Zobacz zdjęcia (5)
Katarzyna Zbień Fotografia - fotograf ślubny, Pasłęk - zdjęcie 1
Katarzyna Zbień Fotografia - fotograf ślubny, Pasłęk - zdjęcie 2 Katarzyna Zbień Fotografia - fotograf ślubny, Pasłęk - zdjęcie 3 Katarzyna Zbień Fotografia - fotograf ślubny, Pasłęk - zdjęcie 4 Katarzyna Zbień Fotografia - fotograf ślubny, Pasłęk - zdjęcie 5
1 / 5

Katarzyna Zbień Fotografia - fotograf ślubny id:55989

Pasłęk, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Do zdjęć ze ślubu i wesela wracamy w życiu najczęściej. Zazwyczaj stanowią jedną z najcenniejszych rodzinnych pamiątek. Te najlepsze, nawet z upływem lat nieustannie zachwycają i przywołują nie tylko wydarzenia, ale też prawdziwe emocje. Jeśli tego samego chcecie dla siebie, dobry fotograf na wesele to podstawa. Być może wspólnie zatrzymamy w czasie historię Waszej miłości.
Fotografując, zawsze wykonuję reportaż w odniesieniu do estetycznej i artystycznej strony fotografii. Podczas pracy staram się nie wpływać na bieg wydarzeń, chyba że jest taka wyraźna potrzeba. Uważam, że fotograf na weselu to nie reżyser, a uczestnik zdarzeń, dlatego staram się być zawsze blisko Was, a zwłaszcza tam gdzie są emocje. Bycie z Wami podczas jednego z najważniejszych dni w życiu, jest czymś naprawdę niesamowitym i za każdym razem jest to coś niepowtarzalnego. Fotografując śluby, mogę się nazwać „subtelnym podglądaczem emocji” - dzięki temu staję się ich częścią i mogę tworzyć dla Was obrazy, które przepełnione są prawdziwą miłością.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Katarzyna Zbień Fotografia
Adres: Pasłęk, , 14-400, woj. warmińsko-mazurskie
liczba odwiedzin: 55

Popularne miasta w okolicy