Zobacz zdjęcia (3)
Audi A8 Long i Audi A8, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
Audi A8 Long i Audi A8, Bielsko-Biała - zdjęcie 2 Audi A8 Long i Audi A8, Bielsko-Biała - zdjęcie 3
1 / 3

Audi A8 Long i Audi A8 id:26000

Bielsko-Biała, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Audi
  • Kolor: biały

Szanowni Państwo

Mając w świadomości fakt, iż w tym szczególnym dniu, oczekują Państwo aby wszystko co wiąże się oprawą tej wspaniałej uroczystości było na najwyższym możliwym poziomie, wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom.
Jako jedyna na śląsku firma proponujemy Państwu w pełni kompleksową usługę transportu weselnego.
Nasze długoletnie doświadczenie na rynku usług transportu osób skłoniło nas do opracowania oferty zaspokajającej najbardziej wysublimowane gusta.

Na całość naszej ofert przypada:
1. Przewóz Państwa Młodych samochodem Audi A8 Long.
2. Przewóz Rodziców Wesela samochodem Audi A8.
3. Przewóz Gości Wesela ekskluzywnymi busami i autobusami o ilości miejsc od 7 do 57.
4. Oferta Specjalna dla Gości niepełnosprawnych. Oddajemy do Państwa dyspozycji samochód specjalnie przystosowany do bezpiecznego i komfortowego przewozu osób mających problemy z poruszaniem się.

Ilość i rodzaj pojazdów znajdujących się w naszej ofercie pozwala na obsługę każdej nawet największej imprezy. Doświadczeni kierowcy i najwyższej klasy samochody sprawią, że ten szczególny dzień na długo pozostanie w Państwa pamięci. Nasza oferta, została przygotowana dla Klientów, którzy nie dopuszczają w tym dniu przypadkowości i bylejakości. Ceny ustalane są indywidualnie w oparciu o oczekiwania zamawiającego. Współpracujemy z firmami zajmującymi się profesjonalną dekoracją samochodów, lub dajemy możliwość podstawienia samochodów do dowolnie wskazanej przez Państwa firmy.
Nie boimy się niestandardowych wyzwań co za tym idzie jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i rady, z góry za wszystkie dziękując.

liczba odwiedzin: 1253

Popularne miasta w okolicy