Klasyczna volvo limuzyna czeka na zamówienia id:8308

Oferta
Dodaj do plannera

Ślub w planach? Ceremonia z kabrioletem, karetą, samochodem, lub dorożką? Szanowni Państwo Młodzi - klasyczna volvo limuzyna czeka na Wasze zamówienia! Zapraszam Nowożeńców do wynajęcia srebrnego auta na uroczystość ślubną. Czym do ślubu jak nie klasyczną przedłużoną limuzyną? Autko, niczym przestronna kareta, może przewieźć siedem osób nie licząc kierowcy. Jeden samochód może zapewnić transport do kościoła na ceremonie ślubną i na wesele dla Pary Młodej, świadków jak i rodziców. Można złożyć środkowe siedzenia i zapewnić przestrzeń w której zmieści się każda suknia ślubna - Panna Młoda nie powinna pognieść kreacji ślubnej. Klimatyzacja zapewni chwilę oddechu w chłodzie nawet w największe upały. W różnych kombinacjach przestrzennych autka zapewniony przejazd dla czterech, pięciu lub siedmiu osób.
Zabytkowe autko weselne, oczywiście z klimatyzacją, może zapewnić wygodny przejazd dla Panny Młodej i Pana Młodego, zmieszczą się i świadkowe w najbardziej przestrzennej opcji siedzeń, w drodze do kościoła i domu weselnego. Dekoracja jest kwestią wyboru i Para Młoda decyduje czy chce dekoracji skromnej czy rozbudowanej.
Dorożka? Kabriolet? VOLVO!!!

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • Marka: Volvo
  • Kolor: beżowy

Cennik

Orientacyjna cena: 199 PLN / godz.

Już od 199 zł w ofercie "the last week" - zamówienie volva na 2,5 godziny na nie dłużej niż tydzień przed uroczystością - przyozdobienie w standardzie.
W pozostałych terminach cena 299 zł za 2,5 godziny.
Przyozdobienie standardowe lub w gestii klientów.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

607-130...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Klasyczna volvo limuzyna czeka na zamówienia
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Szczecin
Kod:70798
Data dodania: 26-06-2012
Liczba odwiedzin: 1198

Polecamy

Nowe ogłoszenia