Zobacz zdjęcia (4)
KORONKOWESUKNIE.PL pracownia sukni ślubnych, Szczecin - zdjęcie 1
KORONKOWESUKNIE.PL pracownia sukni ślubnych, Szczecin - zdjęcie 2 KORONKOWESUKNIE.PL pracownia sukni ślubnych, Szczecin - zdjęcie 3 KORONKOWESUKNIE.PL pracownia sukni ślubnych, Szczecin - zdjęcie 4
1 / 4

KORONKOWESUKNIE.PL pracownia sukni ślubnych id:40482

Szczecin, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • rozmiarówka: 32-48
  • suknie ślubne w salonie: 20
  • marka: KORONKOWESUKNIE

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie
  • wypożyczalnia

KORONKOWESUKNIE to najpiękniejsze suknie ślubne i welony tworzone z najlepszych polskich koronek w kameralnej szczecińskiej pracowni.

Nasze suknie ślubne szyte są na miarę w pojedynczych egzemplarzach z najwyższą dbałością o perfekcję wykonania – część elementów jest wykonywana i zdobiona ręcznie w poszanowaniu najlepszych tradycji krawieckich.
Naszą specjalnością są suknie ślubne boho oraz modern romantic. Kochamy koronki, hafty, kwiaty i frędzle, ręczne wykończenia, długie welony i treny. Staramy się aby nasze suknie ślubne były dziewczęce, lekkie i komfortowe.
Szycie sukni ślubnych odbywa się w naszej pracowni w Centrum Szczecina. W pracowni zajmujemy się również szyciem sukni wieczorowych i koktajlowych. Ponadto szyjemy welony ślubne, okrycia i inne dodatki dla panny młodej, oraz wykonujemy przeróbki sukni ślubnych powierzonych przez klientki.

liczba odwiedzin: 1674

Wyjątkowe sale weselne w mieście Szczecin

Popularne miasta w okolicy