Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
WYJĄTKOWE torty i słodkie stoły- SO SWEET pracownia Cukiernicza, Daszewice - zdjęcie 1
WYJĄTKOWE torty i słodkie stoły- SO SWEET pracownia Cukiernicza, Daszewice - zdjęcie 2 WYJĄTKOWE torty i słodkie stoły- SO SWEET pracownia Cukiernicza, Daszewice - zdjęcie 3 WYJĄTKOWE torty i słodkie stoły- SO SWEET pracownia Cukiernicza, Daszewice - zdjęcie 4 WYJĄTKOWE torty i słodkie stoły- SO SWEET pracownia Cukiernicza, Daszewice - zdjęcie 5
1 / 5

WYJĄTKOWE torty i słodkie stoły- SO SWEET pracownia Cukiernicza id:50134

Daszewice, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Specjalność

  • dowóz do klienta

O NAS

Jesteśmy pracownia cukierniczą, która specjalizującą się w realizacjach weselnych i okolicznościowych. Naszą wizytówką są zadowolone podniebienia klientów, nawet najbardziej wymagających :)

Wierzymy, że ważne okazje powinno świętować się w wyjątkowy sposób. Gdy nadamy im INDYWIDUALNEGO charakteru, SZYKU i ELEGANCJI, staną się jeszcze bardziej niezwykłymi i MAGICZNYMI. Dzięki temu na długo pozostaną w naszych myślach.

CO NAS WYRÓŻNIA

- SMAK I JAKOŚĆ

Używamy tylko NATURALNYCH składników NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, nie korzystamy z gotowych mieszanek, proszków czy wzmacniaczy smaków. Wszystkie konfitury, praliny, kremy powstają OD PODSTAW w naszej pracowni, dzięki czemu mają swój NIEPOWTARZALNY SMAK, który czuć w każdej porcji.

- INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każde zamówienie to osobna historia, do której podchodzimy z niezwykłym ZAPAŁEM, energią i głowami pełnymi pomysłów. Zawsze proponujemy NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA, po to aby efekt końcowy był jak najbardziej ZACHWYCAJĄCY.

- WIEDZA i PROFESJONALIZM

Nasz zespół składa się z osób pełnych PASJI, takich które od zawsze wiedziały, że to ich droga życiowa. Wszystkie osoby tworzące So Sweet, to osoby które DOŚWIADCZENIE zdobywały w szkołach gastronomicznej, kursach i na stażach w POLSCE i ZA GRANICĄ.

OFERTA

TORTY- realizujemy zamówienia na torty do 200 osób . Nasze torty są obkładanie AUTORSKIM kremem maślanym na bezie z dodatkiem białej czekolady. W Naszej ofercie znajduję się kilka inspiracji smakowych, które możemy modyfikować w zależności od Państwa PREFERENCJI.

SŁODKIE STOŁY- Zajmujemy się KOMPLEKSOWYM tworzeniem słodkich stołów Waszych marzeń. Dostosowujemy je do motywu przewodniego przyjęcia , dzięki czemu współgrają z całością dekoracji, nadając przyjęciu NIEPOWTARZALNEGO charakteru.

PODZIĘKOWANIA DLA GOŚCI- Słodki upominek wywoła uśmiech na ustach każdego gościa, no bo kto by się nie zachwycił dostając słoiczek karmelu lub ręcznie dekorowane pierniczki? :)

Zapraszam do naszego świata, pełnego marzeń, pasji i słodyczy.

Do słodkiego zobaczenia
Renata Antos

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7773367628
Adres: Daszewice, , 61-160, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 1400

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie