Katie's Cupcake id:18366

Oferta
Dodaj do plannera

Katie’s Cupcake® to pierwsza muffiniarnia w województwie lubelskim. Powstała 14 marca 2012r. w centrum pięknego Lublina. Idea stworzenia tego wyjątkowego i zaczarowanego miejsca zrodziła się w głowie naszej Katie, to jej oryginalne pomysły i nieograniczona wyobraźnia stworzyły i nadal tworzą bajeczny klimat w lubelskiej Muffiniarni.
Nasze wyroby są doskonałe na codzienny deser i na różne okazje, imieniny, urodziny, walentynki, święta, wszelkiego rodzaju imprezy, spotkania, wesela, komunie, bankiety, szkolenia, konferencje i inne. Wykonujemy zamówienia mniejsze i większe,indywidualne oraz dla firm. Nasze babeczki to nowy, oryginalny, przyjazny i niepowtarzalny produkt promocyjny.

Oferujemy urocze i przepyszne muffiny, cupcakes, cake pops, bajeczne torty, cupcake towers, mini cakes oraz słodki stół. Wykonujemy także niespotykane nigdzie indziej, kolorowe i piękne produkty autorskie takie jak cupcake torciki, muffinowe whoopies, muffinowe pralinki.

Nasze wyjątkowe produkty wspaniale uczczą duże okazje. Na śluby, komunie, chrzciny proponujemy tort cupcakes zwieńczony klasycznym tortem, słodki stół, babeczki na przywitanie lub pożegnanie gości, wyjątkowe, spersonalizowane cupcakes jako podziękowanie dla rodziców i świadków, kolorowe babeczki do ozdobienia stołu, a nawet babeczki jako winietki z nazwiskami gości.

Nasze produkty tworzymy z pasją, zaangażowaniem i największą starannością.

100% HAND MADE!

Dodatkowe informacje

Specjalność

  • dowóz do klienta

Cennik

Orientacyjna cena: 80 PLN / do negocjacji

Babeczki weselne.
Cena zależy od dekoracji i wielkości zamówienia. Zazwyczaj cena za babeczkę mieści się w granicach 4-9zł/szt. Zazwyczaj, bo zawsze cena jest ustalana indywidualnie po uzgodnieniu szczegółów dotyczących zamówienia.
Cupcakes tower-tort weselny lub okolicznościowy. Babeczki ustawione na paterze prezentują się uroczo, na ich szczycie może znaleźć się niewielki torcik.

Torty weselne.
Wykonujemy wyjątkowe torty weselne w stylu angielskim, piętra ułożone jedno na drugim. Nasze torty to smak, estetyka, piękno.
Cena zależy od dekoracji i wielkości tortu. Na życzenie przygotowujemy odręczny projekt tortu. Ceny projektów weselnych zazwyczaj mieszczą się w przedziale 80-120zł/kg.

Słodki stół.
Przygotowujemy indywidualną propozycję słodkości biorąc pod uwagę charakter uroczystości (wesele, kinderbal, impreza firmowa, studniówka, Sylwester, chrzest itp). Ważny jest motyw przewodni wydarzenia, kolorystyka, dodatki. Wszystkie nasze wyroby to wyjątkowe produkty cukiernicze, które uświetnią każdą imprezę. Dysponujemy pięknymi, stylowymi naczyniami i nieograniczoną wyobraźnią. Słodki stół w naszym wykonaniu to pyszne i piękne smakołyki, wspaniale i gustownie wyeksponowane. Słodki stół zaaranżowany przez Katie’s Cupcake to „wisienka na torcie”, która w wyjątkowo oryginalny sposób uświetni każdą uroczystość. Styl, jakość, smak!

Bajeczne słodkości.
Podane ceny są orientacyjne. Szczegóły zamówień zawsze ustalamy indywidualnie.
Mini cake (mini torcik) od 12zł
Muffinowe Whoopies 3zł (od 10szt.)
Cake Pops 5 -10zł/szt (od 10szt.)
COOKIES 4-7zł/szt (od 10szt)
Kruche ciasteczka ręcznie dekorowane od 4-8zł/szt (od 15szt)
Bajeczne bezy 2zł (od 20 szt)
Beziki z kremem (a’la macarons) 3zł (od 30szt)
Macarons 5zł/szt (od 20szt)
Deserki warstwowe w słoiczkach 6zł/szt
Czekoladowe kule (praliny XXL) 19-30zł/szt (od 5szt)

Wykonujemy na specjalne zamówienie figurki na tort, 100% hand made. Cena samej figurki zazwyczaj mieści się w przedziale 60-100zł.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

726-113...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Katie's Cupcake
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin
Kod:20-109
Data dodania: 19-01-2016
Liczba odwiedzin: 897

Polecamy

Nowe ogłoszenia