Zobacz zdjęcia (5)
Klasyczna volvo limuzyna czeka na zamówienia, Szczecin - zdjęcie 1
Klasyczna volvo limuzyna czeka na zamówienia, Szczecin - zdjęcie 2 Klasyczna volvo limuzyna czeka na zamówienia, Szczecin - zdjęcie 3 Klasyczna volvo limuzyna czeka na zamówienia, Szczecin - zdjęcie 4 Klasyczna volvo limuzyna czeka na zamówienia, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

Klasyczna volvo limuzyna czeka na zamówienia id:8308

Szczecin, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Volvo
  • Kolor: beżowy

Ślub w planach? Ceremonia z kabrioletem, karetą, samochodem, lub dorożką? Szanowni Państwo Młodzi - klasyczna volvo limuzyna czeka na Wasze zamówienia! Zapraszam Nowożeńców do wynajęcia srebrnego auta na uroczystość ślubną. Czym do ślubu jak nie klasyczną przedłużoną limuzyną? Autko, niczym przestronna kareta, może przewieźć siedem osób nie licząc kierowcy. Jeden samochód może zapewnić transport do kościoła na ceremonie ślubną i na wesele dla Pary Młodej, świadków jak i rodziców. Można złożyć środkowe siedzenia i zapewnić przestrzeń w której zmieści się każda suknia ślubna - Panna Młoda nie powinna pognieść kreacji ślubnej. Klimatyzacja zapewni chwilę oddechu w chłodzie nawet w największe upały. W różnych kombinacjach przestrzennych autka zapewniony przejazd dla czterech, pięciu lub siedmiu osób.
Zabytkowe autko weselne, oczywiście z klimatyzacją, może zapewnić wygodny przejazd dla Panny Młodej i Pana Młodego, zmieszczą się i świadkowe w najbardziej przestrzennej opcji siedzeń, w drodze do kościoła i domu weselnego. Dekoracja jest kwestią wyboru i Para Młoda decyduje czy chce dekoracji skromnej czy rozbudowanej.
Dorożka? Kabriolet? VOLVO!!!

liczba odwiedzin: 2637

Popularne miasta w okolicy