlibyście pozornie pasujące do siebie elementy, to na końcu ciężkiej pracy mogłoby się okazać, że – choć kształty były odpowiednie – wzory pochodzą z różnych układanek. Natomiast obrazek tylko trochę przypomina ten z marzeń. Moglibyście też odpuścić i kupić sobie nowe, zapakowane w pudełko puzzle. Ale czy efekt końcowy Waszych starań ma być banalny i oklepany? ;)

Planowanie ślubu to właśnie takie układanie rozsypanych puzzli. Wszystkie elementy tego wyjątkowego dnia, ale przede wszystkim współtworzący go podwykonawcy, muszą pasować zarówno do Was, jak i do siebie wzajemnie. Na szczęście mam pod ręką dobre oświetlenie, dużo cierpliwości, doświadczenie w układaniu i całkiem nieźle znam te porozrzucane na stole puzzle. Z chęcią wybiorę z Wami odpowiednie elementy i poskładamy je w spójną, pasującą do Was całość.

A czy będzie ona zwiewna i romantyczna, czy dzika i szalona - to już zależy tylko od Was! :)

Opinie (1)

Karolina Wasielewska Weddings / Układam śluby z Waszych pragnień id:53009
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Leszno
Data dodania: 13-09-2022

Początkowo nie myśleliśmy o tym, żeby korzystać z usług wedding planera. Jednak z uwagi na fakt, że planowaliśmy dużo gości przyjezdnych oraz to, że nasz dom, kościół oraz sala weselna były od siebie oddalone, stwierdziliśmy że jednak przyda nam się pomoc w ogarnięciu tego wszystkiego. Wybór Karoliny był strzałem w dziesiątkę. Od samego początku zaangażowała się w organizację wesela w 100%. Na każdym etapie starała się odciążyć nas jak tylko mogła. Szczególnie w kontaktach z menagerem sali weselnej, który do łatwych nie należał. Nawet na dzień przed weselem, gdy wyskoczyły niespodziewane problemy, dzięki jej doświadczeniu i opanowaniu udało się ogarnąć całą sytuację. W trakcie wesela pilnowała, aby wszystko wyglądało tak jak sobie wymarzyliśmy. Również po weselu, gdy potrzebowaliśmy jeszcze drobnej, acz mającej dla nas znaczenie sprawie, szybko i sprawnie nam pomogła. Jesteśmy wdzięczni jej za wszelką pomoc, opanowanie i cierpliwość (nawet odpowiadania po raz kolejny na te same pytania 😉) i przede wszystkim za to, że dzięki niej mogliśmy cieszyć się w dniu ślubu sobą i nie martwić się absolutnie niczym. Polecamy na 1000% Ania i Zachariasz.

Kontakt

NIP: 1251732652
Adres: Ząbki, , 05-091, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 185

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie